Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Tieto chrumkavé správy vám napíše len vtedy, keď je naozaj zamilovaný

Tieto chrumkavé správy vám napíše len vtedy, keď je naozaj zamilovaný
Občas je obtiažne zistiť, čo presne váš partner cíti.

Ak budete mať oči otvorené, hlavne keď príde na správy, ktoré od partnera dostávate, pravdepodobne nájdete mnoho znakov toho, že je to z jeho strany naozaj láska.

„Som na teba naozaj pyšný.“

Ak niečo vo vašom živote robí pyšnými vás oboch, je pravdepodobné, že je váš partner naplnený láskou k vám. Veď sa zamyslite – byť pyšný na niekoho znamená, že ste spokojný s jeho úspechmi. Ak je to tak, zjavne tieto úspechy beriete aj ako svoje úspechy.

 

„Spravme si večer len sami pre seba.“

Úprimne, táto veta obyčajne znamená, že na romantické a láskyplné gestá nebude čas. Ak ale váš nápadník plánuje popredu, ako budete tráviť tento večer, pravdepodobne sa nebude snažiť dostať vás čo najskôr do postele alebo vypariť sa potom bez rozlúčenia. Ak teda poznáte plán večera, je viac ako jasné, že to s vami myslí vážne.

3 obrázky v galérii Ak vám navyše aj neustále opakuje, že mu chýbate, dostali ste sa mu doslova pod kožu.

Spontánne „Milujem ťa.“

Takáto správa je jasným znakom toho, že to u neho máte vyhraté. Tento druh správ znamená, že na vás myslí počas celého dňa, bez ohľadu na to, kde je a čo robí. Ak vám navyše aj neustále opakuje, že mu chýbate, dostali ste sa mu doslova pod kožu.

 

„Už si jedla?“

Pre nevytrénované oko sa môže zdať, že ide o nevinnú správu. Odosielateľ by kľudne mohol byť hladný kamarát. Skúste sa však pozrieť hlbšie. Ak vám váš partner pošle takúto správu, mohol by to byť znak lásky. Táto správa totiž môže znamenať, že mu na vás záleží a chce sa o vás postarať.

 

„Pozerám film/čítam knihu/počúvam pesničku a vždy si na teba spomeniem.“

Keď sa zamilujeme, všetko čo počas dňa robíme nám pripomína toho druhého. Ak vám navyše váš partner pošle správu práve s aktivitami, popri ktorých na vás myslí ešte intenzívnejšie, je to láska.

 

Hocičo obsahujúce slovo „maznať sa“

Netvrdíme, že práve toto slovo je znakom pravej lásky, ak vás však partner naláka k sebe práve na maznanie, je očividné, že jeho city k vám sú naozaj intenzívne a že si užíva vašu spoločnosť a nejde mu len o sex.

3 obrázky v galérii Keď sa zamilujeme, všetko čo počas dňa robíme nám pripomína toho druhého.

„Zostaňme dnes doma. Len my dvaja.“

Nič vám nedokáže jeho lásku viac, ako táto správa. Ostať cez víkend doma je známkou toho, že ste pre neho na prvom mieste a nepotrebujete nikoho iného na to, aby ste si ho užili. Aj napriek tomu, že sledujete, ako váš spoločenský život upadá, máte pocit, že je to v poriadku.

 

„Kiež by si tu bola so mnou.“

Láska má schopnosť kontrolovať myseľ toho druhého. Ak vám váš milovaný pošle správu s týmto textom, znamená to, že všetky jeho myšlienky sú spojené s vami. Pravá láska zhŕňa aj neustálu náklonnosť. Ak vám partner počas svojho vlastného programu pošle toto, posiela to z lásky.

 

„Moja mama by sa s tebou veľmi chcela stretnúť.“

Keď už o vás vedia aj rodičia, je to láska. Muži sa neobťažujú informovať svoje mamy o nepodstatných veciach. Ak teda plánuje zoznámenie dvoch najdôležitejších žien v jeho živote, znamená to, že si s vami predstavuje aj svoju budúcnosť.

Čítajte viac o téme » Láska a vzťahy , Milovanie, Vzťahy, Pár, Sex, Dvojica, Láska magická, Vzťahy a sex, Vzťah, Láska

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Horúci letný horoskop lásky: Hviezdy budú priať týmto piatim znameniam!
Múdrosť dlhých manželstiev: TOP rady tých, čo s tým úspešne prešli!
Dievčatá, kam to máte namierené? Takíto milenci na vás čakajú v rôznych...
Ste už roky single? 4 kruté dôvody, prečo vás muži zďaleka obchádzajú
Rozkoš či bolesť: Ak vás láka análny sex, tieto základy si DOBRE...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×