Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Muži v zajatí flirtu: Čo si o ženských trikoch naozaj myslia?

Muži v zajatí flirtu: Čo si o ženských trikoch naozaj myslia?
Ľudia, ktorí flirtujú najmä telom, nadväzujú vzťahy rýchlo a často.

Ak nemáte super postavu ani dokonalú tvár, nezúfajte! Nejde o to, aký zadok v skutočnosti máte, ale akú mu urobíte reklamu, ako ho odprezentujete.

Inteligencia, reklama a zadok

„Ženské triky ma nudia. Veľmi pozitívne však na mňa pôsobí zrelá inteligencia, bystrá vnímavosť a tiché, no zreteľné osobné sebavedomie. V kombinácii s dlhočiznými štíhlymi nohami je to neodolateľná kombinácia,“ tvrdí Marek a ešte dodáva: „Nemám rád priehľadné triky, okázalú vnútornú prázdnotu, uslintanú dvojzmyselnosť a hraný cynizmus. Tie atribúty sú predsa odjakživa doménou nás mužov, či nie?“

3 obrázky v galérii Flirt môže byť nevinný aj tendenčný.

Väčšina mužov i žien si zakladá na tom, že zaujme toho druhého svojím vystupovaním, výchovou, inteligenciou, humorom, bohatým vnútorným svetom. Iste, to všetko je dôležité, ale inteligenciou ani humorom sa nedá zaujať niekoho v dave ľudí na opačnej strane miestnosti. Vo chvíli, keď dôjde na prvé slová, je už väčšina dojmu a predsudkov dávno utvorená. „Vždy som si myslela, že keď chcem, dokážem byť zaujímavá tým, čo hovorím a ako sa dívam, a po rokoch som sa od mužov najčastejšie dozvedela niečo v tom zmysle, že mám dobrý zadok,“ smeje sa Stella. 

 

Flitrovanie v teréne

Vedci pod vedením Davida B. Givensa študovali flirtovanie v teréne, kde sa najčastejšie zoznamujú single ľudia, teda v baroch a reštauráciách. S kolegami profesormi Givens prišiel aj na to, že pri flirtovaní je dôležité chodiť na dámsku toaletu. Iste, žena sa tam môže upraviť, prepudrovať si nos a zavolať kamarátke, aby jej na poslednú chvíľu ešte niečo poradila. Ale v skutočnosti tieto výlety vedci dekódovali ako jednoznačné predvádzanie ženskej príťažlivosti.

3 obrázky v galérii Nevydarené rande môže byť výsledok zlej flirtovacej "techniky".

Znie to pritiahnuto za vlasy, veď možno bola niektorá len nervózna alebo vypila veľa tekutín, ale vedci zaznamenali, že keď žena flirtuje, chodí inak. Pri chôdzi sa zvodne vlní v bokoch, pohadzuje vlasmi a olizuje si pery. No a navyše môže ukázať zadok, ktorý je pre mužov dôležitejším sexuálnym znakom ako prsia. Zaujímavé boli aj zistenia, čo robí muž v čase, keď žena ide na toaletu. Oprie sa dozadu, vypne hruď a ruky dá dozadu za operadlo stoličky. Tým dáva najavo, že je silný a veľký chlap.

Čítajte viac o téme » Randenie, Láska na prvý pohľad, Život, Vzťahy, Krásny život, Sex, Láska magická, Sebavedomý muž, Sebavedomá a úspešná, Vzťahy a sex

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Výskum priniesol prekvapivé výsledky: V tejto farbe pôsobíte na rande...
Tieto 3 znamenia zverokruhu čaká najkrajšie leto tohto roka!
Nová doba, noví muži: Takto sa zmenili ich "hodnoty" vo vzťahu
Láska je slepá: Tieto celebritné páry sa spoznali na rande naslepo!
Don Juan de Office: Neskončite ako ďalšia "čiarka" v jeho zozname

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×