Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Unikátny projekt DOVE: Nikdy nedovoľte nikomu, aby definoval vašu krásu!

Unikátny projekt DOVE: Nikdy nedovoľte nikomu, aby definoval vašu krásu!
Nikdy nedovoľte nikomu, aby definoval vašu krásu.

Krása sa neriadi žiadnymi všeobecnými poučkami! Každá žena je unikát a spolu s DOVE môže objaviť svoj potenciál a sebavedomie.

DOVE prináša pravdivé životné príbehy žien, ktoré sa neboja nerešpektovať zásady spoločenských stereotypov. Za svojimi snami idú aj napriek neprajnosti okolia, nechávajú sa unášať vlastnou silou a vedomím, že raz to jednoducho dokážu. Stoja si za tým, čo robia a kašlú na to, či vyhovujú „zaužívanému“.

 

Oslovili sme niekoľko takýchto inšpiratívnych, silných žien, ktoré vlastná chuť, túžba a sebavedomie priviedli k úspechu v oblastiach, kde by možno na prvý pohľad nikdy neuspeli práve preto, že sú ženy. Spolu s DOVE predstavili seba aj svoj netradičný pohľad na krásu. Hoci, kto sme, aby sme hodnotili, čo je a čo nie je tradičné? Zbúrajme spolu stereotypy a čerpajme z príbehov žien, ktoré sa nedali zahnať do kúta.

V minulých vydaniach EVY sme vám predstavili tri ambasádorky projektu DOVE „Moja krása, moja voľba“, nájdete ich aj na stránke www.mojakrasamojavolba.sk. Zároveň sme vás vyzvali, aby ste sa nebáli a podelili sa s nami o váš príbeh, o výzvy, ktoré vás v živote postretli, a najmä o to, ako ste sa postavili za svoju krásu a ignorovali pochybnosti okolia. Do súťaže sa zapojili desiatky z vás, ďakujeme! Vybrali sme tri ženy, s ktorými sme sa rozprávali na tému Čo pre ne znamená skutočná krása? A ako sa vďaka svojmu dôvtipu, talentu a sebavedomiu dokázali presadiť tam, kde by to od nich nikto nečakal? Poďte sa s nami inšpirovať prvým príbehom blogerky Lucie, ktorej vytrvalosť ju doviedla k splneniu nejedného veľkého sna!


Lucia „Drew“ Ondrisová (28), plus size modelka/blogerka

"Odmalička sa zo mňa smiali, že mám v zadku silikóny, keď ho mám taký veľký. Mala som ťažkú pubertu, nebola som sama so sebou vyrovnaná. Mnoho modelingových agentúr ma odmietlo z rôznych, často smiešnych dôvodov. Raz som bola príliš nízka, inokedy zase stará. Pre niekoho som bola príliš štíhla a pre ďalšieho zase plnšia.

2 obrázky v galérii Lucia "Drew" Ondrisová

Snažili sa ma presvedčiť, že nie som pre modeling tá správna. Ja si však idem ďalej a nevzdávam sa. Robí mi radosť inšpirovať ostatné dievčatá, aby sa cítili dobre a užívali si život bez toho, aby museli trpieť a príliš premýšľať nad svojím vzhľadom pre nezmyselné narážky okolia. Nikdy som nebola dokonalá a ani nebudem. To však neznamená, že nemôžem robiť modeling alebo byť fashion blogerkou, keď to mám rada a baví ma to. Plus size modeling ma naučil akceptovať sa a milovať svoje telo také, aké je. A tak by sme to mali cítiť všetky."

Čítajte viac o téme » Krása a zdravie žien

Autor: PR článok

NEPREHLIADNITE
Ďalší šialený beauty nápad! Ako funguje magnetická maska na pleť?
Trpíte, keď zazvoní budík? Tu je 7 tipov, ako si z rána urobiť najkrajšiu...
Trpíte pred menštruáciou ako zviera? Možno máte dočinenia s touto závažnou...
Pijete toto každý deň? Tak možno to je dôvodom vašich neustálych problémov...
Zapojte sa do jedinečného testovania produktov EUCERIN!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×