Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Eva vôňa roka 2017

Hlasuj a vyhraj vône
Zapoj sa do 16. ročníka prestížnej súťaže EVA vôňa roka! Testuj aktuálne nasadené vône v parfumériách po celom Slovensku. Označ jednu dámsku a jednu pánsku vôňu, ktoré sa ti najviac páčia, vyplň svoje údaje v súťažnom formulári a odošli.
Mesačne žrebujeme až 70 výhercov parfumov!

Dámske vône

 • SKY DI GIOIA

  GIORGIO ARMANI
  Kód vône: A
  Kvetinovo-ovocná vôňa. Svieži motív ruže je doplnený šťavnatým liči, hruškou s podtónom pivonky, listami ostružiny, čiernej ríbezle a pižmom.
 • SIGNORINA IN FIORE

  Salvatore Ferragamo
  Kód vône: B
  Ovocno-kvetinová vôňa. Dreň hrušky nashi sa mieša so šťavnatým granátovým jablkom, s príťažlivou vôňou kvetov čerešne a jazmínu, pižma a jantáru.
 • MÍA MI MINE

  Halloween
  Kód vône: C
  Kvetinovo-orientálna vôňa. V srdci vône rozkvitá kvet náprstníka červeného, ovocné tóny vnášajú sladkosť a yuzu jej dodáva exotickú sviežosť.
 • MON PARIS

  Yves Saint Laurent
  Kód vône: D
  Chyprová vôňa. Legendárny durman a dva druhy pačuli sa miešajú s bergamotom, tónmi hrušky, malín a jazmínu dopĺňaným tromi druhmi pižma.
 • BLACK ROSE TEA

  Tealogy
  Kód vône: E
  Kvetinovo-drevitá vôňa. Harmónia sviežich kvetinových a drevitých tónov s príchuťou zeleného a horkého čierneho čaju.

Pánske vône

 • MAN ICE

  Jimmy Choo
  Kód vône: F
  Citrusovo-drevitá vôňa. Citrusový závan mandarínky, bergamotu a cedrátovej esencie nasleduje vetiver, esencia pačuli, cédrové drevo, jablko, pižmo, mach a ambroxan.
 • AQVA POUR HOMME ATLANTIQVE

  Bvlgari
  Kód vône: G
  Aromatická, akvatická vôňa. Živica, koreň vetivera, charakter santalu a listy pačuli; vo vôni splýva niekoľko tvárí drevín a živíc, aby zachytili rôzne stránky ambry a silu oceánu.

Súťažný formulár

Hlasovať môžeš 1-krát za 1 hodinu
SMS hlasovanie:
Zvýš svoje šance na výhru! Hlasovať za vône môžeš aj prostredníctvom SMS v tvare: EVAVONA (MEDZERA) X (MEDZERA) Y (MEDZERA) KONTAKTNE UDAJE na číslo 6664. Pozn.: X – písmenkový kód dámskej vône, Y – písmenkový kód pánskej vône. Cena SMS 0,50 € s DPH.