Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Na toto si dajte pri líčení pozor: Inak budete vyzerať o pár rokov staršie!

Na toto si dajte pri líčení pozor: Inak budete vyzerať o pár rokov staršie!
Preč sú dni, keď sa na tvár nanášali hrubé vrstvy mejkapu.

Mejkap môže byť váš najlepší priateľ, alebo aj najhorší nepriateľ. Závisí od toho, ako ho používate. Ak sa použije nesprávne, môže skutočne pridať zopár rokov navyše.

 

1 Hrubá vrstva mejkapu

Dôležité je používať mejkap, ktorý dovolí vyniknúť prirodzenej žiare pleti. Preč sú dni, keď sa na tvár nanášali hrubé vrstvy mejkapu, ktoré prekryli úplne všetko a tým zabili prirodzenosť. Tento vzhľad je staromódny a nepekný. Trendom je svieža a žiarivá pleť. Dnešné formuly mejkapov dokážu zamaskovať nedokonalosti a dovoľujú pleti dýchať a zažiariť v plnej kráse.

 

2 Priveľa riasenky

Nesprávne nanesená hrubá vrstva riasenky pôsobí amatérsky a okrem toho, časom opadáva a necháva pod očami tmavé zvyšky. Riasy sú prirodzene hrubšie pri korienkoch a tenšie na koncoch, takže riasenku aplikujte šikmými ťahmi od korienkov, aby ste dodali pigment a hĺbku. Takto môžete riasenku nanášať aj niekoľkokrát. Potom nalíčte končeky, ktoré sú prirodzene svetlejšie. Takéto líčenie rozžiari pohľad a omladí.

 

3 Tmavá linka

Jedným z najlepších spôsobov ako osviežiť očné linky, je definícia oka slivkovou linkou. Slivkový odtieň je technicky sivý tón; je tmavý, ale nie čierny. Tóny slivky vytvárajú zaujímavý farebný efekt - oko vyzerá svetlejšie a živšie. Pri kombinácii s čiernou riasenkou riasy zo slivkové pozadia vyskočia do popredia.

Zvýraznenie pier so svetlejšími a sviežimi farbami nepridáva roky.

4 Výrazný rúž

Príliš farebný alebo silne nanesený rúž púta pozornosť na dolnú časť tváre, ktorá sa považuje za mužskú oblasť. Zato zvýraznenie pier so svetlejšími a sviežimi farbami pridá energiu až k oblasti očí, ktorá je ženskejšia a výraznejšia. Ďalším efektom svetlejších pier je krémový a žiarivý tón pleti.

 

Čítajte viac o téme » Farba na líčka, Rúž na pery, Líčenie, Líčenie rias, Mejkap , Pružnosť pleti, Líčenie pier, Líčenie oči, Líčenie na ples, Svadobné líčenie

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Wake-up make-up: 15 TOP trikov na záchranu vášho ranného looku!
Chcete mať zvodné pery v lete? Táto krásna sladká farba sa hodí najlepšie...
Tieto svetoznáme celebrity navrhujú skvelé mejkapy, ktoré stoja málo...
Dámy, leto môže začať: Táto úžasná riasenka vás urobí krásnou aj vo vode!
Unavená pleť bez života? Týchto skvelých 8 tipov vám rozžiari vzhľad
Mohlo by Vás zaujímať

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×