Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Vysoká škola MÁGIE: Týmito zaklínadlami si pričarujete lásku!

Vysoká škola MÁGIE: Týmito zaklínadlami si pričarujete lásku!
Láska neprichádza? Pričarujte si ju.

Ak o nej niekto niečo vie, tak je to naša veštkyňa ZANA. Potrebujete láske pomôcť, niekoho privolať alebo ju ešte upevniť? Považujte za vybavené.

1. ZMYSLOVÁ (hviezdna)

Vyžaduje si dokonalé sústredenie vašich zmyslov. Ľahnite si a v prítmí spálne privrite oči. V duchu si čo najintenzívnejšie predstavujte dotyčného muža. Pozor, muž by k vám mal prechovávať tiež určité sympatie, pretože nútiť niekoho, aby s vami bol, môže mať pre vás silné, karmické a negatívne následky. Pri predstave muža sa mu v duchu pozerajte na koreň nosa, čiže jeho tzv. tretie oko. V myšlienkach potom monotónnym hlasom odriekajte ľubovoľne formulované slová, ktoré je vhodné vopred napísať na papier a naučiť sa ich naspamäť. Majú vyjadrovať túžbu po ňom, lásku k nemu a výsledok, čiže, aby vás miloval a bol s vami spätý navždy. Urobte to štyri dni po sebe, ideálny čas na upevňovanie a privolávanie lásky takýmto spôsobom je podvečer, okolo ôsmej. Táto metóda vyžaduje určitý nácvik, takže čas privolania, upevnenia môže byť rôzny, záleží aj na tom, akou silnou osobnosťou je žena, ktorá zaklínanie vyvoláva.

3 obrázky v galérii Táto metóda vyžaduje určitý nácvik, takže čas privolania, upevnenia môže byť rôzny.

2. KVETNÁ (mystická)

Obvykle mimoriadne účinná, ak sa správne vykoná! Spolupráca so silou stromu sa môže urobiť len jediný raz v roku – keď čerešňa zakvitne, to znamená, že celý strom musí byť v kvete. Postavte sa o polnoci, štyri noci za sebou, tesne ku kmeňu čerešne, otočte sa tvárou k stromu. Pod nohy si položte na papieri napísaný magický štvorec Luny. (S ním budete potrebovať "odbornú" pomoc, lebo magický štvorec Luny je niečo, čo si magik vyrába pre konkrétne zaklínadlo, vychádzajúc z astrológie a numerológie daných osôb. Jeho výroba je tajomstvom, ktoré sa prenáša z učiteľa na žiaka, nejestvuje všeobecný návod.) Začnite deň pred splnom Mesiaca a o polnoci vyslovte svoje prianie ohľadne muža, ktorého chcete či milujete.

3 obrázky v galérii Ak budú kvety nepoškodené, je to znamenie, že ste na dobrej ceste.

Slová musia byť vždy tie isté, vyslovte ich v jednu noc dvakrát, nesmiete sa pomýliť ani opravovať. Každú noc odlomte jeden konárik s kvetmi, nie dlhší než je vaše rameno, a po príchode domov ho vložte do vázy s vodou. Každú noc vodu vymeňte za čerstvú, po skončení zaklínacieho rituálu budete mať vo váze štyri zakvitnuté konáriky, ktoré by mali vydržať veľmi dlho čerstvé. V prípade, že vám kvety začnú opadávať, žltnúť, šúveriť sa, je to znamenie, že dotyčný muž vám nie je súdený a vaše cesty sa rozídu. No ak budú kvety nepoškodené, je to znamenie, že ste na dobrej ceste a kým čerešňa odkvitne, vyvolený bude váš celým srdcom. Túto metódu môžete použiť aj vtedy, ak si chcete svoj vzťah udržať v plnej sile a láske nadlho – v takom prípade voľte slová, ktoré budú vyslovene o tom, že si prajete, aby vaša láska neskončila a vydržala večne.

Čítajte viac o téme » Láska a vzťahy , Dokonalý muž, Sebavedomý muž, Žena, Láska magická, Vzťah, Láska

Autor: veštkyňa ZANA

NEPREHLIADNITE
Viete na rande urobiť dobrý prvý dojem? Vaše znamenie vám to prezradí
Dievčatá, kam to máte namierené? Takíto milenci na vás čakajú v rôznych...
Chcete ho mať pri sebe? Zabudnite na týchto 5 klišé, ktoré zabíjajú vzťahy
Myslíte si, že mužov nekvária nijaké pochybnosti? Toto sú ich sexuálne...
Kde všade ste už sexovali: Extrémne miesta, extrémne zážitky!
Mohlo by Vás zaujímať

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×