Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Muž, ktorý zaviedol novodobé klišé o princoch na bielom koni: Ako si žije pán Božský?

Muž, ktorý zaviedol novodobé klišé o princoch na bielom koni: Ako si žije pán Božský?
Úloha pána Božského mu prischla už navždy.

Ten ktorý vie vždy povedať a urobiť presne to, na čo mu skočia všetky ženy. Hoci vedia, že im to zlomí srdce. Priťahuje ich ešte aj ten pupok, ktorý sa snaží ukryť pod voľnými košeľami!

Úloha pána Božského nie je odrazom toho, aký je herec Chris Noth v skutočnosti. V reálnom živote je o čosi obyčajnejší. Nie je rozprávkovo bohatý, za ženu nemá módnu ikonu a jeho život nebol vždy jednoduchý.

 

Christopher David Noth sa narodil vo Wiscounsine ako najmladší z troch synov poisťovacieho agenta Charlesa Notha a jeho ženy, televíznej spravodajkyne, Jeanne Parr. Keď mal Chris deväť rokov, náhle mu zomrel otec a zrazu sa musel aj s bratmi prebíjať životom iba s pomocou matky Jeanne. Viac než na teplo domáceho kozuba si preto Noth spomína na reštaurácie, ktoré boli v čase, keď dospieval, jeho prechodným domovom.

11 obrázkov v galérii Kanaďanku Taru Lynn Wilson spoznal v roku 2004, keď pracovala v jeho podniku.

Prečo je Božský božský?

Nemá postavu mladíka ani povesť verného manžela, tak v čom jeho božskosť vlastne je? „Pán Božský je veľmi úspešný muž, ktorý sa pohybuje vo vysokej spoločnosti a robí božské veci. Myslím, že aj pre Carrie to bol ten božský vzťah, ktorý v človeku zostane navždy. Ale tých božských vecí s ním spojených bolo viac,“ vysvetlil Chris v jednom rozhovore. Táto postava z neho robila veľmi dlho jedného z najobletovanejších starých mládencov v New Yorku.

 

Sex v meste je jeho srdcovka

Sex v meste má podľa mňa minimálne dva pozitívne aspekty. Uspokojuje ľudí, ktorí túžia po pozlátke, glamoure a módnych trendoch, hoci ani jedno z toho nepodceňujem. No pod tým všetkým sú ukryté hlboké a skutočne ľudské príbehy. Veci, s ktorými sa stretávame všetci. Láska, sklamanie, odpustenie, priateľstvo.Okrem toho má rád humor, s akým sú napísané dialógy a scenár Sexu v meste, aj to, že seriál i filmy odzrkadľujú ducha New Yorku v tom najlepšom svetle.

11 obrázkov v galérii Napriek mnohým ďalším postavám, ktoré stvárnil vo filmoch i seriáloch, si ho dodnes každý spája s úlohou zo Sexu v meste.

Film jeho očami

Ako vraví Chris Noth: „Pohybujeme sa vo svete žien, tak tomu čeľme. Z môjho pohľadu som urobil aspoň to, že som súčasťou Sexu v meste. Bez nás mužov by nebol nijaký ohlas. Mali by sme sa snažiť pochopiť ich potreby a vnímanie vzťahov a vziať si z toho to najpozitívnejšie.

 

Pre väčšinu z nás navždy zapísaný ako pán Božský zo Sexu v meste. Pozrite si našu galériu TU>>>

 

Chris Noth vie, o čom hovorí. Po rokoch staromládeneckého života na výslní newyorskej smotánky zistil, že jeho miesto nie je po boku modeliek, ale pri žene, ktorá ho miluje aj s jeho nebožskými vlastnosťami. Kanaďanku Taru Lynn Wilson spoznal v roku 2004, keď pracovala v jeho podniku The Cutting Room. Oficiálne sa s ňou však pochválil až tesne pred narodením ich prvého dieťaťa, syna Oriona Christophera Notha. Ten prišiel na svet v januári 2008 a o rok nato sa Chris s Tarou zasnúbili. Napriek tomu, že na väčšine fotografií pôsobia ako skutočne šťastný pár, aj oni vedia, že život v spoločnej domácnosti nesie so sebou nejedno úskalie. 

Čítajte viac o téme » Láska a vzťahy , Červený koberec, Dokonalý muž, Sebavedomý muž, Sarah Jessica Parker , Vzťah, Sex v meste, Ľudia, Láska, Celebritné vzťahy

Autor: Andrea Konečná

NEPREHLIADNITE
Táto známa herečka sa vydávala v stajni: Pozrite si tie nádherné šaty!
Najsexi herci z Británie sú už v Hollywoode: Mladí a neuveriteľne...
Viete na rande urobiť dobrý prvý dojem? Vaše znamenie vám to prezradí
Chcete ho mať pri sebe? Zabudnite na týchto 5 klišé, ktoré zabíjajú vzťahy
Najznámejšie hollywoodske lesbičky: O koľkých z nich ste to vedeli?

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×