Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Fakt si myslíte, že s vami vydrží? Páni, toto vás čaká, ak si narazíte mladú frajerku!

Fakt si myslíte, že s vami vydrží? Páni, toto vás čaká, ak si narazíte mladú frajerku!
Jedného dňa slečna precitne a zistí, že vaše kŕčové žily a šediny sú jej vlastne odporné...
Celá galéria
1 z 2

Vášnivý vzťah s kráskou, ktorá by vám mohla byť dcérou, vyzerá ako to najlepšie, čo vás, muža v najlepších rokoch, mohlo stretnúť. Selanka však netrvá dlho a následky bývajú fatálne.

Páni, na slovíčko...

Podľahnúť čaru mladého svižného tela a hladkej tváričky s iskrou v oku je ľahké. Zvlášť pre niekoho, koho neodbytne nahlodáva pocit, že život sa už preklopil do tej druhej, podstatne nepríjemnejšej polovice a že ďalej to pôjde už len z kopca. Keď vás postretne šťastie v podobe mladej vášnivej milenky, mozog automaticky prepína na „stand by“ režim a za vás rozhodujú celkom iné orgány. Rútite sa do záhuby. V tej chvíli to vidia všetci a každému je jasné prečo. Okrem vás. My vás chápeme. Ale máme vás radi, a preto vám na tanieri servírujeme niekoľko pádnych argumentov, prečo to nebude vždy také ružové, ako sa vám momentálne zdá.

2 obrázky v galérii Niektorí muži jednoducho odmietajú prijať fakt, že sa vekom preklopili do druhej polovice.

Kde vy končíte...

Vo vzťahu so ženami máte už čo-to za sebou, viete, kedy treba mlčať, kedy zaťať zuby a v pokoji osamote vyfučať. Tú istú mieru empatie čakáte i od partnerky, lenže žieňa ešte zďaleka nepreskákalo to, čo vy, a tak ste na poli jej výskumu mužsko-ženských vzťahov tak trochu pokusným králikom. Svoje emócie sa ani nesnaží krotiť a tlačí ich do vás, koľko sa dá. Hysterické záchvaty, vydieračské slzy, provokácie každého druhu – len malá ukážka bohatého menu. Neprepadajte blahej nádeji, že vaša milá je jedna tabula rasa bez emocionálnych záťaží z minulosti. Ešte ju možno nestihli poznačiť životné frustrácie vašich rovesníčok, no nesie si so sebou mindráky, ktoré zrelé ženy už dávno prekonali. A fakt, že vy nezačínate celkom na zelenej lúke, takisto mnoho vecí komplikuje. Vaše predchádzajúce vzťahy, manželstvá a deti vlečiete so sebou a jej sa to nebude vždy páčiť. Inými slovami - jednoducho ju omrzíte a zabuchne za vami dvere.

Čítajte viac o téme » Sex, Zakázané strany, Vzťahy a sex, Láska, Milovanie, Láska a vzťahy , Sexuálna fantázia

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Na toto NIKDY nezabudneme: Muži prezradili, aký sex si budú pamätať...
Kto neskúsil tantrický sex, nezažil ozajstnú rozkoš! Takto docielite,...
Milovať dvoch ľudí súčasne je pre vzťah horšie ako nevera: Takýto život...
5 rád od sexuológov, ktorých sa sami držia: Takto vyzerá sex v zdravom...
Vedci potvrdili existenciu orgánu, ktorého jediná funkcia je rozkoš!...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×