Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Počuli ste už o adaptogénoch? Tento prírodný zázrak nakopne váš sexuálny život

Počuli ste už o adaptogénoch? Tento prírodný zázrak nakopne váš sexuálny život
Poznáte ich?

Pokiaľ sa naše libido dá stimulovať prírodnou cestou, nič vám nebráni vyskúšať to. Adaptogény zachránia váš posteľný život.

 

Adaptogény sú  slovíčkom roku 2018! Aj keď na prvé počutie zrejme netušíte, o čo pôjde, tieto rastliny a bylinky sú súčasťou medicíny a zdravého životného štýlu už niekoľko stoviek rokov. Áno, bavíme sa najmä o východných medicínach a ajurvéde.

 

Každý jeden adaptogén ma inú funkciu, no vo všeobecnosti dokážu aktívne bojovať voči dlhotrvajúcemu stresu a zápalom či zbavujú úzkosti. Napríklad čínska huba Reishi, posilňuje imunitu. Alebo Rozchodnica ružová či Schizandra čínska, ktoré pomáhajú pri zvládaní stresu a podporujú rast sily. Čo ste ale možno netušili je, že dokážu stimulovať hormóny sexu a tak povýšiť váš sexuálny život na absolútne novú úroveň.  

Experti sa zhodujú, že top adaptogénom v oblasti intímneho života je Ashwagandha, po našom aj Vitánia snodárna alebo Zimná čerešňa alebo Indický ženšeň. Tento koreň sa užíva v podobe pomletého prášku a má naozaj zázračné účinky! Pôsobí proti nespavosti, úzkosti, predchádza starnutiu pohlavných orgánov, zlepšuje kvalitu spermií a zvyšuje libido. Najlepšie "chutí" v tzv. indických nápojoch s názvom "Mesačné mlieko" (Moon milk).  

 

Vyskúšajte napríklad Levanduľové mlieko:

Potrebujete štyri poháre vody, 3 polievkové lyžice kokosového masla a tri lyžice levanduľového prášku. Všetko dáte do hrnca a necháte pomalým varom spojiť. Potom levanduľové mlieko nalejete do mixéra a pridáte jeden a pol polievkovej lyžice kakaového prášku, jednu čajovú lyžičku Ashwagandha a jednuč ajovú lyžičku Schizandry čínskej a štipku soli. Všetko pekne rozmixujete a vypijete.

Čítajte viac o téme » Sex, Zdravá strava, Intímny život, Krása a zdravie žien, Intímne zdravie, Vzťahy a sex, Milovanie, Sexuálna fantázia

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Maca peruánska nielen na plodnosť a libido!
Vyskúšajte na neho toto letné afrodiziakum a užite si ešte viac horúcich...
Ak zapojíte všetky tieto partnerove zmysly, prežijete ten najzmyselnejší...
Trápia vás časté zápaly močového mechúra? Asi ešte nepoznáte túto bylinku!
Ste odsúdená na sex na diaľku? Takto bude jeho myseľ patriť jedine vám

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×