Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Grandpa PLAYBOY Gianluca Vacchi je stále single: Čo o ňom musíte vedieť

Grandpa PLAYBOY Gianluca Vacchi je stále single: Čo o ňom musíte vedieť
Grandpa PLAYBOY nie je len tak hocikto.

Letné sídlo na Sardínii, zimné sídlo v Kortine a vila v Bologni nás nútia položiť si otázku: Kto je Gianluca Vacchi a odkiaľ na to všetko vzal?!?

 

Kto by ho nepoznal? Video tancujúceho seladóna a jeho sexi polovičky musel už vidieť každý. Vyrysovaný päťdesiatnik sa za noc stal hitom internetu a dnes má na svojom Instagrame 6 miliónov followerov. Gianluca Vacchi, roztopašný Talian, je vo svetovom bulvári známy ako Grandpa Playboy. Rád sa chváli majetkom, hriešne dobrým telom (má 50!!), obrovskou jachtou a kopou „drobností“, ktoré naznačujú, že Grandpa nie je len tak hocikto.

 

Povolanie syn?

Vacchiovci sú známa talianska rodina z Bologne, ktorá v šesťdesiatych rokoch odkúpila firmu IMA. Ide o obrovský podnik, ktorý predáva stroje na výrobu obalov: liekov, potravín, produktov, čohokoľvek, na čo si spomeniete. Projekt je veľmi úspešný, len v roku 2015 firma zarobila viac ak miliardu eur. A keďže Gianluca, syn veľkého Vacchiho, je jej tridsaťpercentným podielnikom, zopár desiatok miliónov ročne prischne aj jemu. Len tak. V otcovej firme je právoplatným členom správnej rady, občas sa musí zúčastniť na povinných hlasovaniach... a potom sa už opäť ponáhľa späť na jachtu. 

3 obrázky v galérii Taliani si Gianlucov úspech vážia a v médiách ho označujú za kráľa sociálnych sietí.

Hodinky, okuliare a pyžamo do spoločnosti

Keď Gianluca skončil právnické štúdium a stal sa majiteľom rozprávkového majetku, začal sa hrať s peniazmi. S kamošom Lapom Elkannom (mimochodom, dedičom automobilky Fiat) založili vlastnú značku okuliarov a hodiniek Toywatch. Kolekciu doplnkov navrhol Talian pôvodne pre seba. Keďže je však jeho tvár chodiacou reklamou, zrazu mala značka 40 butikov a 2 000 predajní. Len v roku 2013 priniesla obrat 20 miliónov eur a Gianluca sa tým právoplatne zaradil medzi šikovných biznismenov. Podnikanie sa mu zapáčilo a začal navrhovať vlastnú kolekciu oblečenia. Za pozornosť stojí najmä netradičné pyžamo, v ktorom sa dá ísť večer bez hanby von. Ako hovorí, večer vás môže prekvapiť nečakaný žúr alebo akcia, na ktorej nesmiete chýbať. Je teda dobré mať jeden reprezentatívny nočný odev vždy v rezerve.

 

Kráľ sociálnych sietí

Gianlucovi skrsol v hlave nápad založiť si imidžový web. Volá sa Gianluca Vacchi Lifestyle a dokumentuje fantastický život milionára. Keď sa na webe denne začali objavovať fotky a videá plné tanca, slnka, drahých drinkov a jácht, jeho sledovanosť raketovo stúpla. Z Vacchiho sa stala celebrita svetového formátu. Sociálne siete mu naozaj pristanú. Počet závideniahodných fotiek na Instagrame sa ustavične zvyšuje a pribúda aj ich obdivovateľov. Len video, v ktorom taliansky párik tancuje na disko hudbu z Ibizy, lajklo neuveriteľných 10 miliónov ľudí. Taliani, ktorí obdiv a aplauz publika milujú, si Gianlucov úspech vážia a v médiách ho označujú za kráľa sociálnych sietí.

3 obrázky v galérii Keď Gianluca skončil právnické štúdium a stal sa majiteľom rozprávkového majetku.

Životné motto

Gianluca ako správny Talian a ešte k tomu aj boháč si život užíva naplno. Kým sa vo svete preslávil tancujúcim videom, doma bol známy svojím flegmatizmom a obľubou prechádzať sa po svojej jachte nahý. Úprimne, je sa na čo pozerať. Gianluca denne cvičí, miluje fitnes, šport je každodennou súčasťou jeho života. Keď v zime nelyžuje v Dolomitoch, zdržiava sa na horúcej Sardínii, veľa pláva a venuje sa synchronizovaným skokom do mora. Viete, kto mu pri tom robí spoločnosť? Herec Zac Efron! Jeho životné motto je akosi logické: Nič neplánovať, žiť zo dňa na deň a užívať si. Presne preto zdobí slovko „enjoy“ väčšinu jeho oblečenia, vecí aj fotiek na Instagrame.

Čítajte viac o téme » Dokonalý muž, Celebritné vzťahy , Život, Sex, Krásny život, Celebritné bývanie, Sebavedomý muž, Život po tridsiatke, Milovanie, Krásne róby celebrít

Autor: Katarína Mikulová

NEPREHLIADNITE
Je medzi nimi aj váš idol? 5 gayov, ktorých priznanie nám zlomilo srdce
Nechutní a hriešne bohatí: Týchto známych mužov by sme nechceli ani za ich...
Múdrosť dlhých manželstiev: TOP rady tých, čo s tým úspešne prešli!
Nosíte často túto farbu? Dievčatá pozor, iné ženy vás budú neznášať
Dnes majú rozprávkový majetok, minulosť sa s nimi však nemaznala: Tieto...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×