Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Tieto celebrity veľa rozumu nepobrali: Ako mohli vysloviť takúto hlúposť?

Tieto celebrity veľa rozumu nepobrali: Ako mohli vysloviť takúto hlúposť?
Britney Spears

Každému sa niekedy podarí vysloviť bez rozmyslu niečo hlúpe. Niekedy sa pošmykne jazyk, povieme nejaký dvojzmysel alebo vymyslíme nové slovo. To, čo vyslovili tieto celebrity nie je ani jedno z uvedeného.

1. 

5 obrázkov v galérii Jessica Simpson

Jessica Simpson

Nikto nedokáže zabudnúť na povestnú otázku smerovanú na jej vtedajšieho manžela, či je tuniak ryba alebo kura, pretože na konzerve bolo napísané "Morská sliepka/kura" (chicken of the sea). Nanešťastie to ale nie je jediná perla, ktorú zo seba Jessica vypustila. Na adresu amerického pokrmu "buffalo wings" (kuracie krídelká) sa vyjadrila, že ona bizóna (buffalo) nejedáva... 

 

2. 

5 obrázkov v galérii Britney Spears

Britney Spears

Jej výrokmi by ste zaplnili celú knihu (ona by si ju neprečítala, vlastne by si neprečítala žiadnu knihu...) Každopádne, Britney už navštívila veľa zámorských krajín, v mnohých sa jej dokonca aj páčilo, no napríklad Kanada a Japonsko sa jej hnusí, a to preto, že nejedáva ryby. A keďže dobre vie že "tam pre tú Afriku sú ryby typické", už sa tam nikdy nevráti.

 

3. 

5 obrázkov v galérii Mariah Carey

Mariah Carey

Mariah vyzerá napohľad ako milé žieňa, no úplný anjel asi nebude. Na adresu hladujúcich detí vo svete sa vyjadrila, že by chcela byť taká chudá ako oni, len bez tých otravných múch, smrti a podobných vecí.

 

4. 

5 obrázkov v galérii Justin Bieber

Justin Bieber

Okrem toho, že Justin sa vymočil do vedra s mopom v reštaurácii, hádzal vajíčka na dom svojho suseda a snažil sa ukradnúť mobil žene, ktorá nechcela vymazať jeho fotky, vyslovil aj pár skvostov. Napríklad po návšteve domu Anny Frankovej v Amsterdame povedal, že Anna bola skvelé dievča a keby žila, prial by si, aby bola jeho fanúšičkou.

 

5.

5 obrázkov v galérii Lindsey Lohan

Lindsey Lohan

Je možné, že Lindsey bola celkom inteligentná pred tými všetkými závislosťami na kadejakých drogách, no svoje názory žiaľ začala vyjadrovať až neskôr a značne poznačená. Napríklad vyhlásila, že mladí ľudia chodia na univerzitu, aby sa našli. Ona ale zhruba vie, čím je a čo chce, takže "pre ňu by bolo štúdium niečo ako krok vzad." 

Čítajte viac o téme » Celebritné vzťahy , Justin bieber, Lindsay Lohan, Krásne róby celebrít, Červený koberec

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Justin Bieber má novú priateľku: Pozrite sa, s kým znovu randí!
Mama speváčky a herečky Seleny Gomez skončila v nemocnici: Na vine bola...
Vzťahy ako z rýchlika: Najrýchlejšie celebritné zásnuby všetkých čias!
Z vrcholu až na úplné dno: Tieto celebrity majú hlboko do vačku
Kourtney, Kim a Khloe pod paľbou kritiky: Matky roka z nich pravdepodobne...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×