Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Dievčatá, kam to máte namierené? Takíto milenci na vás čakajú v rôznych dovolenkových destináciách

Dievčatá, kam to máte namierené? Takíto milenci na vás čakajú v rôznych dovolenkových destináciách
V jeho očiach si presne prečítate, čo by s vami robil.

Netvrdíme, že si z každej dovolenky musíte priniesť skalp. Len aby ste nám potom nevyčítali, že sme vás dostatočne na tohtoročnú sezónu nepripravili.

Nemecko

Nemeckí muži si v prieskume medzi ženami z 50 krajín sveta vyslúžili titul Najhorší milenci sveta. Oficiálny dôvod je ich údajná sebeckosť v posteli. No my pred sebou vidíme typického pána s bordovou tvárou, ktorý šetrí penzie na orál od trinásťročnej Thajčanky, a to je predstava, ktorá zabíja chuť aj v najzúfalejších z nás.

 

Švédsko

Istý prieskum im vyčíta prílišnú rýchlosť. Ak vám však albínske blonďavé typy s modrými očami pripadajú neodolateľné, tri minúty a dosť asi nebudú dôvodom, ktorý by vás odradil.

 

Austrália

Na konci sveta, uprostred fascinujúcej prírody, žijú muži, ktorí to majú radi sakramentsky horúce. 75% Austrálčanov považuje za najobľúbenejšie miesto činu svoje auto! S prihliadnutím na miestne pomery sa stretnutie so strýčkom Príhodom môže odohrať ešte na surfovacej doske uprostred rozbúrených vĺn oceána. V každom prípade, toľko pekných plážových inžinierov pokope nestretnete nikde.

4 obrázky v galérii Uprostred fascinujúcej prírody žijú muži, ktorí to majú radi sakramentsky horúce.

Venezuela

Národy Južnej Ameriky sú už dlhodobo bezkonkurenčne spokojné so svojím sexuálnym životom v porovnaní so zvyškom sveta. Tak ako tancujú, jedia a bavia sa, tak sa vás zmocnia bez sekundy zaváhania. Vášho zaváhania. V čiernych očiach, ktoré vás budú všade sledovať, si presne prečítate, čo by s vami (po) robili. A nezabudnite, že tu sa z rozbehnutého vlaku vystupuje mimoriadne ťažko.

 

Spojené arabské emiráty

Ak ste blond a cestujete bez prísne zazerajúceho mužského sprievodu, pripravte sa na všetko od galantných návrhov, evidentných erekcií až po ponuky na sobáš. Európanky, ktoré si zobrali miestnych fešákov, si dávajú do predmanželskej zmluvy zakotviť klauzulu o tom, že budú jedinou manželkou. Arabskí muži majú povesť mimoriadne pozorných milencov, no dovolia si k vám len toľko, koľko im samy dovolíte, a veľmi dobre chápu aj význam slova nie. Budú vami úprimne fascinovaní a každá žena po ich boku sa bude cítiť ako kráľovná.

 

Taliansko

Sexi jazyk. Sexi kuchyňa. Sexi ľudia. Titul najlepších milencov obhajujú každý rok a nie je to preto, že by pravidelne podplácali komisiu. Temperament Talianov nie je povesť, ale číry fakt, a najlepšie na tom je, že ho zúročia tam, kde (HO) najviac treba. Talianom sa navyše Slovenky nesmierne páčia, takže pozornosť budete vzbudzovať, či už o to stojíte, alebo nie.

4 obrázky v galérii Temperament Talianov nie je povesť, ale číry fakt.

Francúzsko

Akí elegantní, takí vášniví. Spolu s Talianmi patria Francúzi do kategórie milencov par excellence a navyše sú podľa európskej štatistiky aj nadpriemerne vyvinutí. Plus zodpovední pri používaní prezervatívu! Plus to majú najradšej zozadu! Ak uvážime, čo všetko vystrájame v posteli práve na francúzsky spôsob, zostáva len konštatovať, že Francúzi skrátka stáli v rade pri tej správnej sudičke.

4 obrázky v galérii Akí elegantní, takí vášniví.

Najväčšia anketa o sexe, aká tu kedy bola, zistila od 160 358 opýtaných ľudí z 27 krajín:

  1. Najobľúbenejšia poloha mužov na celom svete je misionárska klasika! (97%). Nasleduje žena hore (95,2%) a bronz získal análny sex (87,1%). Až potom ide orálny sex, aj to vzájomný, a sex postojačky.
  2. Ak vás bude chcieť dostať do postele, použije najpravdepodobnejšie nejaké klamstvo (45,5%), respektíve zopár drinkov, čo sa ľahko šmýkajú dolu hrdlom (30,9%).
  3. Až 76,1% mužov kondóm radšej nepoužije, ani keď partnerku dokonale nepozná!!!
  4. Len 55% mužov je spokojných s dĺžkou svojho penisu. Až 85% žien-užívateliek odpovedalo na rovnakú otázku, že sú veľmi spokojné.
  5. Najhorúcejším svetovým trendom pri sexe je nakrúcanie zlatého klinca programu na video. Len pozor, aby ste neboli jediná, ktorá sa o tejto nahrávke nedozvie.
  6. Dostatočne uspokojivý a vzrušujúci sexuálny život vedú Nigérijčania (78%) a Mexičania (74%). Najmenej spokojnosti hlásia japonskí muži (10%).
  7. Najvášnivejším národom sú Gréci, až 89% z nich považuje jedenkrát za týždeň za úplné minimum. 24% sa dá nahovoriť päťkrát a viac.
  8. Rakúski muži milujú najviac na svete orálny sex (80%) a thajskí nedajú dopustiť na erotické pomôcky (68%).
  9. Najviac sexuálnych partneriek vystriedajú za život Rakúšania (29), Gréci a Rusi (oba národy po 28). Najvernejší vám bude Číňan, ktorý si okrem vás odskúša už len 3 ženy.

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Láska a vzťahy , Luxusná dovolenka, Milovanie, Dovolenka snov, Dokonalý muž, Orgazmus, Láska na prvý pohľad, Pár, Sex

Autor: Timea Keresztényiová

NEPREHLIADNITE
3 príbehy, ktoré vás rozpália: Letné sexuálne zážitky sú vždy...
Bad girl rulez: Čo robia inak, že sú z nich všetci muži hotoví a zbožňujú...
Fantastická milostná poloha na júl: Testujte ju celý mesiac!
Rozkoš či bolesť: Ak vás láka análny sex, tieto základy si DOBRE...
Kde všade ste už sexovali: Extrémne miesta, extrémne zážitky!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×