Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Naozaj ste si istá, že nie ste tehotná? Skutočné príbehy, ktoré vás donútia urobiť si test!

Naozaj ste si istá, že nie ste tehotná? Skutočné príbehy, ktoré vás donútia urobiť si test!
Oplodniť dokáže aj jediná vrtká spermia.

Nie každá žena má to šťastie vychutnať si proces splodenia a do konca života spomínať na TEN konkrétny sex, keď „sme si urobili dieťa“.

Je to asi tak pol na pol, niektoré oplodnenia sa prosto „stanú“ bez idylických podmienok, iné sú pamätné, pričom ženy presne vedia, kedy a ako sa to stalo. Sex s cieľom splodenia (ak to netrvá povedzme už tretí rok a nepodobá sa to viac na fáranie do bane) je niečo také intímne a prapôvodné, že nás to spája na úplne novej úrovni.

 

Jasné, už len nová skutočnosť, že si nemusíte dávať pozor, je nesmierne oslobodzujúca a všeobecne mužov vždy poteší možnosť veľkolepo ejakulovať tam, kam to príroda pôvodne zariadila. Nebudeme sa tu púšťať do fundovaných debát, v ktorej fáze luny a za akých podmienok je šanca počatia najväčšia – buď to dobre viete, alebo ste vo fáze, kedy sa „zadarí“, vtedy to bude. Sú baby, čo robia po sexe stojky, internet je zahltený zaručenými polohami a metódami, medzi ktoré patrí aj zvýšenie koncentrácie spermií v semene niekoľkodňovým pôstom, dlhočizným stykom a pod.

Prečítajte si:

Chcete zbaliť dobrého chlapa? Vďaka tejto metóde spoznáte supermana!

Oplodniť dokáže aj jediná vrtká spermia. Lebo napríklad taká Dagmar otehotnela počas ťažkej antibiotickej liečby a keďže sa práve rozchádzala s partnerom, splachovala to veľkými pohármi červeného. „Jedna z našich hádok vyústila do šialeného sexu, čo bola v podstate jediná vec, ktorá nám išla. Skoro nič si z toho večera nepamätám a to, že som tehotná, som zistila až o päť mesiacov, dovtedy som normálne mala menštruáciu! Skoro som zomrela od strachu, či sa mi nenarodí postihnuté dieťa.“

3 obrázky v galérii Nie každá žena má to šťastie vychutnať a pamätať si proces splodenia.

Andrea zasa otehotnela v týždni, na ktorý nie je úplne hrdá – „dala som dvom, v priebehu jedného víkendu. Do poslednej chvíle som netušila, s kým to mám. A keďže si to chlapci medzi sebou požalovali, ani jeden z nich nebol ochotný ísť na testy otcovstva, lebo že som štetka. A súdiť sa ja nebudem, čiastočne pre hrdosť, čiastočne pre hanbu.“

 

Nech nám za príklad poslúži Barbora, ktorá si to všetko urobila ako z veľkej knihy: „Na jeseň sme sa rozhodli, v marci som otehotnela. Ideál. Každý jeden raz sme brali ako ten, keď to vyjde. Roman mi hľadel hlboko do očí, zanietene dvíhal kolená a prežívali sme to ako úplne novú etapu v našom vzťahu. Sústredili sme sa na to jeho vyvrcholenie ako nikdy predtým,“ smeje sa.

Čítajte viac o téme » Vzťahy v rodine, Intímne zdravie, Vzťah matky a dcéry, Vzťahy a sex

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Otestujte sa: Tieto svaly rozhodnú o tom, ako si to v posteli dokážete...
Kráľovskú rodinu opäť čaká svadba: Po Meghan je to ďalší dôkaz,...
Toto nie je len sexuálna hračka! Je to hotové fitko pre vašu „kamošku“.
Je klebetenie zdravé? Pozrite sa, čo sa deje vo vašom tele, keď ohovárate
Myslíte si, že mu po rozchode (ne)chýbate? Toto je typické porozchodové...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×