Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Insta ikona Soňa Skoncová: Je naozaj tučná, namyslená a hlúpa?

Insta ikona Soňa Skoncová: Je naozaj tučná, namyslená a hlúpa?
Soňa miluje svoj život a je pre nás inšpiráciou.

Jeden múdry človek povedal: Všetko, čo si dokážeme vysnívať, môžeme aj zažiť. V našich končinách nepoznáme človeka, ktorý by sa tejto vety chytil lepšie ako Soňa Skoncová.

 

Ty si taká slovenská insta ikona. Bol to plán alebo sa to stalo spontánne?

Od pätnástich rokov som žila v zahraničí. Preto som prirodzene s rodinou aj s kamarátmi fungovala a komunikovala najmä cez sociálne siete. Pamätám sa na obdobie, keď žiť online nebol taký trend. Ale potom prišiel na scénu Facebook. Hneď som si ho založila, hoci tu na Slovensku ho veľa ľudí nepoužívalo. Okrem Instagramu a Facebooku som sa venovala aj vlastnému blogu. Online život ma baví, otvára mi veľmi zaujímavé pracovné a finančné možnosti.

 

Teraz už na Instagram vešiame svoj život všetci. Aké reakcie si mala, keď si začala žiť svoj online život u nás, kde takto skoro nikto nefungoval?

Vieš, v živote je to tak. Sú ľudia, ktorým sa to, čo robíš, nikdy páčiť nebude. A potom sú ľudia, čo si k tebe nájdu cestu a ocenia tvoju prácu. Vždy som sústreďovala na tú druhú skupinu, názory prvej som nebrala zas až tak vážne. Mala som viac dobrých reakcií ako zlých. Sami ľudia mi často písali, že ich zaujíma, ako trávim dni, čo sa mi páči, ako a kde sa obliekam. Naučila som sa byť stopercentne odolná voči hejterom! Už som si prečítala, že som tučná, namyslená, hlúpa... Prečo by som sa však preto mala mať menej rada a meniť pohľad na seba?!

 

 

O blogeroch alebo instablogeroch si väčšina ľudí myslí, že celé dni nič nerobia. Len sa tak pekne oblečení fotia pred zrkadlom...

Áno, to si myslí naozaj veľa ľudí. (smiech) Pritom mať fungujúci Instagram alebo akúkoľvek inú sieť zaberá kopu času. Čím viac sa tomu venuješ, tým lepšie veci chceš postovať. Ak chceš mať Instagram s desaťtisíce follovermi, nemôžeš fungovať len na selfie fotkách z kúpeľne. Kvôli dobrým záberom často cestujem, hľadám zaujímavé prostredia, na druhej strane sa usilujem, aby moje fotky boli spontánne. Pridržiavam sa zásady, aby boli naozaj o mne, a preto sa neretušujem a neprezentujem fikciu. Dobré svetlo a dobrá póza dokážu zázraky!

 

Kto stojí za všetkými tvojimi fotkami?

Môj partner Robo Reis. Sme spolu už veľa rokov a presne vie, ako ma má odfotiť, aby bol výsledok super. Vždy mi dá navyše kompliment, že mňa nie je problém fotiť. Dobrá fotka sa vydarí väčšinou na prvý-druhý pokus. Niekedy však so mnou nie je, vtedy musí stačiť klasická selfie. Nemám ich veľmi rada, radšej mám spontánnejšie fotky, ale čuduj sa svete, ľudia milujú práve tie!


 

Pracujete spolu, žijete spolu. Je dôležité vedieť to oddeliť?

To je nástraha online biznisu, že nikdy nemá predpísaný pracovný čas. Okrem môjho Instagramu sme založili aj e-shop našej značky I Love Kuku, čo je tiež online, ktorý si vyžaduje veľa práce. Často Roba po večeroch odtrhávam od počítača!

 

Beckhamovci, Kim a Kanye, Beyoncé a Jay Z. Toto je doba partnerského biznisu. Inšpirovalo vás to?

