Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Unikátny projekt DOVE: Nikdy nedovoľte nikomu, aby definoval vašu krásu!

Unikátny projekt DOVE: Nikdy nedovoľte nikomu, aby definoval vašu krásu!
Nikdy nedovoľte nikomu, aby definoval vašu krásu.

Krása sa neriadi žiadnymi všeobecnými poučkami! Každá žena je unikát a spolu s DOVE môže objaviť svoj potenciál a sebavedomie.

DOVE prináša pravdivé životné príbehy žien, ktoré sa neboja nerešpektovať zásady spoločenských stereotypov. Za svojimi snami idú aj napriek neprajnosti okolia, nechávajú sa unášať vlastnou silou a vedomím, že raz to jednoducho dokážu. Stoja si za tým, čo robia a kašlú na to, či vyhovujú „zaužívanému“.

 

Oslovili sme niekoľko takýchto inšpiratívnych, silných žien, ktoré vlastná chuť, túžba a sebavedomie priviedli k úspechu v oblastiach, kde by možno na prvý pohľad nikdy neuspeli práve preto, že sú ženy. Spolu s DOVE predstavili seba aj svoj netradičný pohľad na krásu. Hoci, kto sme, aby sme hodnotili, čo je a čo nie je tradičné? Zbúrajme spolu stereotypy a čerpajme z príbehov žien, ktoré sa nedali zahnať do kúta.

V minulých vydaniach EVY sme vám predstavili tri ambasádorky projektu DOVE „Moja krása, moja voľba“, nájdete ich aj na stránke www.mojakrasamojavolba.sk. Zároveň sme vás vyzvali, aby ste sa nebáli a podelili sa s nami o váš príbeh, o výzvy, ktoré vás v živote postretli, a najmä o to, ako ste sa postavili za svoju krásu a ignorovali pochybnosti okolia. Do súťaže sa zapojili desiatky z vás, ďakujeme! Vybrali sme tri ženy, s ktorými sme sa rozprávali na tému Čo pre ne znamená skutočná krása? A ako sa vďaka svojmu dôvtipu, talentu a sebavedomiu dokázali presadiť tam, kde by to od nich nikto nečakal? Poďte sa s nami inšpirovať prvým príbehom blogerky Lucie, ktorej vytrvalosť ju doviedla k splneniu nejedného veľkého sna!


Lucia „Drew“ Ondrisová (28), plus size modelka/blogerka

"Odmalička sa zo mňa smiali, že mám v zadku silikóny, keď ho mám taký veľký. Mala som ťažkú pubertu, nebola som sama so sebou vyrovnaná. Mnoho modelingových agentúr ma odmietlo z rôznych, často smiešnych dôvodov. Raz som bola príliš nízka, inokedy zase stará. Pre niekoho som bola príliš štíhla a pre ďalšieho zase plnšia.

Lucia "Drew" Ondrisová

Snažili sa ma presvedčiť, že nie som pre modeling tá správna. Ja si však idem ďalej a nevzdávam sa. Robí mi radosť inšpirovať ostatné dievčatá, aby sa cítili dobre a užívali si život bez toho, aby museli trpieť a príliš premýšľať nad svojím vzhľadom pre nezmyselné narážky okolia. Nikdy som nebola dokonalá a ani nebudem. To však neznamená, že nemôžem robiť modeling alebo byť fashion blogerkou, keď to mám rada a baví ma to. Plus size modeling ma naučil akceptovať sa a milovať svoje telo také, aké je. A tak by sme to mali cítiť všetky."

Čítajte viac o téme » Krása a zdravie žien

Autor: PR článok

NEPREHLIADNITE
Zjedzte pred spaním toto ovocie, pomôže vám zaspať
Počuli ste už o adaptogénoch? Tento prírodný zázrak nakopne váš sexuálny...
Deň, na ktorý ste rok čakali: Poriadne sa najedzte, je Svetový deň bez...
Intímna vložka trochu kreatívne: Vedeli ste, že na toto všetko sa dá ešte...
Prišiel čas pustiť sa do hĺbkovej rekonštrukcie: Zdravá pleť vďaka pílingu

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×