Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Anne Hathaway prehovorila o krutých pomeroch na pľaci: 14 dní takmer bez jedla!

Anne Hathaway prehovorila o krutých pomeroch na pľaci: 14 dní takmer bez jedla!
Anne Hathaway.

Vymakanú postavu, krásnu tvár, dlhé vlasy a niekedy aj vlastné zdravie. Občas zostávame v nemom úžase, čo všetko sú hollywoodske herečky ochotné obetovať. Takto na úlohe vo filme záležalo Anne Hathaway.

Ruku hore, ktorá z vás nemala po dočítaní Bedárov od Victora Huga chuť kompletne vyrabovať chladničku so špajzou aj susedom a v supermarkete nakúpiť zásoby jedla na dva mesiace? Tak si skúste predstaviť, aká hladná by ste boli, keby ste vo filmovej adaptácii tohto diela získali úlohu podvyživenej prostitútky Fantine.

4 obrázky v galérii Anne Hathaway.

No skrátka, Anne Hathaway. Úlohy sa chopila razantne a hneď bolo dvanásť kíl fuč. A to, úprimne, ani veľmi nebolo z čoho uberať. Jej desaťročná filmová dcéra Isabelle Allen (malá Cosette) na ňu s detskou úprimnosťou v jednom interview prezradila, že počas celého nakrúcania žila na šaláte ako králik. Anne odmietla bližšie špecifikovať detaily tejto diéty, aby tým náhodou neinšpirovala mladé dievčatá túžiace po podobne vyziabnutej postave: „Áno, celých 14 dní na pľaci som nejedla prakticky nič, aby som dosiahla čo najautentickejší vzhľad človeka na prahu smrti. Ale špecialista na výživu bol stále poruke, keby niečo. V posledný natáčací deň mi v hlave rotovala jediná myšlienka: ešte vydrž, Annie, hneď zajtra sa konečne poriadne naješ.“

Prečítajte si: 

Škaredé káčatká sa premenili na labute: Pozrite sa, ako dospeli hollywoodske hviezdy!

Vekový rozdiel týmto slávnym párom problém nerobí: Práve naopak!

Hladovanie nebolo všetko, čo v mene nakrúcania klasiky podstúpila. Úbohá Fantine v Bedároch svoje vlasy predá, aby získala peniaze pre dcérku. A tak sa aj ona musela rozlúčiť s krásnymi dlhými kučerami, ktoré na chvíľu vystriedalo nešikovne ostrihané vrabčie hniezdo.

4 obrázky v galérii Úloha v Bedároch nebola jediná, pre ktorú sa Anne zmenila.

4 obrázky v galérii Úloha v Bedároch nebola jediná, pre ktorú sa Anne zmenila.

Pár dní po poslednej klapke si ešte pri páde z bicykla nešťastne zlomila ruku. Lekári pripísali toto zranenie jednoznačne celkovej vyčerpanosti a oslabenosti organizmu. Anne, ktorá milovala Bedárov, odkedy ako sedemročná videla divadelnú adaptáciu s vlastnou mamou v jednej z hlavných úloh, sa na to pozerá so sympatickým nadhľadom: „Ak nie ste ochotná hladovať, ponocovať, mrznúť, nechať si zohyzdiť vlasy a celkovo vyzerať ako idiot, potom táto rola jednoducho nebola určená pre vás.“ A keďže ani Zlaté glóbusy a Oscary (ktoré jej fantastický výkon v Bedároch priniesol) nerozdávajú každý deň, nezostáva nám iné, než súhlasiť.

Čítajte viac o téme » Celebritné vzťahy , Rozhovory, Krásne róby celebrít, Červený koberec

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Ak sa jej ešte raz dotkneš, zabijem ťa! Koho Brad Pitt hodil o stenu...
Rozlúčte sa so sexi naivnou Anastasiou z filmu 50 Päťdesiat odtieňov...
Na tieto škandály svet len tak ľahko nezabudne: Celebrity, ktoré si...
Vieme, kto bol skutočným Pánom Božským: Toto je muž, podľa ktorého bola...
Život jej ovplyvnil niekto, koho nikdy nestretla: Takto žije krásna vnučka...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×