Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Zranenia pri sexe sú často horšie ako tie športové: Poučte sa z týchto chýb!

Zranenia pri sexe sú často horšie ako tie športové: Poučte sa z týchto chýb!
V živote nič neľutujem, len toto jedno. Mala som mu dať košom hneď.

Toto sú varovné príbehy o tom, aká hlboká je priepasť, ku ktorej nás dovedie pár pohárikov, zatmenie mozgu alebo len stará dobrá zvrhlosť.

UPS!

Treba povedať, že som dosť vysoká a kostnatá, taká skade ruka, skade noha, a jedného večera sme s frajerom šantili, jazdila som na ňom zhora a rozhodla som sa vrtko zmeniť pozíciu, teda že sa k nemu otočím zadkom. Chcela som to urobiť tak nejako plynulo, za jazdy a kolenom som mu vrazila z celej sily do ohryzku. Myslela som, že udrela jeho posledná hodina.

 

Koberce sú sviňa!

Chcem vyslať do sveta dobrú radu, že koberce sú sviňa! Najmä tie s umelým vláknom, všelijaké kovralové a firemné... Takto som si dala párkrát povedať s jedným mojím sladkým kolegom a nedalo sa inak, mohli sme to robiť len vo vyhradených časoch v našej opustenej zasadačke. Tie spáleniny, čo mi zostali na chrbte a na kolenách, to by ste neverili! Počas sexu to vôbec až tak hrozne nebolelo, ale potom...! Spravili sa mi chrastičky a ešte aj keď opadali, zostali mi tam bledé miesta hádam rok!

3 obrázky v galérii Myslela som, že udrela jeho posledná hodina.

Len ten, kto maže, jede!

Nič hrozné sa mi zatiaľ, nestalo, ak nerátam maratón, ktorý sme odpálili s mojím mackom, keď sme sa zoznámili. Píšem to preto, lebo dnes už by som robila veci inak a rozhodne by som sa netrápila. My sme fakt sexovali snáď päťkrát denne, stále a stále, až kým som bola taká vydretá a ubolená, že som potom skoro mesiac nemohla. Takže keď máte nového a výkonného, treba hneď zabezpečiť lubrikant a bude pohoda; pošva sa ináč normálne vyderie a darmo si budete robiť výplachy a sedieť v lavóroch. Tá bolesť je hnusná!

 

Vidíme sa na ÁRE

Moja kamoška sa rozhodla iniciovať akože fakt drsný sex a ona že bude submisívna; dohodli sa, že z nej priateľ strhá oblečenie a surovo ju znásilní... Tak aj bolo, všetko šlo výborne až do momentu, keď ju patrične surovo hodil na posteľ, a ona, ako dopadla, narazila hlavou o roh nočného stolíka z masívneho dreva... Krvi ako na jatkách, sedem stehov. No a ja som sa pochlapila ešte viac. Robili sme to s frajerom v sprche, ja prehnutá v chrbte, pekne odzadu, a tesne po mojom orgazme som sa brutálne pošmykla, vyleteli mi nohy tak nešťastne, že som celou silou kopla do jeho kolena. Natrhnutý kolenný väz, mesiac bol PN.

3 obrázky v galérii Keď máte nového a výkonného, treba hneď zabezpečiť lubrikant a bude pohoda.

 

Zradný dávivý reflex

Ak sa pýtate, čo najhoršie sa mi kedy v posteli prihodilo, bol to určite jeden môj priateľ, ktorý mal zvláštnu záľubu v extra hlbokom orálnom sexe. Normálny chlap ho tam žene nebude ‚rvať‘ za každú cenu a presne chápe odkiaľ pokiaľ, ale u tohto bolo jasné, že si ma mýli s internetovými profíčkami, ktorým sa asi vo voľnom čase hojne venoval. Tak sa stalo, že napriek mojim námietkam mi ho tam dva-trikrát prirazil tak, že sa to nedalo ovládnuť... Bolo to hrozné. Tiekli mi slzy, všetko ovracané a jemu sa to PÁČILO. Fuj. V živote nič neľutujem, len toto jedno. Mala som mu dať košom hneď.

 

Jedna výchovná

Zoznámila som sa s ním povedzme vo štvrtok a už v sobotu sme to rozbalili v plnej paráde, lebo to bola chémia ako prasa. Každopádne, ako ma chlapec obrábal, začal ma ukecávať, aby som ho udrela, že sa mu to páči. Bola som z toho vykoľajená, v živote som sa s takouto požiadavkou nestretla, skôr mňa občas niekto plesol po riti, tak normálne, žiadne sado-maso. Nástojil, prehováral ma, a keď videl, že sa nemám k činu, hovorí: Neboj sa! Fakt to nebolí! Nič to nie je! Pozri!, a vypálil mi takú, že som myslela, že sa mi hlava otočí dokolečka ako v kreslených rozprávkach. Revala som pol hodiny ak pavián, hoci sme si to vysvetlili, ale bola to pecka.

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Výroky o sexe, Orgazmus, Pár, Sex, Intímne partie, Dvojica, Zakázané strany, Vzťahy a sex, Zakázané stránky

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Viac stresu ako vzrušenia: Toto je najstresujúcejšia sexuálna poloha
Otvorená odpoveď na otvorenú otázku: Ako je to s "príchuťou" tam dolu?
Robte to vonku: Na týchto netradičných miestach bude sex nezabudnuteľný!
Vždy sa nájdu pozície, ktoré ste ešte nevyskúšali: Tak schválne,...
12 vecí, ktoré muži pri sexe fakt neriešia: Ak sa tým napriek tomu...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×