Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

JE TU HRIEŠNA MARCOVÁ EVA!

JE TU HRIEŠNA MARCOVÁ EVA!
Marcová EVA už vo vašich stánkoch!

Je tu HRIEŠNA MARCOVÁ EVA plná top tém. Odhaľte múzu najnovšej Evy, Soňu Skoncovú a módne trendy na jar a leto 2018. Navyše vo vybraných číslach nájdete aj skvelý darček, voňavý šampón Gliss Kur.

 

 

Prekrásnu, hriešnu MARCOVÚ EVU nájdete už dnes vo vašich stánkoch. Moderátorka a modelka na titulke, Soňa Skoncová, vás bude určite inšpirovať. Z horúcich módnych trendov na jar a leto 2018 pôjdete do kolien. Toto všetko na vás čaká: 

💎 sporty chic a Valentín na dobrú noc,

💎 ultra VIOLET a Black widow koža na koži,

💎 trenčkoty,

💎 v správnom pruhu,

💎 topánky, kabelky a doplnky v podobe „stranger things“,

💎 Flower power – romantické kvetinové motívy sú späť. 

 

Plus! TOP vychytávky na tento mesiac od našej stylistky Mirky Danielovej. Čo odporúča? To nájdete na strane 20. Vy Evičky už dávno viete, že mať dobrý vkus sa nedá naučiť. Ak ho máte, nepotrebujete ani veľký rozpočet, aby ste vytvárali vizuálne krásne veci a miesta. Dôkazom tejto teórie je byt nášho skvelého fotografa Tonka Karpitu.  

 

Detox vo vani

Môže byť aj mínus pätnásť a snehová fujavica, ale od horúceho relaxačného kúpeľa ani zima neodradí, práve naopak. Dodá mu ten správny nádych.

Od horúceho relaxačného kúpeľa ani zima neodradí.

Beauty news

Trendy mejkapu na túto sezónu v presnej línii a fixátor mladosti – retinol. Vedeli ste, že? Odhalíte v marcovej EVE, a ak ste ho ešte nevyskúšali, presvedčíme vás. 

 

„HAIR in the AIR“

Sloboda a vzdušnosť vo vlasoch, to je stály trend. Ako ich docielila jedinečná Renata Márová s vlasmi Sone Skoncovej a exkluzívny rozhovor s Viktorom Vinczem, nielen o Adele.😉 Začítajte sa!

 

Zaujímavé zistenie

Vedeli ste, že až tretina dnešných dvadsiatnikov sa nikdy nezosobáši. Aj napriek tomu, že väčšina z nich po tom túži, niet tej sily, ktorá by ich do toho dotlačila. Prečo je aktuálne manželstvo len pre vyvolených? A nepatríte aj vy do éry dvadsiatnikov?

 

Najromantickejší mesiac v roku odštartujte NOVOU hriešnou marcovou EVOU a postujte svoje chvíľky nielen s partnerom, ale aj s novou EVOU heštegom #evahriesnedobra.

 

Hriešna MARCOVÁ EVA je neodolateľná.
Hľadajte vo svojich stánkoch už dnes. EVA – Hriešne dobrá.

Čítajte viac o téme » Špičkové kozmetické výrobky, Vlasová starostlivosť, Sex, Uvítanie jari, Zdravá strava, Tipy a triky, Beauty triky, Zakázané strany, Sebavedomá a úspešná, Vzťahy a sex

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Magická trojka pre suché vlasy: Toto vás zachráni, keď si už neviete dať...
Soňa Skoncová nám odhalila, čo nosí v kabelke: Aké sú must-haves, bez...
Zabudnite na lieky: Z týchto prírodných esencií sa dá vyťažiť oveľa viac!
Vy ešte nepoužívate toto? Beauty vychytávka, ktorá vám pomôže ku krásnej...
Zabudnite na sheet masky: Svet objavil želé!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×