Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Šialený diétny program Natalie Portman: Toto už prekračuje všetky medze!

Šialený diétny program Natalie Portman: Toto už prekračuje všetky medze!
Nebolo to po prvýkrát, čo pre úlohu podstúpila výraznejšiu obeť.

Krásna Natalie je známa subtílnou postavou, na ktorej nenájdete jediný gram tuku. To sa však režisérovi a producentom psychologickej drámy Čierna labuť málilo.

Úlohu pomätenej primabaleríny Niny mohla dostať iba herečka s éterickými proporciami reálnych baletiek. Tak sa usilovná Natalie, ktorá veľmi správne zavetrila jedinečnú životnú šancu, vrhla na šialený diétny a cvičebný program. Na jeho konci malo jej útle telíčko o desať kíl menej a svaly mala vyrysované do oceľovej pevnosti profesionálnych športovkýň.

Prečítajte si: 

Naše čitateľky prezradili, koľko trval najdlhší sex ich života: Tromfnete ich?

Overené psychológmi: Tieto frázy používame, keď prestaneme milovať!

Nebolo to po prvýkrát, čo pre úlohu podstúpila výraznejšiu obeť (pre V ako Vendetta si dala oholiť vlasy), s prípravami na Čiernu labuť sa to však nedalo porovnávať. Jej každodenným chlebíčkom sa stal tvrdý dril v posilňovni, terénny beh, plávanie a intenzívny tanečný tréning.

To všetko pätnásť hodín denne počas celého jedného roka! Po vyčerpávajúcom cvičebnom maratóne na ňu čakal maximálne mrkvový šalát alebo nízkotučný biely jogurt s niekoľkými mandľami. Ak sa chcela trocha rozšupnúť, dopriala si vegánsku polievku, čerstvé ovocie či uvarenú šošovicu. Podľa jej vlastných slov vtedy nerobila nič iné, iba trénovala, spala a chrúmala zeleninu. Čo je pochopiteľné, keďže jedna mrkva, odtučnený jogurt a štvorfázový tréning veľa energie na hopsanie po večierkoch nedodajú.

 

Našťastie to Natalie všetko v zdraví (a zrejme aj s veľkou dávkou šťastia) prežila a obrovská snaha sa jej mnohonásobne vrátila, keď za svoju krvou a potom vykúpenú úlohu získala prvého Oscara. Pri nakrúcaní stretla svojho budúceho manžela, francúzskeho baletného choreografa Benjamina Milepieda, a po pozlátenú sošku si už odkráčala s veľkým bruškom, v ktorom sa skrýval ich spoločný syn Aleph.

4 obrázky v galérii Natalie Portman.

Čítajte viac o téme » Diety ktoré fungujú, Rozhovory, Detská oslava

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Pozor na riskantnú CICO diétu: Tento hollywoodsky výstrelok je poriadne...
5 spôsobov, ako zrýchliť metabolizmus: Uľahčite si cestu ku krásnemu telu!
Eva Longoria porodila: Pozrite sa na prvý rozkošný záber jej malého...
Pozor dámy, z tejto sumy sa vám zatočí hlava: Toľkoto minú každoročne...
Hriešne krásna júnová EVA s úžasným kozmetickým darčekom už v predaji!
Mohlo by Vás zaujímať

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×