Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Zaručená cesta k vášmu orgazmu: Vyskúšajte už dnes večer!

Zaručená cesta k vášmu orgazmu: Vyskúšajte už dnes večer!
Ak máte rada predohru, vôbec neriešte, ako dlho trvá.

Väčšina z nás potrebuje k orgazmu koncentráciu, dôveru, víno, lubrikačný gél, vibrátor, šťastie, rôzne polohy, ešte zvláštnejšie výrazy tváre...ide to ale aj bez toho!

1. Buďte tu a teraz. 

Zabudnite na prácu, prádlo v práčke a aj na to, čo si zajtra oblečiete na párty. Zamerajte sa na to, aké príjemné pocity zažívate a už vôbec neriešte to, ako vyzeráte. Pre toho, kto je s vami, vyzeráte určite sexy za každých okolností. Veď aj preto je s vami!

 

2. Komunikujte s partnerom. 

Že už ste to počuli predtým? To bude preto, že je to naozaj dôležité, no stále je väčšina z nás potichu. Ak by sa mal partner dotýkať trochu nižšie/vyššie ako je teraz, alebo veci idú rýchlo/pomaly alebo nejdú vôbec, povedzte mu niečo! Verte nám, že váš partner vám chce dopriať tie najlepšie pocity a sám od seba určite nezistí, čo na vás funguje a čo nie. 

Verte nám, že váš partner vám chce dopriať tie najlepšie pocity.

3. Viac sa hýbte! 

Ľudské telo je určené na pohyb, a vibrácie spôsobené pohybom dokážu ženské telo skutočne nabudiť. Preto sa hýbte, buďte aktívna a zapojte do toho aj vaše boky, bez ohľadu na to, v akej ste polohe.

 

4. Neporovnávajte svoj čas s tým jeho. 

Je typické, že viac času strávime tým, čo robí dobre mužovi a pri tom práve my chceme a potrebujeme viac času na dráždenie. Ak teda máte rada predohru, vôbec neriešte, ako dlho trvá. Len si ju užívajte.

 

5. Robte hluk. 

Vzdychanie, nadávky, kričanie – robte hocičo, čo chcete. Sex je spojenie tela mysle a duše. Keď do toho idete naplno a kompletne uvoľnená, je oveľa jednoduchšie dosiahnuť vytúžený vrchol.

Čítajte viac o téme » Milovanie, Vzťahy, Orgazmus, Pár, Sex, Dvojica, Vzťahy a sex, Láska, Láska a vzťahy , Sexuálna fantázia

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Fantastická milostná poloha na júl: Testujte ju celý mesiac!
Múdrosť dlhých manželstiev: TOP rady tých, čo s tým úspešne prešli!
Rozkoš či bolesť: Ak vás láka análny sex, tieto základy si DOBRE...
Horúci letný horoskop lásky: Hviezdy budú priať týmto piatim znameniam!
Dievčatá, kam to máte namierené? Takíto milenci na vás čakajú v rôznych...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×