Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Najväčšie túžby žien bez cenzúry: Za toto vám, páni, padneme k nohám!

Najväčšie túžby žien bez cenzúry: Za toto vám, páni, padneme k nohám!
Láka ma bič a výprask na zadok.

Prihrali sme vám na smeč a otvárame aj ženskú Pandorinu skrinku s tajnými túžbami... o ktorých vaši milenci nevedia a asi sa ich tak skoro ani nedozvedia.

Nemám žiadnu extra úchylnú túžbu, ktorú by som potrebovala zrealizovať. Mám dosť problém svojho partnera vôbec usmerniť, keď chcem, aby bol jemnejší, alebo naopak pritlačil. Tak sa spolieham na rôzne citoslovcia a reč tela... Ale chcela by som zažiť, aby sa ma muž dotýkal „správne“. Presne tak, ako to v tej chvíli chcem... A to je vždy inak...

Lienka

 

Moja tajná túžba, s ktorou sa mu nikdy nezdôverím, je spoločné pozeranie porna. Príde mi to trápne navrhnúť mu to a on s tým ešte nikdy neprišiel!

Zuzka

 

Keby ma tak raz čakal doma a zviedol, hodil na posteľ a bezohľadne si zobral to, čo chce... Občas vie aj neha liezť pekne na nervy. Bavilo by ma, keby ma len tak „použil“.

Evuľa

 Prečítajte si:

Je to kruté, no toto ženy zažijú iba s milencom

Títo muži sú ozdobou Instagramu: Pozrite si sexi rebríček, z ktorého sa vám zatočí hlava!

Vždy som chcela, aby ma prekvapil. Lebo kreatívna som len ja... Keby ma tak oprel niekde vonku alebo by sme vyskúšali nejakú hračku. Ľúbim ho, ale vynaliezavosť mu v posteli chýba.

Simona

 

Išla by som do trojky buď s jeho kamarátom (presne viem s ktorým), alebo s nejakou babou lesbičkou. Stále si to predstavujem a často sa mi o tom aj sníva. Ale podľa mňa by sa urazil, keby som to navrhla. Aspoň pri tej prvej verzii určite.

Kika

 

Chcela by som sa zahrať na dominu. On by bol otrok, ktorého by som spútala a musel by mi plniť želania, a potom by sme si to vymenili. Ale zatiaľ je to v nedohľadne...

Viera 

Stačilo by mi, keby sa viac venoval predohre.

Stačilo by mi, keby sa viac venoval predohre a pochopil, že bez klitorisu žiadne veľké divadlo nebude. Darmo do mňa búši ako o život.

Dada

 

Chcela by som sa viac bozkávať, chcem, aby sa dlhšie venoval orálnemu sexu, a keď to robím ja jemu, nech ma tak neťahá za vlasy. Toť vsjo.

Bea

 

Láka ma bič a výprask na zadok. Ale on by mi neublížil, ani keby čo bolo, takže vypýtať si to nemám guráž. Inokedy by zas mohol zapáliť sviečky, pustiť hudbu a urobiť to tak filmovo. Aby som mala pocit, že celý deň na mňa myslel a všetko to pre mňa zorganizoval.

Monika

 

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Výroky o sexe, Sex, Milovanie

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Lucia otvorene: Rozdiel medzi milenkou a milencom je zásadný, skúsila som...
Najčudnejšie sexuálne zákony: Len pre silné povahy!
Najlepšie výroky celebrít o sexe: Hádajte, kto má najžhavejšie libido...
Otvorená odpoveď na otvorenú otázku: Ako je to s "príchuťou" tam dolu?
Sexuálne komplexy a fantázie: V čom sa líšia ženské od tých mužských?
Mohlo by Vás zaujímať

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×