Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA
VZŤAHY A SEX

Diskusia: 7 POCITOV, KTORÉ MÔŽU ZNAMENAŤ, ŽE JE ČAS UKONČIŤ VZŤAH

Keď sme vo vzťahu, prežívame rôzne pocity: radosť, šťastie, extázu, ale aj smútok, neistotu, hnev. Ktoré emócie znamenajú, že vzťah už viac nefunguje, ako funguje a či sa stáva pre náš život toxickým?
3 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
evastastie
19.6.2017 14:00 | |
+2 -3
Reagovať
Ak, máme sami málo lásky vo svojom srdci, tak sa môžeme na pocity pozerať ako píšete. Ak však veríme, že s Božou pomocou sa ľudská láska dá zachrániť, že tzv. kríza môže dokonca prehĺbiť lásku a zrelosť manželov, je načase sa pustiť do akcie. Urobiť všetko preto, aby ste s Božou pomocou opäť získali lásku: https://youtu.be/Rsn_K-pHwTk
danata1
18.6.2017 22:12 | |
+13 -4
Reagovať
8.) Keď sa prestanete tešiť z jeho prítomnosti...verte svojej intuícii,že je na to dôvod.BTW.,autorka:...starať sa o neho za každých okolností...??????? Iste,sú v živote etapy,kedy to partner potrebuje,ale nie vždy si túto obetu zaslúži,lebo tieto nepredvídateľné situácie vyžadujú veľkú lásku a keď nebola...ťažko sa dožadovať opatery.Človek vždy dostáva to,čo dáva.
MamIas
18.6.2017 23:37 | |
+11 -18
...aj by som súhlasil, keby ste neboli kuvry zlatokopné... Nuž a nalejme si čistého vína!!! Ktorá žena dnes sa za každých okolností stará o svojho muža? Dnes chlapy musia byť viac sebestačný, čo sa týka sociálnej starostlivosti, pretože dnešné princezničky ani do práčky nenaložia, lebo im to zapácha! Ale je banie poza chrbát za každých okolností doslova vyhľadávajú!!!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×