Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

15 pikantných rád sexuálnej diablice: Milovanie, na ktoré nikdy nezabudne!

15 pikantných rád sexuálnej diablice: Milovanie, na ktoré nikdy nezabudne!
Chystá sa pánska jazda? Urobte mu to tesne predtým na gaučíku v obývačke.

Preštudujte si dôkladne týchto 15 trikov a uveďte ich do svojej spálne. Nech žijú vynaliezavé milenky a pekní chlapci, na ktorých budete praxovať!

 

1. Keď budete v akcii zozadu, aplikujte jogový pohyb mačacieho chrbta, kým je vo vás. Takže zhrbiť, pooomaly vystrieť a prehnúť sa. Pocíti to!

 

2. Zaviažte mu oči šatkou a potom dráždite jeho pokožku rôznymi materiálmi... mušelínom, hodvábom, kožou, perím, najprv nevinne a potom úplne cielene.

 

3. Rozdajte si to na zadných sedadlách v aute. Aspoň raz za čas.

 

4. Pozerá televízor vo svojom obľúbenom kresle? Sadnite si naňho obkročmo a dráždite mu pery svojimi bradavkami. Vypne ho do 5 minút.

4 obrázky v galérii Sadnite si naňho obkročmo a dráždite mu pery svojimi bradavkami.

5. Každému prospeje trocha dobýjania, tak sa nechajte na tú posteľ zvaliť a dobyť. Do toho patrí aj akože jemné bránenie sa. Keď vám tie nôžky bude sám rozťahovať, podá o to exkluzívnejší výkon.

 

6. Ešte ste nikdy nerandili v kabátiku, pod ktorým ste nemali nič????? To vážne?!!

 

7. Tesnejší misionár: ak vládzete, držte obe nohy rovno a hore do výšky, alebo si ich spojené oprite o jedno jeho plece.

 

8. Naučte sa odďaľovať svoj orgazmus. Nič sa mu nestane, bude len o tisícdvesto percent intenzívnejší. Sebazaprenie! Stačí prestať aspoň na desať sekúnd.

4 obrázky v galérii Naučte sa odďaľovať svoj orgazmus.

9. Dovoľte mu pozerať sa, keď masturbujete. Na oplátku nech ukáže aj on, čo vie. Z čisto edukačného hľadiska (keď už nič iné!) sa veľa naučíte.

 

10. Chystá sa pánska jazda? Urobte mu to tesne predtým na gaučíku v obývačke a celý večer, keď sa tam pozrie, bude mať pred očami vás.

 

11. Pocmúľajte ľad a potom jeho. Na striedačku.

 

12. Súlož v polohe slušného misionára a zároveň použitie vibrátora sa nevylučujú! Zožeňte si taký malý chutný špeciálne na klitoris a robte, čo treba. Zvukové efekty nevynechať!!!

4 obrázky v galérii Súlož v polohe misionára a použitie vibrátora sa nevylučujú.

13. Odporný upršaný večer? Obeť usadiť, zaviazať dozadu ruky a zatancovať (obtierať sa) ako tanečnica v striptízovom bare. Pekne vehementne v jeho lone s dôrazom na to, že sa vás nemôže dotknúť.

 

14. Ak si práve užívate orálny sex a orgazmus je tesne za rohom, skúste predtým, ako to vypukne, zovrieť zadok. Nový zážitok!

 

15. Upgradujte vaňové radovánky! Usadení oproti sebe, dráždite jeho všetko iba chodidlami. To len uvidíte, aký talent v nich drieme.

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Milovanie, Dokonalý muž, Intímne partie, Sex, Intímny život, Vzťahy a sex, Zakázané stránky, Intímne miesta, Zakázané strany

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Otvorená odpoveď na otvorenú otázku: Ako je to s "príchuťou" tam dolu?
Majte GENIÁLNY sex a majte ho veľa: Aby stál naozaj za to, pomôže vám...
12 vecí, ktoré muži pri sexe fakt neriešia: Ak sa tým napriek tomu...
NAJväčší sexuálny trapas: Pri milovaní sa mi naozaj stalo toto!
Vždy sa nájdu pozície, ktoré ste ešte nevyskúšali: Tak schválne,...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×