Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Prečo skúsiť sex so starším mužom? Lebo v TÝCHTO 4 bodoch sú oveľa lepší

Prečo skúsiť sex so starším mužom? Lebo v TÝCHTO 4 bodoch sú oveľa lepší
Takýto chlap presne vie, kde zatlačiť, poláskať či bozkávať.

Vraví sa, čím staršie víno, tým lepšie. Časom vyzrelo, zdokonalilo sa a jeho kvality sa dostali do popredia. Nie náhodou preto aj mužov prirovnávajú k vínku. Vlastne aj nás ženy, ale o tom inokedy... Starší muž je skúsenejší, a preto je aj sex s ním lepší. Alebo minimálne – úplne iný.

1. Ženské telo
Pán je priekopník. Aj takto by mohla začínať veta, ktorú by ste použili pri milovaní s mužom, ktorý je od vás o pár či desiatky rokov starší. Je pravda, že takýto chlap sa už na cestu pýtať nemusí a presne vie, kde zatlačiť, poláskať či bozkávať. Navyše sa pri ňom môžete naučiť veci, o ktorých ste predtým nemali ani tušenie.


2. Predohra
Muž v istom veku skrátka vie, že na žene sú viac než dve erotogénne zóny. A presne vie kedy, ako a hlavne kde. Chápe, že naše telo sa skladá aj z hlavy a končatín a že nie sme len chodiaca vagína. Samotný sex je už potom len vyvrcholením krásnej symfónie, ktorú si na vás zahral.

Neberie sex až tak vážne!

3. Shit happens
Či chceme, alebo nie, niekedy sa stane niečo trápne a nie vždy všetko vyjde tak, ako plánujeme. Váš miláčik, ktorý si toho odžil rozhodne viac ako vy, dávno prekukol mýty, ktorými nás kŕmi pornopriemysel. Už vie, že realita je niekde úplne inde, a preto neberie sex až tak vážne. Pri nepodarenom pokuse o krkolomnú polohu sa preto zasmeje spolu s vami namiesto toho, aby sa urazil, že ste sa dotkli jeho ega a mužnosti.

 

4. Kreativita
Hoci sa vám možno nebude páčiť predstava, že váš starší milenec už pred vami pár žien mal, vedzte, že sa svoje umenie niekde naučiť musel. Pravda tiež je, že starší chlapi sú omnoho vynachádzavejší, a preto sami navrhnú nejakú aktivitu, ktorá vaše milovanie dostane na vyšší a lepší level.

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Milovanie, Dokonalý muž, Orgazmus, Sex, Zakázané strany, Vzťahy a sex, Zakázané stránky, Žena, Sebavedomý muž

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Kde všade ste už sexovali: Extrémne miesta, extrémne zážitky!
Bad girl rulez: Čo robia inak, že sú z nich všetci muži hotoví a zbožňujú...
Fantastická milostná poloha na júl: Testujte ju celý mesiac!
Astro sex špeciál: Staňte sa absolútnou hviezdou v randení, zvádzaní...
Astro sex špeciál: Staňte sa absolútnou hviezdou v randení, zvádzaní...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×