Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Hiltonka už nevie čo od dobroty: Parisino správanie dostáva jej zamestnancov na psychiatriu!

Hiltonka už nevie čo od dobroty: Parisino správanie dostáva jej zamestnancov na psychiatriu!
Pokladáte svoju šéfku za monštrum? Tak moment.

Na svojich spolupracovníkov sa krásna dedička impéria pozerá ako cisár Nero na rímskych otrokov.

Prezývky:

Dekadentná Hiltonka, Príčesok v minisukni


Prečo sa mať na pozore:

Tragikomédiu v priamom prenose pripomína pracovný úväzok pre najvšestrannejšiu hviezdu ostatných rokov – hotelierku, herečku, modelku, módnu návrhárku, spisovateľku, fotografku, speváčku a biznismenku – multišikovnú a multinadanú Paris Hilton.

Džob u slečny Hilton? Na prvý pohľad malina!

Dievča ledva dokončilo súkromnú základnú školu (aj to s individuálnym učebným plánom), čo je niečo ako nižší ekvivalent našich pomocných vzdelávacích inštitúcií. Ak dokáže uhádnuť, že dva plus jeden je tri, ide s najväčšou pravdepodobnosťou o náhodu. Nerozozná Ernesta Hemingwaya od Dana Browna. Na druhej strane vo VIP pozvánkach na hollywoodske párty a v miliónoch dolárov na rozhadzovanie sa môže kúpať. Kto by si potom dal ujsť možnosť stať sa súčasťou jej tímu? Hádam len ten, kto tú slasť už okúsil na vlastnej koži. Napríklad bývalá Parisina asistentka Allison Jones ešte pol roka po vyslobodení sa, trávila každú voľnú chvíľu na gauči u psychoterapeuta. Problém? Paris Hilton sa skutočne správa, ako sa na dedičku patrí. Rozumej: ako odtrhnutá z reťaze, a to vo dne i v noci.

4 obrázky v galérii Paris Hilton už nevie, čo od dobroty.

Ráno vám z roztopaše pošle najnovšie náušnice od Marca Jacobsa. Na obed na vás nakričí, pretože ste napríklad neprišli v krikľavoružovej minisukni. Večer vás z čistého pomätenia zmyslov na recepcii obleje fľašou Dom Pérignonu. A na druhý deň si nič z toho nepamätá. Raz je vašou náplňou dňa obrúsiť jej zlomený necht. Inokedy povysávať v kancelárii jej veličenstva rozsypané zvyšky kokaínu. Jednoducho, kontrakt u jednej z najznámejších blondín je čisté zverstvo, odporúčané jedine dobre vyzbrojeným lovcom adrenalínových, absurdných a surrealistických, inak povedané stroho hollywoodskych, zážitkov.

Čítajte viac o téme » Ľudia

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Recept na slávu: Čo ste netušili o neslušných videách celebrít!
Od smrti Heatha Ledgera uplynie 10 rokov: Týmto si získal celý svet!
Ako na mega telo? Pozrite sa vo videu na 3 zásady, ktoré dodržiava Dara!
Dôverná spoveď EVELYN: Je moje telo hendikep?
Títo muži sú ozdobou Instagramu: Pozrite si sexi rebríček, z ktorého sa...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×