Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Nevera dokáže vzťah od základov zmeniť: K lepšiemu!

Nevera dokáže vzťah od základov zmeniť: K lepšiemu!
Nie je trojuholník ako trojuholník, však nie sme v matematike.

Je rozdiel vypočuť skrúšeného partnera, ako sa bozkával s bývalou spolužiačkou, alebo sa od niekoho tretieho dozvedieť, že váš milý má už pol roka inú milú.

 

Trojuholník má sto podôb

Vzťah, láska, úlet, pomätenie zmyslov, reakcia na niečo, čo sa udialo doma a máte v tom tak trošku prsty, alkoholový exces... Trojuholník má sto podôb. Stavíme sa, že vy presne viete, či ten váš stojí za to prerobiť opäť na úsečku. Ak ste sa už rozhodli, že tento vzťah chcete, že vám viac dáva, ako berie, bojujte teda. Ale potichu!

Prečítajte si: 

O moje srdce sa delia dvaja muži: Toho vzrušenia som sa nevedela vzdať!

Nepátrať, nevypočúvať, nevyťahovať aféru ani pri hádkach, nevynucovať si pozornosť a už vôbec nie ľútosť. Skúste sa správať dôstojne, ako by sa správala kráľovná. Volá sa to aj hrubá čiara. Neveru označujte iba ako ‚to’ obdobie, žiadne mená (a to platí aj vtedy, ak si záletník chce silou-mocou uľaviť a vyrozprávať sa zo svojej viny a servíruje vám detaily, ktoré ubližujú).

 

Nádej na krásny vzťah

Jana spolu s priateľom prerobila spálňu na úplne nové miesto. Ďalšia zaviedla večery bez virtuálnej reality. „Zistili sme, že nikde sa neporozprávame tak ako počas dlhej bezcieľnej cesty autom, a tak občas robíme naše vlastné road movie,“ dozvedáme sa len o jednom z mnohých nových zvykov, ktoré objavil znovu sa spoznávajúci pár.

O toho vášho sa niekto usilovne pokúša. Alebo už úspešne pokúsil?

Hroziaci trojuholník ako dôvod robiť veci lepšie? Prečo nie. Len ruky preč od podliezania, prerábok vizáže od hlavy až po päty, hurá systému rušenia všetkého zabehaného a podobných násilností. Adriane napríklad pomohlo, keď si po prečítaní esemesky, v ktorej jej partner figuroval ako kocúrik, uvedomila aj to, že ju vlastne celé mesiace vídava len v modrom župane. Ešte ho mala na sebe, keď ráno odchádzal, a už ho mala na sebe, keď sa večer vrátil.

Čítajte viac o téme » Láska a vzťahy , Nevera cez internet, Láska v kríze, Mužské výroky, Vzťahy v rodine, Nevera, Vzťah, Dvojica, Vzťahy a sex, Neverník

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Najdrahšie celebritné rozvody všetkých čias: Tieto hviezdy prišli o ťažké...
Otázka z Venuše pre mužov: Čo si predstavujete pod pojmom „podvádzanie“?
S takýmito ženami chodili? Muži vyrozprávali 5 príbehov o šialených ženách!
Ako vygumovať bývalého z mozgu? Randenie po rozchode má svoje pravidlá
Chcete prežiť s partnerom celý život? Ak nepochopíte toto, pripravte sa...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×