Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

3 príbehy, ktoré vás rozpália: Letné sexuálne zážitky sú vždy najhorúcejšie!

3 príbehy, ktoré vás rozpália: Letné sexuálne zážitky sú vždy najhorúcejšie!
Bol celý obrovský, ale narábal so mnou presne tak, aby ma to nebolelo.

My vieme, že v lete sú noci pridlhé, sukne prikrátke a dobré mravy nebezpečne uvoľnené.

Verča (23) & bobrík odvahy

Boli sme s frajerom opäť na nudapláži. Ponatierali sme sa navzájom opaľovacím krémom a bozkávali sa, podotýkam, nevinne. Potom mi vyzliekol podprsenku a pobozkal mi bradavku, pomerne nevinne. A potom sme zbadali, že za susedným kríčkom sa pozerá muž. Pravicu mal v lone, vôbec nie nevinne. Na chvíľu mnou prebehol mráz a zaliala ma aj horúčava. Môj priateľ na sekundu ustrnul, vie, že som dosť hanblivá, a potom mi strčil ruku do nohavičiek. Zacítila som jeho erekciu, zahodila všetky zábrany a vysadla naňho. Nepozerala som sa na toho druhého muža, ale registrovala som ho, aj jeho zrýchľujúce sa pohyby. Páčilo sa mi, že vzrušujem iného muža. Dosiahla som orgazmus rýchlejšie než kedykoľvek predtým. Potom som sa už ku kríčku neotočila, ale odvtedy chodíme na nudapláž častejšie a anonymná trojka s očumovačmi z diaľky nás baví.

Zostali sme sami po záverečnej a bolo jasné, čo sa stane.

Diana (27) & letná brigáda

Pred troma rokmi som išla robiť v lete čašníčku. Kým som nenastúpila, myslela som len na slušný zárobok a tringelty, lebo to bola vychytená pizzeria, no keď som zbadala šéfkuchára, už len na to, ako to tam dva mesiace vydržím. Nemusela som dlho. Bol to chlap ako hora, už len tie dlane! Prebodával ma čiernymi očami kedykoľvek, keď mal príležitosť a tá prišla čoskoro. Zostali sme spolu sami po záverečnej a bolo úplne jasné, čo sa stane. Dvere do kuchyne zamkol na kľúč, vyložil ma priamo na pracovnú dosku medzi hrnce a kastróly a začalo sa zemetrasenie. Všetko rinčalo, padalo, stôl hrmotal a môj šéfkuchár do mňa búšil tak, že som kričala od rozkoše. Bol celý obrovský, ale narábal so mnou presne tak, aby ma to nebolelo, a spomienky na tieto rýchlovky, po ktorých som vstávala celá umastená, prípadne namočená do kečupu, ma mátajú dodnes.

 

Slávka (25) & kamoška

Začalo sa to tým, že sme s mojím vtedajším vyvoleným išli cez prázdniny zbierať ovocie do zahraničia. Zišli sme sa dobrá partia, a aj keď sme večer umierali od únavy, vždy sme ešte mali čas a chuť zabávať sa a degustovať litre miestneho vína. Po jednom takomto záťahu, nadránom, keď už bola nálada veľmi bujará, začal môj frajer do mňa dobiedzať, aby sme si to rozdali do trojky s niektorou z kamošiek brigádničiek. Tak som akože zo srandy objala jednu babu, ktorá bola z Birminghamu a bola mi najviac sympatická, a dala som jej jazýčkovú. Sarah si ma pritiahla k sebe, vyzliekla mi tričko a medzitým, ako sme sa bozkávali, ma začala masírovať, najprv na prsiach, potom prstami vkĺzla do mojich nohavičiek a mne preblesklo hlavou, že takéto pocity som ešte nezažila. Bodaj by nie. Neskôr som sa dozvedela, že je lesbička a vám prezradím toľko, že žiadny sex v trojke sa nekonal, lebo som dosiahla s mojou „kamoškou“ 4 orgazmy za sebou a na ten orálny sex nezabudnem do konca života. Keď sa vás dotýka žena, je to presne také jemné, ako to má byť a také drsné, ako to má byť, ženské telo je krásne a dôverne som ho poznala. Dnes už randím len s chlapmi, no keď čítam, že každý človek má bisexuálne sklony, tíško súhlasím.

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Láska a vzťahy , Dovolenka snov, Dokonalý muž, Výroky o sexe, Orgazmus, Pár, Sex, Intímne partie, Intímny život

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Dievčatá, kam to máte namierené? Takíto milenci na vás čakajú v rôznych...
Bad girl rulez: Čo robia inak, že sú z nich všetci muži hotoví a zbožňujú...
Fantastická milostná poloha na júl: Testujte ju celý mesiac!
Rozkoš či bolesť: Ak vás láka análny sex, tieto základy si DOBRE...
Kde všade ste už sexovali: Extrémne miesta, extrémne zážitky!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×