Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Koľko rokov má žena, ktorá je v posteli ochotná urobiť všetko?

Koľko rokov má žena, ktorá je v posteli ochotná urobiť všetko?
Najlepšie milenky nemajú 18!

Vedci jednoznačne dokázali, že čím viac sa približuje koniec našej plodnosti, tým viac sa nám v posteli darí, aby sme ešte prípadne stihli na poslednú chvíľu odovzdať genetickú informáciu.

Tieto čísla platia aj pre ženy vydaté, aj pre ženy slobodné. Nech je, ako chce, dôležitý je výsledok. „No tak ja som zažila sex svojho života a dokonca aj svoj prvý orgazmus až po štyridsiatke,“ hovorí kamarátka Julka. Je šesť rokov rozvedená, dva roky má nového partnera a je to normálny muž, žiadny 25-ročný zajko, ktorý by ju nakopol. „Najväčší rozdiel pociťujem ani nie tak v kvalite sexu alebo v špeciálnej výbave svojho priateľa, ale skôr vo mne a v mojom nastavení. Pochádzam z rigidného prostredia malej dediny, mame som sa neodvážila povedať do sedemnástich, že už šesť rokov menštruujem. Keď som potom mala prvého chlapca a poprosila som ju, či ma nevezme ku gynekológovi dať si predpísať antikoncepciu, povedala mi, že sa za mňa nebude hanbiť. A takto nejako som vyrástla. Netušiac, o čo v telesných veciach ide.“

Prečítajte si: 

Muži sa vyjadrili k orálnemu sexu: Takto to máme najradšej!

Ako zistiť, na čo má partner v posteli chuť? Táto sexi pomôcka vás zachráni

Julka sa potom vydala a sex si nikdy príliš neužívala, lebo nevedela, či by to bolo správne. Či sa to neprieči morálke. Naznačiť mužovi, nech sa s ňou viac hrá a menej súloží? Nech teraz pritlačí a naopak, teraz zase nech uberie? Hanbila sa ako pes. Taká ženská klasika.

Najlepšie milenky nemajú 18!

„Musela som toho veľa zažiť, vidieť, prečítať a pochopiť, aby som zahodila zábrany a prijala samu seba. Prišla som na to, že chlapi majú radi, opravujem, milujú ženy, ktoré sú v posteli aktívne, iniciatívne, neboja sa strápnenia, sú komunikatívne a sebavedomé. Ich najväčšou radosťou je uspokojiť nás, ak ich navedieme ako,“ vraví Julka.

 

Mnohé ženy po štyridsaťpäťke síce hovoria, že chuť sa objavuje sporadickejšie a lubrikačný gél je nevyhnutnou súčasťou ich nočných stolíkov, ale ak už dačo je, je to dobré! Žiadne prácne dolovanie orgazmu. Vzrušenie pekne drží, nehapruje a končí sa veľkolepým finále. Bez problémov. A viete čo? Celá táto debata je milo laškovná, až kým sa nepriblížime k hranici 60-ročných a všetci sa zrazu tvária, že ľudia v dôchodkovom veku nesexujú, preboha! Pritom práve vzorka 60/70 vykazuje v štúdiách najprekvapujúcejšie čísla a žije čulým sexuálnym životom.

 

O. k., možno vám momentálne príde nepatričné predstavovať si, ako tu budete s Jožkom, Karolom, Milanom atď. hopsať o dvadsaťpäť rokov, ale to neznamená, že sa to nestane. Dokonca s najväčšou pravdepodobnosťou sa to nielenže stane, ale bude to lepšie, než ste sa odvážili dúfať.

 

Čítajte viac o téme » Výroky o sexe, Sex, Vzťahy a sex, Milovanie, Sexuálna fantázia

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Lucia otvorene: Rozdiel medzi milenkou a milencom je zásadný, skúsila som...
Najčudnejšie sexuálne zákony: Len pre silné povahy!
Najlepšie výroky celebrít o sexe: Hádajte, kto má najžhavejšie libido...
Majú po dvadsiatke a sú pannami: Trápne či obdivuhodné?
Otvorená odpoveď na otvorenú otázku: Ako je to s "príchuťou" tam dolu?

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×