Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Sex je zábava: Takéto milenky si muži najviac pochvaľujú!

Sex je zábava: Takéto milenky si muži najviac pochvaľujú!
Naj milenky v akcii!

Tak toto mužov v poslednom čase dostalo do kolien... Odkukávať a použiť vo svoj prospech povolené!

 

„Mal som jednu babu, ktorá presne vedela, ako oddialiť orgazmus. Chvíľu ma pumpovala ručne, potom mi dovolila prirážať, ale po každom asi desiatom pohybe ma na chvíľku zastavila a vášnivo pobozkala. No a na konci, to bola sila!!!“ (Kristián)

 

„Nedávno sme spolu začali chodiť, a keď sme mali druhý alebo tretí sex, vyhupla hore a začala na mne jazdiť. Lenže tak, že mi dovolila pustiť do nej iba žaluď a zvyšok mi oblapila dlaňou, aby som sa do nej nemohol ponoriť. O päť minút som bol na pokraji zúfalstva.“ (Erik)

 

„Kočka mala také veľké prsia, že keď si ich nadvihla, dokázala si ich sama oblízať. Nič lepšie som v živote nezažil!“ (Zdeno)

 

„Boli sme s priateľkou v jednej zahraničnej zoo a prišli sme do pavilónu, kde bola skoro úplná tma. Pritlačila ma tam o stenu, v pozadí viseli z plafónu netopiere, a nehanebne ma znásilnila. Strašne som sa bál, že niekto príde a že tam majú kamery... Ale kto by odolal." (Attila)

3 obrázky v galérii Nehanebne ma znásilnila!

„Pekne ma postavila do pozoru a namiesto toho, aby ho pustila tam, kam sa patrí, sa mi oňho dovtedy obtierala, až kým nebola hotová... A ja tiež!“ (Matúš)

 

„Išli sme spolu na predĺžený víkend a každé ráno som sa de facto zobudil v jej puse. To ma fakt dostalo.“ (Braňo)

 

„Kúpila si vibrátor, a keď som prišiel večer domov, čakal ma na stolíku nový neznámy diaľkový ovládač. Za chvíľu som sa do toho dostal a na televízor som si ani nespomenul.“ (Ľubo)

3 obrázky v galérii Kúpila si vibrátor, a keď som prišiel domov, čakal ma na stolíku.

„Telefonoval som so šéfom, už asi pätnásť minút, bola to dosť dôležitá pracovná vec. Zrazu podišla zozadu ku mne, začala ma oblápať a naozaj intenzívne sa mi venovať, čo ma zároveň rajcovalo, ale aj vytáčalo, pretože som sa musel sústrediť a nedať na sebe nič poznať. Nakoniec z toho bolo pod týmto tlakom jedno z najlepších čísel za posledné obdobie...“ (Rado)

 

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Milovanie, Výroky o sexe, Vzťahy, Sex, Intímne miesta, Zakázané strany, Vzťahy a sex, Intímne miesta, Vzťah

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Veci, ktoré by ste sa normálne nikdy nedozvedeli: O týchto "zvrhlostiach"...
Nie je orgazmus ako orgazmus: Ktorý z tých vašich majú muži radšej?
Milenec bez záväzkov: Nastavte si JASNÉ PRAVIDLÁ, aby ste na konci...
Úprimné spovede žien: Toto by s nami mal robiť GIGOLO!
Zaručene zošalie: Tieto erotické "výmysly" musíte na partnerovi okamžite...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×