Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Obrovská LOŽ menom push-up: Toto si o nich naozaj myslia muži!

Obrovská LOŽ menom push-up: Toto si o nich naozaj myslia muži!
Lepšie úsmev a charizma s menšími prsiami ako push-up.

Už vieme, že z piva prsia nerastú. V snahe zapáčiť sa preto volíme push-up podprsenky, ktoré majú svoje čaro. Ale čo si o nich myslí silnejšie pohlavie?!

„Na prvý pohľad je to pekná, ale ľahko prekuknuteľná lož. Má sa mi páčiť žena, ktorej prsia ma priťahujú len v podprsenke? Ani ja si nepchám do nohavíc vypchávky...“ (Rado)

 

„Preferujem prirodzenosť. Mihalnice ako vejáre a prsia pod bradou sú pre mňa too much. Si plochá? No a? Stále ma môžeš zaujať svojím zadkom a osobnosťou.“ (Marcel)

 

„Tak pokiaľ má žienka aspoň niečo a trochu to pushupkou zdokonalí, tak je to fajn... ale ak zdedila ,cicky po tatkovi´, tak to vyzerá strašne.“ (Rišo)

3 obrázky v galérii Si plochá? No a? Stále môžeš zaujať svojím zadkom a osobnosťou.

„Ja som za úprimnosť. Lepšie úsmev a charizma s menšími prsiami ako push-up a, nedajboh, ešte domaľované tiene na hrudi. To kontúrovanie je otrasné. Prirodzenosť prebíja.“ (Niko)

 

„Push-up vnímam ako snahu. Často márnu. To akoby som si ja dal XS gate a do nich 30 cm uhorku.“ (Zdenko)

 

„Je to iba pomôcka, lebo mužov odjakživa priťahovali kozy.“ (Andrej)

 

„Ženy si tak zvyšujú sebavedomie, no na mužovo rozhodnutie push-up nijako nevplýva. Keď muž chce, dá aj plochú, keď nechce, ani štvorky nepomôžu.“ (Michal)

3 obrázky v galérii Veď tí chlapi o push-up podprsenky vôbec nestoja!

„Za plochou ženou sa neobzriem, no keď vidím babu s push-up, páči sa mi to ešte menej. Stačí, že si farbíte vlasy na úplne iný odtieň.“ (Roro)

 

„Tie push-up podprdy robia pekný dekolt, ale čo z toho, keď v posteli to ide dolu. Čiže push-up áno, na dráždenie, ale ak plánujete ísť s nami do postele, tak si to nedávajte. (Dominik)


Až také jednoznačné sme to teda nečakali! Veď tí chlapi o push-up podprsenky vôbec nestoja! No my vieme svoje a všetky triky si nedáme vziať. Takže push-up oukej, no musíte ju vedieť nosiť. Nie denne a nie až pod krkom...😉

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Podprsenky, Milovanie, Výroky o sexe, Sex, Prsia, Žena, Zakázané strany, Vzťahy a sex, Zakázané stránky

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Kde všade ste už sexovali: Extrémne miesta, extrémne zážitky!
Naštartujte ho z nuly na sto: VEĽMI nemravnou debatou!
Prečo skúsiť sex so starším mužom? Lebo v TÝCHTO 4 bodoch sú oveľa lepší
Rozkoš či bolesť: Ak vás láka análny sex, tieto základy si DOBRE...
3 príbehy, ktoré vás rozpália: Letné sexuálne zážitky sú vždy...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×