Nikdy som si nemyslela, že my dvaja budeme mať spoločný biznis! I love Kuku sme vymysleli spontánne cestou v aute. Ja som vymyslela názov Kuku, ale neviem ti povedať, ako mi to zišlo na um... (smiech) Hovorím, som spontánna a Robo je zase typ, ktorý vie dať veci okamžite do pohybu.

 

Viac fotiek v galérii nájdete TU >>>

 

Keď spomíname slávne mená. Časť života si prežila v Los Angeles, k najžiarivejším hviezdam si mala fakt blízko...

Ja milujem L. A.! Asi ani neviem žiť na Slovensku bez toho, aby ma nehrial pocit, že sa tam vrátim. Je to továreň na sny, aj stretávanie týchto slávnych ľudí je pre mňa inšpiratívne. Keď sa dlhšie pohybujete po L. A., viete, do ktorých klubov chodia a nie je problém stretnúť akúkoľvek hviezdu. Časom vám príde už úplne normálne, že ste na párty a blízko vás je napríklad Justin Bieber alebo Kardashianky. Zo začiatku som z toho bola hotová. Fascinuje ma, že títo ľudia napriek obrovskej sláve majú aj obrovskú pokoru, ktorá celebritám v našom šoubiznise tak veľmi chýba. A to je vec, ktorá mi u nás nesmierne prekáža. Keď vidím, ako sa na človeka pozerajú zhora a vyberajú si kamarátstva podľa toho, čo z toho budú mať, nepáči sa mi to. 

 

 

V čom sú ľudia v L. A. iní ako u nás?

Hollywood nie je miesto, kde chodia len samí krásni a talentovaní ľudia. Je to aj miesto neobmedzených možností, kde sú ľudia nejako inak nastavení. Sú pozitívnejší, nemajú problém veci pochváliť a oceniť. Povedala by som, že je tam dobrá vibrácia! V L. A. dokážete uveriť, že si môžete splniť akýkoľvek sen. A keď tomu uveríte a začne sa vám dariť, máte zrazu úplne iné vyžarovanie. Presne to cítite aj pri tých najslávnejších celebritách, ale celkovo aj pri ľuďoch, ktorí si žijú svoj sen.

 

Ty si mala sen robiť modeling?

Moji rodičia sa rozviedli, mladšia sestra mala len štyri roky, mamina nás vychovávala sama. Oslovila ma bookerka z dobrej agentúry, poslali ma na prvú cestu do Japonska a ja som si povedala, že nemám čo stratiť a môžem pomôcť aj rodine. Cestovanie a podpora rodiny ma hnali dopredu. Nebol to môj sen, ani náhodou. Na základnej škole som bola škaredým káčatkom. Mala som medzeru medzi zubami, pehy, pre ktoré ma ostatní šikanovali. Keď ma oslovili, či chcem robiť modelku, myslela som si, že niekto žartuje. Vôbec som si neverila.

 

A teraz chodíš na párty do Hollywoodu s Kardashiankami!

Keď si to takto premietnem, tak si vravím: Wau, toto je naozaj môj život?! A hrdo si odpoviem, že áno, je. Lebo všetko, čo mám, som si vybudovala a dokázala sama. Nikto ma netlačil dopredu, nikto za mnou nestál, nie som ani dieťaťom slávnych a bohatých rodičov. Vždy tam bola len obrovská chuť žiť naplno, plniť si svoje sny. Za to som veľmi vďačná.

 

Čítajte viac o téme » Červený koberec, Celebritné vzťahy , Vzťah bez detí, Život, Cestovanie, Krásny život, Život po tridsiatke, Krásne róby celebrít

Autor: Martina Havranová

NEPREHLIADNITE
Ak sa jej ešte raz dotkneš, zabijem ťa! Koho Brad Pitt hodil o stenu...
Život jej ovplyvnil niekto, koho nikdy nestretla: Takto žije krásna vnučka...
Neuveríte, akou fľašou si speváčka Selena Gomez upokojuje nervy!
Toto si dovolili: Beyoncé a Jay Z natočili videoklip na mieste, kde vy...
Na tieto škandály svet len tak ľahko nezabudne: Celebrity, ktoré si...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×