Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Dovolenkové čítanie s Evou!

Dovolenkové čítanie s Evou!
Kniha

Leto, slniečko, oddych... konečne je tu opäť dovolenkový čas! Tešíte sa, milé Evičky? My sme sa už nevedeli dočkať, a preto vám okrem skvelého letného čítania v novej Eve prinášame aj horúcou letnú novinku od Evitapress.

 

Kniha s názvom Primadona prináša skutočný príbeh nabitý módnymi prehliadkami, silnou láskou, novým vzťahom a šokujúcim tajomstvom. Príbeh ako stvorený na horúce letné dni vám prinesie nielen osvieženie, ale aj nechcené odhalenie.

 

S novou Evou sa rozhodne nudiť nebudete.  Nová Eva s knihou práve v predaji!

Kniha

Úryvok z knižky:

Zdenka Matejová

PRIMADONA

Do Bratislavy sme sa vrátili v nedeľu dopoludnia. Vítali nás rozpálené a ľudoprázdne ulice a u mňa doma prázdna chladnička.

„Objednáme si na obed pizzu?“

„Nie, nemám na ňu chuť, v tomto teple mi to pripadá ako príliš hutné jedlo. Dala by som si iba zeleninový šalát.“

„A z čoho ho chceš urobiť? Nakosíš pred domom trošku niečoho zeleného?“ uťahoval si zo mňa.

„Nie, obetujem sa a skočím do obchodu, aby si vedel! A ty ma tu pekne počkáš, je ti to jasné?“

„Počkám a pekne v polohe ležmo,“ tešil sa. Zapol si ventilátor, nasmeroval ho na posteľ a hodil sa krížom cez moje letisko. Aj keď som predtým žila sama, toto som si neodpustila – posteľ musí byť veľká a pohodlná a plno kadejakých vankúšov na nej je úplná nutnosť! Denis sa mi smial, či sa mi chce stále ich ukladať, ale veľmi rád v nich lehnil aj on.

Vzala som teda košík, peňaženku a kľúče od auta. Od citrónovožltého chrobáčika, ktorého som mala v užívaní od sponzora. Smer nákupné centrum. Prechádzala som sa medzi regálmi, vyberala som zeleninu a čerstvé pečivo, do nákupného vozíka som prihodila aj zopár jogurtov, nejaké syry a fľašu vína.

Neponáhľala som sa. Užívala som si pocit, že kým nakupujem, doma ma čaká chlap. Môj chlap. Môj úžasný, krásny a mladý chlap, ktorý by ma najradšej nosil na rukách. Ktorému neprekáža, že by som mohla byť jeho staršia sestra.

Toto bol pre mňa doteraz nepoznaný pocit. Muži, ktorí preleteli mojím životom, v ňom zriedkakedy strávili viac ako jednu či dve noci. Vlastne iba malé výnimky zavolali znova, ale len preto, lebo vedeli, že dostanú, čo chcú. To, čo som potrebovala aj ja. Ilúziu lásky pretavenú do smiešnej gymnastiky ovládanej hormónmi.

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Chcete byť v lete fit? Dodržujte týchto 5 základných pravidiel...
Ako žiť s rodičmi pod jednou strechou v mieri? Pravidlá sú oveľa...
Vytvorte si krásny letný účes raz-dva: Toto sú TOP inšpirácie...
Aprílová MADAM EVA s Milenkami: Skutočný seriál, ktorý nás baví!
Mini anketa z Marsu o ženskej kráse: Toto muži považujú za ideál!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×