Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Budete sa červenať: Na tieto sexuálne zážitky muži nikdy nezabudnú!

Budete sa červenať: Na tieto sexuálne zážitky muži nikdy nezabudnú!
Mal som chrípku a keď mi už bolo lepšie, prišla priateľka na návštevu...

Na druhom brehu sa toho veľa nenarozpráva, no v Zakázaných stranách muži prehovorili o tom, na ktoré sexuálne zážitky nikdy nezabudnú!

Mal som frajerku, ktorá vždy zabezpečila, aby som ju akože náhodou videl pri vyzliekaní. To, ako si dávala dole pančušky, natrčila zadoček a ako si vyzliekala podprsenku, bolo šialené!!! (Heňo, 36)

 

Moja priateľka mi raz poslala na dôležitú poradu s našimi akcionármi ememesku. Bola na nej čerstvo úplne dohladka vyholená a napísala k tomu: Vstúpte, prosím. (Ivo, 29)

3 obrázky v galérii Poslala mi na dôležitú poradu s našimi akcionármi šťavnatú ememesku.

Milujem nádherné ženské nôžky s červenými nechtami. Moja drahá mi to raz urobila len s pomocou zovretých chodidiel. Neprekonateľný zážitok. (Vlado, 34)

  

Boli sme v reštaurácii a sedeli sme v diskrétnom prítmí. Po dezerte mi pod obrusom rozopla nohavice a uspokojila ma rukou. Dodnes som z toho paf. Zobral som si ju za ženu. (Fero, 37)

 

Mal som chrípku a na tretí deň, keď mi už bolo lepšie, prišla priateľka na návštevu, dala si dole kabát a mala na sebe kostým zdravotnej sestričky. Vytiahla kufrík plný zdravotníckeho náčinia, vyšetrila ma a potom ma dôkladne, naozaj dôkladne, preliečila. (Zdeno, 25)

3 obrázky v galérii Mala na sebe kostým zdravotnej sestričky.

Keď som hore, drží ma za zadok a je to úžasné. Podľa toho, ako zatína nechty alebo ako hlboko si ma pritláča, presne viem, kedy mám očakávať jej orgazmus a naplánovať si svoj. (Stano, 28)

 

Bradavky!!! Také, aké má moja priateľka, som v živote nevidel. Veľké, tmavohnedé, a keď si ich pomasíruje naslinenými prstami, aby stvrdli, som hotový! (Roman, 30)

 

Zaviedla podušky a robí s nimi zázraky. Poduškami si podloží zadok, aby som do nej prenikol hlbšie, ale elegantne mi nimi aj vystelie chrbát, aby som dobre videl, čo robí počas orálneho sexu. (Štefan, 31)

 

Asi na desiatom rande sme sa klasicky bozkávali v kine, keď zrazu zobrala moju ruku a strčila mi ju do svojich nohavičiek. Veľmi mokrých nohavičiek. Bol to najdlhší film môjho života. (René, 33)

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Milovanie, Sex, Zakázané strany, Vzťahy a sex, Zakázané stránky

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Máme to z prvej ruky! Týmto správaním si muža z postele zaručene odplašíte
Robte to vonku: Na týchto netradičných miestach bude sex nezabudnuteľný!
Vždy sa nájdu pozície, ktoré ste ešte nevyskúšali: Tak schválne,...
Najlepšie výroky celebrít o sexe: Hádajte, kto má najžhavejšie libido...
NAJväčší sexuálny trapas: Pri milovaní sa mi naozaj stalo toto!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×