Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

EVA VÔŇA ROKA 2018 ŠTARTUJE: Testujte, hlasujte, vyhrajte!

EVA VÔŇA ROKA 2018 ŠTARTUJE: Testujte, hlasujte, vyhrajte!
Odhaľte 17. ročník najvoňavejšej súťaže EVA vôňa roka!

Najvoňavejšia súťaž je opäť tu! Odštartovali sme ďalší, jedinečný a hriešne voňavý ročník EVA VÔŇA ROKA 2018. Testujte! Hlasujte! A vyhrajte s EVOU! Hľadajte naše prekrásne ambasádorky, Ivanu a Katku.

 

Nový ročník, nové ambasádorky, nová várka úchvatných parfumov a nová šanca vyhrať! S najnovšou EVOU štartuje aj naša JEDINEČNÁ a HRIEŠNE VOŇAVÁ súťaž, EVA VÔŇA ROKA 2018.

 

Odhaľte 17. ročník najvoňavejšej súťaže EVA vôňa roka! Spolu s jej ambasádorkami, Ivanou Gáborík a Katkou Jakeš sa nechajte unášať voňavou 5-mesačnou jazdou plnej prekrásnych parfumov, najlepších značiek a exkluzívnych výhier.

 

Ivana a Katka sú nielen fashionistky, ale milujú aj kozmetiku a voňavé novinky. Ktoré iné kamošky by mohli byť našimi ambasádorkami, ako naše cover stars?

Dievčatá milujú aj kozmetiku a voňavé novinky.

Aká vôňa nemôže dievčatám chýbať v kabelke?

Katka: "Moja mamina mi vždy hovorievala, že sa mi hodia zelené parfémy.😉 A tak som si v parfumérii nechala ukázať všetky zelené parfémy v obchode. Vybrala som si svoj prvý CHANEL, pretože som sa chcela cítiť dospelo. Toto bolo v roku 2009 a odvtedy som ho nevymenila! Áno, už 8 rokov som verná tomu istému parfému, CHANEL – Chanel Chance Eau Fraiche a ľudia ma podľa neho už spoznávajú. Je jednoducho fresh, jemný a ženský."

 

Ivana: "Celý môj život mám rovnako parfém so zeleným, alebo modrým flakónom. Sú to vône svieže, citrónové. Parfum od HERMÉS – Le Jardin De Monsieuer Li má v sebe citrón, jazmín, kumquat a mätu. Zatiaľ som ho nezmenila od roku 2015."😉

 

NAJVOŇAVEJŠIE VÝHRY LEN v EVA VÔŇA ROKA

Hlasujte denne na www.evavonaroka.sk. Žrebujeme až 350 parfumov!!! A ako BONUS, odmeňujeme SMS hlasujúcic: Pošlite SMS a vyhrajte po každom kole 3 x 100 € poukážku od FAnn parfumerie a 3 x 100 € poukážku od parfumérií Marionnaud!!! Žrebujeme po každom kole. 

 

Súťažnú SMS pošlite na číslo 6664 v tvare EVAVONA (medzera) X (medzera) Y (medzera) vaše meno, priezvisko a adresa. X – písmenkový kód vášho dámskeho favorita, Y – písmenkový kód vášho pánskeho favorita.

 

Hlasovať v prvom kole môžete napríklad za novinky ako COACH, TOUS, YSL, Kenzo, kvetinovú explóziu CHLOÉ, GUCCI, YSL, či hriešny Paco Rabanne.

 

ONLINE HLASOVAŤ o voňavé novinky môžete KAŽDÚ HODINU. Testujte! Hlasujte! A hrajte s nami o 350 parfumov.

Čítajte viac o téme » Svet vôní, Špičkové kozmetické výrobky, Beauty, Súťaže, Žena, Eva, Kozmetika

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Vyberte si parfum správne: Našich 6 skvelých tipov vám pomôže nájsť ten...
Novú EVU plnú megatrendov musíte mať: Hriešne krásne flip-flopy len...
Súťaž s MADAM EVOU: Zapojte sa a vyhrajte letný parfum Miu Miu!
Súťaž s MADAM EVOU ukončená: Parfum Baiser Fou od Cartier posielame...
Absolútny hit nechtového dizajnu: Umelé nechty, ktoré menia farbu...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×