Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Čo ju to vôbec napadlo?! Prečo sa hollywoodska herečka Kate Hudson vyhýba vode?

Čo ju to vôbec napadlo?! Prečo sa hollywoodska herečka Kate Hudson vyhýba vode?
Kate konečne našla vhodnú rutinnú starostlivosť o pleť.

Pleť umýva iba raz denne, a aj to bez vody. No i tak žiari a na fotkách má vždy dokonale hladkú tváričku. Kate Hudson to s kozmetikou nepreháňa.

 

Úspešná herečka, matka a podnikateľka, Kate Hudson vie, ako vyzerať dokonale. Dcéra legendárnej herečky Goldie Hawn, 38-ročná Kate, ktorá nedávno podpísala zmluvu s kozmetickou značkou La Mer ako tvár novej globálnej digitálnej kampane s názvom Ways to Love La Mer, priznala, že konečne našla vhodnú rutinnú starostlivosť o pleť. Avšak tajomstvo jej perfektnej pleti sa ukrýva v jednoduchom triku, ktorý je dokonca v súlade s prírodou.

10 obrázkov v galérii Dcéra herečky Goldie Hawn, podpísala zmluvu s kozmetickou značkou La Mer .

Bez vody

"Pri čistení pleti sa celkom ľahko môže stať, že to preženiete a pleť zbavíte prirodzenej vlhkosti. Preto, ak je to možné, tvár umývam iba raz za deň a večer. A tu je ten trik - bez použitia vody," hovorí herečka. "Obľúbila som si olejové čistiace prostriedky určené na suchú pleť, napríklad La Mer The Cleansing Oil. Rituál dokončím tonerom alebo micelárnou vodou, ktorá mi dodáva pocit extra čistej hydratovanej pleti. Ak musím pleť čistiť aj ráno, používam hydratačný gél, po ktorom obvykle nasleduje antioxidačné sérum a vždy krém s UV filtrom.“

 

Kate Hudson je tesne pred 40-kou dokonalá! Fotky ako dôkaz v našej galérii>>> 

 

Možno vám príde čistenie bez vody trochu nekonvenčné, ale ak to vaša pleť toleruje, nie je žiadna prekážka, aby ste to nerobili. Tajomstvo spočíva v tom, prísť na to, čo je najlepšie pre vašu pleť. Pretože, čo vyhovuje kamarátke, nemusí byť dobré pre vás.

Čítajte viac o téme » Špičkové kozmetické výrobky, Červený koberec, Krása a zdravie žien, Pružnosť pleti, Žena, Kozmetika , Celebritné vzťahy , Krásne róby celebrít
NEPREHLIADNITE
TOP produkt, za ktorý dávajú celebrity ruku do ohňa a vystavujú pleť...
Na tento krém prisahá Victoria Beckham: A stojí len pár eur!
3 veci, ktoré ohrozujú kvalitu mladej pleti: Patríte k rizikovej skupine?
Čistenie a hydratácia pleti v jednom kroku?
Zoštíhľujúci hit letnej sezóny: Dôkladne sa pripravte a zabaľte!
Mohlo by Vás zaujímať

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×