Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Váš týždenný horúci plán: Masturbácia od pondelka do nedele s veľkolepými výsledkami!

Váš týždenný horúci plán: Masturbácia od pondelka do nedele s veľkolepými výsledkami!
Nie všetky druhy masturbácie musia zahŕňať divoké hračky.

Podľa štatistík až 38 % žien nikdy nedosiahlo orgazmus. Týka sa vás to? Ak ste sama alebo ste pokusy o orgazmus z rúk vašej polovičky navždy vzdali, tak preskúmajte tento zaručený týždenný plán. Veľkolepé výsledky!

1. Svieže ako pondelňajšie ráno:
Dajte svojmu vibrátoru prestávku a skúste úplne novú hračku. V dnešnej dobe totiž máte na výber nekonečné možnosti a je len na vás, ktorú si vyskúšate. Upozorňujeme na pomôcky, ktoré sú na báze fúkania alebo, naopak, nasávania. Pri orgazme zažijete úplne nový pocit...

 

2. Teplotná hra na utorok:
Ak ste nikdy neskúšali experimentovať s teplotou, tak sa o to určite pokúste. Zahriatie alebo ochladenie rúk, sexuálnej pomôcky alebo iného predmetu vo vás vyvolá hotovú senzáciu.

3 obrázky v galérii Vezmite si zrkadlo, nájdite nejaké príjemné video, kde sa iná žena uspokojuje, a skúste nasledovať jej príklad.

3. Vodné dobrodružstvo na stredu:
Každá z nás určite počula o zábave, ktorá sa dá zažiť s masážnou hlavicou vo vani alebo v sprche. Doprajte si dlhší kúpeľ a zistite, aká intenzita prúdu je pre vás to pravé orechové.

 

4. Nové objavy vo štvrtok:
Nikdy ste neboli milovníčkou análneho sexu a neviete si ani len predstaviť, že by sa vám v tej zóne niekto pohyboval? Vyskúšajte to teda sama. Nemusí ísť o priamy vstup, úplne stačí, ak si toto miestečko budete masírovať pomocou prstov alebo milej vibračnej hračky.

 

5. Nenásytný piatok:
Pri masturbácii je veľmi dobré, keď vám v hlave víria konkrétne predstavy. Zahrejte sa pozeraním porna, čítaním erotiky. Alebo si vytvorte vlastnú fantáziu, v ktorej ste hlavnou aktérkou, samozrejme, vy.

3 obrázky v galérii Vyskúšajte si análny sex sama.

6. G bod na sobotu:
Nie všetky druhy masturbácie musia zahŕňať divoké hračky. Zamerajte sa na starý dobrý dotyk a stimulujte bod G. Zahnite dva prsty do vagíny na hornej stene. Alebo vyskúšajte nový druh stimulácie klitorisu. Prepínajte medzi priamym a nepriamym dotykom tým, že pôjdete okolo klitorisu dole do vagíny.

 

7. Nedeľný oddych pri televízii:
Vezmite si zrkadlo, nájdite nejaké príjemné video, kde sa iná žena uspokojuje, a skúste nasledovať jej príklad. Nikdy nie je na zahodenie, keď sa pozriete, ako to robia profesionálky.

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Orgazmus, Sex, Vzťahy a sex, Zakázané stránky, Zakázané strany, Žena, Milovanie

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Potešte ho najlepším sexom všetkých čias: Prekvapujúco, hravo a nespútane
Prečo skúsiť sex so starším mužom? Lebo v TÝCHTO 4 bodoch sú oveľa lepší
Rozkoš či bolesť: Ak vás láka análny sex, tieto základy si DOBRE...
Bad girl rulez: Čo robia inak, že sú z nich všetci muži hotoví a zbožňujú...
3 príbehy, ktoré vás rozpália: Letné sexuálne zážitky sú vždy...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×