Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Smeruje váš vzťah k manželstvu? Týchto 9 signálov vám to prezradí

Smeruje váš vzťah k manželstvu? Týchto 9 signálov vám to prezradí
Zazvonia vám svadobné zvony?

Pre mnohých má randenie jediný cieľ - povedať si pekne oficiálne ÁNO. Ale nie pre všetkých. Ako zistíte, že váš vzťah smeruje k manželstvu?

Neexistuje žiadna hranica, žiadne pravidlo, kedy je na manželstvo správny čas. To nech si každý rozhodne a zariadi podľa seba. No nie je zlé vyhnúť sa sklamaniu z toho, že ste roky s niekým randili, dokonca žili, no nebude z toho ani obrúčka, ani deti...

 Prečítajte si: 

Sexuálna abstinencia sa nevypláca: Čo sa stane s vaším telom, keď prestanete sexovať?

7 neslušných nápadov, ktoré okamžite zlepšia váš sexuálny život

 Ak ste práve v procese rozhodovania, či človek, ktorého milujete, je ten pravý a strávite s ním zvyšok života, alebo sa radšej vrátite z kratšej cesty, nasledujúcich deväť signálov vám môže pri rozhodovaní pomôcť.

 

1 Rešpektujete sa navzájom?

Vzájomný rešpekt je jeden zo základov dlhodobo funkčného vzťahu. Ak teda rešpektuje on vás aj vy jeho, ste o krôčik bližšie k manželstvu, ktoré môže byť pokojné a spokojné.

 

2 Viete robiť kompromisy?

Vzájomná dohoda, kedy obaja súhlasia s výsledkom, je to najlepšie. Ale niekedy treba urobiť aj kompromis - potlačiť svoje chcenie a bez zlého pocitu a výčitiek uprednostniť chcenie druhého. Chce on žiť pri lese a vy v meste? Dáva váš chlap prednosť domácej strave, no vy radšej jete v reštaurácii? Tak, ako viete vyriešiť tieto dilemy, tak bude fungovať vaše manželstvo.

4 obrázky v galérii Spoločný život je aj o dohodách a kompromisoch.

3 Delíte sa spolu o svoje tajomstvá?

Keď sa dvaja delia o svoje najintímnejšie tajomstvá, znamená to, že si navzájom dôverujú a chcú byť spolu. Je to signál, že spoločný život je na oboch stranách vítaný.

 

4  Dokážete spolupracovať aj napriek hádkam?

Hádky sú súčasťou každého vzťahu. No nie každá dvojica ich dokáže zvládnuť tak, že na konci je porozumenie namiesto nedorozumenia. Ak pre vás dvoch platí možnosť A, je vysoko pravdepodobné, že spolu zvládnete všetko. Lebo obaja chcete...

4 obrázky v galérii Ak nepochybujete o svojej láske, je to dobré znamenie.

5 Nepochybujete o svojej láske?

Ak sa u vás doma nemusí odpovedať na otázky ako "Miluješ ma?", "Ako veľmi ma miluješ?" a podobne, znamená to, že obaja cítite, ako druhého ľúbite, cítite sa ľúbení a v bezpečí. Perfektný základ pre spoločný život!

 

6 Vychádzate navzájom so svojimi rodinami?

Nemusíte zrovna zapadnúť do jeho rodiny ako kľúč do dierky, ale pokiaľ vychádzate s jeho rodinnými príslušníkmi a kamarátmi a rovnako tak on s vašimi, ste na dobrom mieste.

4 obrázky v galérii Rozumiete si s jeho kamošmi a on s vašimi?

7 Môžete byť sama sebou?

Partnerskí poradcovia sú presvedčení, že základom funkčného vzťahu je aj to, že ste pri partnerovi sama sebou bez strachu, že by s tým mal problém. To isté samozrejme platí aj o ňom.

 

8 Viete si ukázať aj svoje slabosti?

Odhaliť pred partnerom veci, v ktorých si neveríte alebo sa za ne hanbíte, znamená, že je to človek, ktorému dôverujete. A tiež to môže znamenať, že je to skvelý sparing partner na manželstvo.

 

9 Vidíte svoju spoločnú budúcnosť?

Indikátorom, že smerujete k manželstvu, je aj to, že si viete predstaviť, ako a čo budete spolu robiť o rok, o päť rokov, možno o desaťročie. Dobrým znamením tiež je, keď on hovorí o svojej budúcnosti a vy ste v nej zahrnutá.

Čítajte viac o téme » Vzťahy a sex, Láska, Svadba, Láska a vzťahy

Autor: Lucia Čibenková

NEPREHLIADNITE
Brazílska supermodelka sa bude vydávať: Pozrite sa na ten OHROMNÝ prsteň!
Táto známa herečka sa vydávala v stajni: Pozrite si tie nádherné šaty!
Šokujúce vekové rozdiely: Tieto celebritné páriky to rozhodne neriešia!
7 vecí, ktoré vystihujú vzťah s Rakom: Pozor, piaty bod vás môže zničiť
Vysoká škola výdrže: Urobte si s nami rýchly kurz odďaľovania orgazmu

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×