Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Ženské fantázie, ktoré túžia v posteli naplniť: Páni, pozor, sú poriadne divoké!

Ženské fantázie, ktoré túžia v posteli naplniť: Páni, pozor, sú poriadne divoké!
There’s something magical about drifting off to sleep

Máte nejakú erotickú fantáziu, ktorú ste vždy chceli vyskúšať, ale nemali ste dostatok guráže alebo ochotného partnera? Spýtali sme sa vás na webe a tu sú vaše odpovede:

Odkedy som vôbec začala mať nejaké predstavy, vždy pri tom bol okrem muža, ktorý by ma potešil, ešte jeden, ktorý sa pozeral. Asi som zbabelá a navyše teraz už asi aj stará, ale bez ohľadu na to, že už len pri pomyslení na túto situáciu som bola vždy mokrá ako myš, som ju nebola schopná zrealizovať, dokonca ani počas všetkých tých rokov na internáte! Takže okrem toho, že je tajná, tak asi zostane táto moja fantázia aj navždy nenaplnená. Kelly (40)

 

Tajnú? Veľmi tajnú! O milovaní so ženou. Eva (28)

Prečítajte si: 

Hotové nočné mory! Pozor, tieto sny neveštia nič dobré

Muži majú dva erotické sny za mesiac: A po nich si musia vymeniť pyžamo!

Priznám sa, že by som túto svoju fantáziu nielenže nevyskúšala, ale ani nepriznala. Tak mi treba, poviete si a máte možno pravdu, no taká som a iná nebudem. Mám skvelého manžela, sme spolu dvanásť rokov a je najnežnejším milencom, akého si možno predstaviť. No ja občas snívam o tom, že by ma priviazal, nacápal mi po zadku, surovo mi roztiahol nohy a... Budem snívať ďalej. Eva (35)

 

Fantázia je super vec, to, čo si vymyslíme, sa začína a končí podľa našich predstáv... Asi som jedna z mnohých, čo vždy túžili po anonymnom sexe s poštárom, údržbárom... No keď sa niekto takýto v našom byte zjaví, smejem sa sama na sebe, lebo predstava toho plešatého upoteného chlapíka s nadváhou, ako so mnou vášnivo súloží na kuchynskej linke, je vtip storočia. Ale keby mi prišiel odpočítať plyn Butler, neručím za seba... Tina (28)

Čo všetko sú muži ochotní splniť?

Samozrejme, že mám! Lenže nie každý má doma kopírku a väčšinou sa vyskytnú na prekérnych miestach typu office či chodba medzi kanceláriami... Ale mať zopár „zhmotnených“ záberov orgazmu, toho sa len tak nevzdám.-) Kopírovaniu zdar. Aňa

 

Vždy som mala chuť na swingers párty alebo normálny grupáč. Aj som si pozerala nejaké inzeráty na internete, no neviem si predstaviť, ako by som to mala povedať môjmu priateľovi. Sme spolu štyri roky, v posteli je skvelý a myslím, že máme veľmi otvorený vzťah, no povedať: Miláčik, tak by som si to rozdala s niekým iným a vzrušovalo by ma, keby si to aj ty robil nejakej inej, je úplne nepredstaviteľné. Čakám, že čo ak život prinesie nejakú príležitosť... Snáď sa ešte dočkám:-) Ľuba (30)

 

Veľmi by som chcela priateľovi urobiť striptíz. Podľa mňa by to bolo veľmi vzrušujúce pre oboch, ale neviem na to zozbierať odvahu. Denisa

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Sex, Vzťahy a sex, Milovanie

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Hriešne erotické tajné zoznamy žien: Spísané a podčiarknuté!
Buďte tým, kým chcete: Zahrajte si najobľúbenejšie sexuálne roly!
Bez okolkov a drzo narovinu: Chlapi priznali, prečo chcú mať v posteli...
Zasa tie erotické sny? Zistite, čo naozaj znamenajú
Prečo skúsiť sex so starším mužom? Lebo v TÝCHTO 4 bodoch sú oveľa lepší

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×