Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Nákupná horúčka s Darou Rolins: Na tieto veci nedá dopustiť!

Nákupná horúčka s Darou Rolins: Na tieto veci nedá dopustiť!
Móda je jedna z vecí, ktoré ju nesmierne inšpirujú.

Keby sa jedna z najúspešnejších slovenských speváčok náhodou niekedy rozhodla, že sa vykašle na hudbu, určite by išla „na dračku“ aj ako štylistka. Jej cit pre módu a krásu je neodškriepiteľný.

 

Z milučkej Darinky Rolincovej sa stala popová diva a módna ikona Dara Rolins. Ako?

Jednoducho som vyrástla... a nielen do výšky. Som z tých žien, ktoré zaujíma život tak nejako všeobecne, v plnej šírke, v celej rozmanitosti. Som vnímavá a rada sa dám ovplyvniť vecami, ktoré majú posolstvo, hodnotu, odkaz... A nehovorím iba o hudbe. Móda je jedna z vecí, ktoré ma nesmierne inšpirujú. Má toľko podôb, zaujímavých súvislostí a presah, ktorý musí vnímať každý, kto prenikne pod jej povrch.

 

Tri veci, bez ktorých je ťažké si predstaviť život...

Zbožňujem svoje auto (nelipnem na jednom, naopak, každé dva roky ho mením). Ten privátny svet v ňom... hudba... rýchla jazda... cesta... relax. Ďalšiou vecou je lesk na pery a do tretice môj diktafón. Ale ten vozím v aute, tak ešte jedna možnosť – jablko! Deň bez jabĺčka je v mojom prípade dosť nepravdepodobný.

 

Kozmetické úchylky?

Hmm, neviem, či by som tých pár zaužívaných „potrieb“ nazvala úchylkami. Posúďte samy. Zbožňujem kontúrku. Neupravená, aspoň bez ľahkého zásahu mojej kozmetickej výzbroje nevyrazím ani vysypať smetie. Ďalšou vecou sú laky na nechty. Fascinuje ma tá nekonečná škála farieb, napriek tomu, že používam iba dva odtiene, mám ich naozaj veľa.

 

Rozdiely medzi módou, ktorá sa nosí v Bratislave a v Prahe?

Dievčatá v Bratislave majú jednoznačne väčšiu fantáziu! A to aj napriek tomu, že v Prahe je o niečo rozmanitejšia ponuka tovaru.

 

Aj keby prišli finančné suchoty, nemožno sa vzdať určitých vecí...

Potrpím si na topánky a slnečné okuliare. Ak si raz za mesiac nekúpim aspoň jednu takúto vec, začínam byť dosť nervózna.

 

Byť po štyridsiatke krajšia a mladšia než kedykoľvek predtým je podľa niektorých žien nemožné. Ako sa to darí tebe?

Som úprimne šťastná, že môj „dizajn“ sa naozaj s pribúdajúcimi rokmi skôr zlepšuje než zhoršuje. Nie je v tom systematický plán ani kalkulácia či nutkavá potreba. Jednoducho a úplne prirodzene som pomaly, ale isto dozrela a prišla na to, čo mi svedčí. Tiež si svoj život dokážem patrične užívať. Som šťastná, zdravo sebavedomá a dosť stará na to, aby ma ťažili povrchnosti a sužovali zbytočnosti.

 

Čítajte viac o téme » Krásne róby celebrít, Červený koberec, Líčenie, Celebritné vzťahy , Móda, České celebrity, Mejkap , Líčenie na ples, Svadobné líčenie

Autor: Andrea Konečná

NEPREHLIADNITE
EVA CHARITY BAZAAR je vo finále: Posledných 16 luxusných aukcií!
Rozlúčte sa so sexi naivnou Anastasiou z filmu 50 Päťdesiat odtieňov...
Toto si dovolili: Beyoncé a Jay Z natočili videoklip na mieste, kde vy...
Život jej ovplyvnil niekto, koho nikdy nestretla: Takto žije krásna vnučka...
Kendall Jenner závidia všetky topmodelky: Tento sexi chlap je jej nový...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×