Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Je váš partner stále unavený a stuhnutý? Prebuďte ho k životu TAKOUTO erotickou masážou

Je váš partner stále unavený a stuhnutý? Prebuďte ho k životu TAKOUTO erotickou masážou
Len sa pekne uvoľni a dôveruj mi!

Poď miláčik, trochu ťa pomasírujem...

1. Vytvorte atmosféru

Zapáľte sviečky, pustite si príjemnú hudbu a uistite sa, že v izbe je teplota, pri ktorej sa dá pohodlne vydržať v úplnej nahote. Kľúčom k dokonalému uvoľneniu je totiž teplo a najideálnejšie je robiť masáž po horúcom kúpeli.

 

2. Neodtrhnite od neho ruky od začiatku do konca

Položte partnera tvárou dolu. Rozotrite si v dlaniach zopár kvapiek vonného oleja a kĺžte rukami po jeho tele širokými, hladkými pohybmi. Mali by nasledovať plynule za sebou a zaberať celú plochu jeho tela. Nikdy neprestaňte s trením alebo hladkaním, aj keď sa obracia, nechajte si ruku na ňom, aby sa neprerušil kontakt.

 

3. Od klasickej masáže k erotickej

Začnite mu masírovať najskôr krk, potom prejdite cez chrbát k zadku a pokračujte cez stehná a lýtka k chodidlám. Každý pohyb opakujte aspoň 10x, pôsobí to upokojujúco. Ak totiž postupujete príliš rýchlo, partner nemá dosť času na uvoľnenie. Postupne sa posúvajte opäť hore, tentoraz však po vnútornej strane stehien. Keď dosiahnete koniec chrbtice, pomaly prejdite k zadku a jemne mu ho masírujte. Potom ho otočte, začnite masážou tváre a šije a cez hruď skĺznite k jeho genitáliám. Prstami vytvorte okolo jeho penisu prsteň a kĺzajte sa po ňom hore a dolu, jemne mu hladkajte miešok a masírujte hrádzu

Dôležité je nevynechať ani jednu časť tela.

4. Zapojte do hry prsia

Nezabúdajte na jeho bradavky – sú rovnako citlivé ako tie vaše, aj keď o tom možno nevie, pretože sa im väčšinou nevenuje veľa pozornosti. Hladkajte ich dlaňami, vezmite ich jemne medzi prsty a stlačte. Alebo ich zatlačte do pokožky a znova jemne vytiahnite, pričom ich môžete trochu pokrútiť. Dráždiť ho môžete aj tými svojimi. Sadnite si na neho obkročmo nahá, chyťte si ich medzi prsty a trite ich o tie jeho. Veľmi príjemný pocit u neho vyvolá, keď mu ich navlhčíte slinami a zľahka na ne fúknete.

 

5. Fantázii sa medze nekladú

Pokojne improvizujte a experimentujte, no hlavne nezabudnite na žiadnu partiu tela. Bozkávajte mu malinkými bozkmi viečka, zakrúžte mu jazykom v pupku alebo mu cmúľajte palce na nohách. Mužov vzrušuje, keď ich šteklíte vlasmi na vnútornej strane stehien a paží, či keď po ich tele kreslíte nechtami neviditeľné línie.

PREČÍTAJTE SI:

Sexuálna praktika pre pokročilých: Nie každý muž do toho s vami pôjde!

Robte to vonku: Na týchto netradičných miestach bude sex nezabudnuteľný!

6. Nie je dotyk ako dotyk

Na veľkých plochách je najúčinnejšie kĺzanie. Na citlivých miestach ako ušiach, viečkach, ale aj na hrdle ho hladkajte jedným prstom a bruškom palca mu stláčajte akupresúrne body. Veľmi vzrušujúci a jemný spôsob dotyku sú tzv. Pavúčie nohy, keď sa ho dotýkate veľmi zľahka – iba bruškami prstov ako utekajúci pavúk. Najviac si užije Cestu lásky, keď sa rukami pohybujete len na najcitlivejších miestach jeho tela. 

 

7. Sledujte jeho reakcie

Počas masáže sa nerozprávajte, venujte všetku pozornosť svojim pocitom. Nie všetci muži totiž reagujú na ten istý pohyb rovnako. Napríklad niektorým robí dobre, keď ich jemne hryziete alebo štípete do bradaviek či keď im beháte po tele nechtami, iných to rozčúli. Preto zo začiatku vyskúšajte rôzne druhy pohybov a zistite, čo sa mu páči a čo nie.

 

A čo bolo ďalej?

Orgazmus! No je len na vás, či ho necháte vyvrcholiť pod dirigentskou taktovkou vašich šikovných rúk, alebo ste rada, že sa konečne prebral životu a máte s ním iné postranné úmysly.

PREČÍTAJTE SI:

Milenec bez záväzkov: Nastavte si JASNÉ PRAVIDLÁ, aby ste na konci neplakali!

Vášnivé sexuálne úlety: Dámy, toto všetko ste nám prezradili práve vy!

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Láska a vzťahy , Potešenie, Dokonalý muž, Orgazmus, Sex, Sebavedomý muž, Vzťahy a sex, Zakázané stránky, Žena

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Bad girl rulez: Čo robia inak, že sú z nich všetci muži hotoví a zbožňujú...
Kde všade ste už sexovali: Extrémne miesta, extrémne zážitky!
Naštartujte ho z nuly na sto: VEĽMI nemravnou debatou!
3 príbehy, ktoré vás rozpália: Letné sexuálne zážitky sú vždy...
Múdrosť dlhých manželstiev: TOP rady tých, čo s tým úspešne prešli!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×