Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Sex na pracovisku sa nevypláca: Darina na to nepríjemne doplatila!

Sex na pracovisku sa nevypláca: Darina na to nepríjemne doplatila!
Hneď po rozchode som nastúpila do firmy, kde bola jasná prevaha mužov.

Nepopáľte sa aj vy, a na sľub "neboj sa, nikto sa o tom nedozvie" sa nikdy nespoliehajte.

 

Nie som typ ženy, ktorá vyhľadáva dobrodružstvo, ani na seba zbytočne neupozorňujem. Od svojich osemnástich rokov som mala jeden vzťah trvajúci osem rokov, v ktorom sme si plánovali spoločnú budúcnosť, ale posledné dva roky to nespĺňalo moje predstavy. Hádky a malichernosti sa stupňovali, nebola núdza o podvádzanie, citové vydieranie, urážanie a ponižovanie. Keď sme sa nezhodli už ani na zásadných veciach v živote, rozhodla som sa pre rozchod. Dodnes nedokážem pochopiť, prečo som to neurobila skôr.

 

Hneď po rozchode som nastúpila do firmy, kde bola jasná prevaha mužov. Mala pobočky po celom Slovensku a na firemných akciách sa mnohí len zoznamovali. Asi po pol roku sa konal večierok mimo nášho mesta, na ktorý som sa veľmi tešila. Zábava s kolegami bola od začiatku až do konca výborná, tancovalo sa, pilo sa a skončili sme až nadránom. V penzióne, kde sme mali zabezpečené ubytovanie, sme mali prespať viacerí, ale keď sme s kolegom prišli z akcie ako poslední, zistili sme, že nám nechali len jednu voľnú izbu.

3 obrázky v galérii Keď sme s kolegom prišli z akcie ako poslední, zistili sme, že nám nechali len jednu voľnú izbu.

Do rána ostávali asi štyri hodiny, tak sme si na chvíľu ľahli oblečení a začali sme sa potichu rozprávať. Mali sme obaja vypité a mňa začala postupne zmáhať únava. Otočila som sa na druhý bok a pokúsila sa zaspať. Zrazu som pocítila, ako sa ku mne odzadu pritúlil. Vnímala som veľmi príjemné láskanie, teplý dych na krku a ruky, ktoré sa pustili skúmať neznámy terén. Veľmi ma to vzrušilo, šlo mu to veľmi dobre a nebránila som sa. Práve naopak, začala som spolupracovať, čo ho posmelilo a rýchlo ma začal vyzliekať. Milovali sme sa divoko a vystriedali sme viacero polôh ako zohratí milenci. Pripadalo mi to ako vo sne. Obaja sme boli hladní po spojení a nevedeli sme prestať, akoby sme sex nemali aspoň rok. Zopakovali sme si to asi trikrát po sebe, až som sa čudovala, odkiaľ sa v nás berie taká výdrž. Onedlho sa začali ozývať z chodby prvé zvuky prebudených kolegov, tak som sa bleskovo obliekla, zbalila a vytratila sa z izby.

3 obrázky v galérii Muži sa radi pochvália tam, kde to najmenej treba, a to aj v prípade, že sú ženatí a riskujú tým veľa.

Ilúzia, že sa o tom nikto nedozvie, sa vytratila veľmi rýchlo. Vždy a všade existujú „dobrosrdeční“ kolegovia, ktorí akékoľvek dohady označia za pravdu a rozširujú ich ďalej. Okrem iného muži sa radi pochvália tam, kde to najmenej treba, a to aj v prípade, že sú ženatí a riskujú tým viac ako slobodní kolegovia. V mojom prípade to našťastie nemalo nijaký vplyv na moju kariéru, pretože môj „nočný spoločník” nebol mojím šéfom, pracoval na inom oddelení a neskôr vysvitlo, že podobné aféry sa diali na firemných žúroch často a pomerne pravidelne, takže to ostatní ani nevnímali. Ako sa hovorí, každá senzácia trvá tri dni a bolo to naozaj tak. Všetci okolo zabudli, no ja nie. Prekvapila som samu seba, že som niečo také urobila, no nemala som z toho vôbec dobrý pocit. Áno, určite k tomu prispelo zvýšené promile alkoholu v krvi a predovšetkým obava, že som za posledných osem rokov niečo zmeškala. Viem, že sa takéto veci dejú vo firmách a v živote často, ale to, že sa takto „spustím“ ja, som si nikdy nemyslela. Mám pocit, že risk je tu vždy väčší ako zisk, najmä keď ide o aféru vo firme. Z práce som kvôli tomu síce neodišla, no pocit, že som jedna z mnohých, ma neopúšťa.

Čítajte viac o téme » Výroky o sexe, Orgazmus, Sex, Vzťahy a sex, Zakázané stránky, Zakázané strany, Láska na pracovisku, Práca, Milovanie, Sexuálna fantázia

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Potešte ho najlepším sexom všetkých čias: Prekvapujúco, hravo a nespútane
3 príbehy, ktoré vás rozpália: Letné sexuálne zážitky sú vždy...
Už si nemusíte lámať hlavu: tieto 4 sexuálne „abnormality“ sú úplne...
Myslíte si, že mužov nekvária nijaké pochybnosti? Toto sú ich sexuálne...
Nie je to ako z romantického filmu: Sex na pláži sa zmenil na horor!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×