Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Bol piatkový večer dlhší, ako ste plánovali? Doprajte pleti toto účinné ranné osvieženie

Bol piatkový večer dlhší, ako ste plánovali? Doprajte pleti toto účinné ranné osvieženie
Bola party dlhšia?

Máte za sebou prebdenú noc a práve premýšľate, ako vyhnať únavu a kruhy pod očami bez toho, aby ste použili nánosy krycieho krému?

 

Večer to bola super zábava, ale ranné prebudenie je nemilosrdné. K unavenej pleti okrem nedostatku spánku prispeje aj zafajčené prostredie, večerná káva i alkohol. Ako rýchlo a účinne naštartujete pleť do ďalšieho dňa?

 

Dôležité tekutiny

Alkohol a káva odvodňujú organizmus. Preto hneď po prebudení vypite veľký pohár vody. Najlepšia je odstáta a v tomto prípade doplnená aj o citrónovú šťavu. Ak ste to predchádzajúcu noc prehnali s alkoholom, dajte si pohár minerálky s obsahom horčíka. Čím viac vody ráno vypijete, tým lepšie pre pleť.

Hneď po prebudení vypite veľký pohár vody.

Ranné osvieženie

Spoľahlivo vás preberie ranná sprcha. Snažte sa vydržať skôr studenšiu vodu a namiesto sprchového mydla siahnite po pílingu. Použite ho i na tvár, bude pôsobiť zdravším a sviežejším dojmom.

 

Rýchla starostlivosť

Mdlú pleť perfektne preberie k životu hydratačná maska. Nechajte ju pôsobiť aspoň štvrť hodinku. Masku si môžete vyrobiť aj doma. Na rozjasnenie pleti skvelo zaberá medová maska s bielkom. Jeden bielok dôkladne rozšľahajte s lyžicou medu a naneste na tvár. Po umytí pleť ošetrite hydratatčným krémom. Výborné je aj rozjasňujúce sérum, ktoré zjednotí farbu a dodá jej prirodzený tón.

 

Jemné líčenie

Najlepšie by bolo nechať pleť bez líčidiel. Ak však potrebujete mejkap, tak len jemnú verziu. Kruhy pod očami prekryte tekutým korektorom a na tvár naneste tónovací krém. Oči stačí zvýrazniť maskarou, zato pery môžu byť výraznejšie, pokojne aj červené.

Čítajte viac o téme » Ovocie, Líčenie, Život, Líčenie rias, Pružnosť pleti, Krásny život, Mejkap , Žena, Líčenie pier, Líčenie oči

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Počuli ste už o týchto divných beauty trikoch? Akokoľvek čudne znejú,...
Jedzte lepšie: Táto chutná studená polievka vás dostane, určite si...
Vaša pleť bude jasať: 5 dôležitých vitamínov pre večnú mladosť
16 bezkalorických potravín: Majte ich doma a už viac nepriberiete!
Zjedzte ho ihneď! Čo sa stane s melónom, ak ho dáte do chladničky?

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×