Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Týmto znameniam prinesie nový rok lásku: Ste medzi nimi?

Týmto znameniam prinesie nový rok lásku: Ste medzi nimi?
Tento rok vás naučí, ako a kedy je čas otvoriť partnerovi svoje srdce.

Rok 2018 si prichystal pre každého niečo a tieto znamenia čaká lekcia lásky. Možno stretnete osudovú lásku, objavíte čaro vzťahu alebo zmeníte pohľad na všetko, čo ste o svojich citoch vedeli.

1. Vodnár

Rok 2018 bude rokom, kedy sa naučíte spoznať vaše vzťahy do hĺbky, dovoliť novým priateľom pridať vášmu životu nové pohľady na svet a objaviť nové horizonty. Naučíte sa vidieť lásku ako časť puzzle, ktorá spolu s ostatnými vecami tvorí krásny obraz vášho života. Tento rok bude rokom, kedy sa prestanete snažiť zapadnúť do obrazu, ktorý chcú ostatní, a naučíte sa vidieť tých, ktorí do vášho života zapadnú prirodzene.

3 obrázky v galérii V tomto roku sa naučíte hodiť svoju hrdosť za hlavu.

2. Škorpión

V roku 2018 budete mať vzťah, ktorý vám ukáže, aká je vaša skutočná hodnota. Nebude mať viac potrebu pochybovať o tom, či máte právo na lásku, že si nezaslúžite nehu a prestanete byť podozrievavá, ak vám sa vám láska ukáže v celej svojej kráse. Tento rok vás naučí, ako a kedy je čas otvoriť partnerovi svoje srdce.

 

3. Kozorožec

Pre vás bude rok 2018 znamenať štart rozuzľovania niektorých vašich záležitostí spojených s láskou. Naučí vás, že svoju lásku nemusíte dokazovať. Láska nie je o tom získať čo najviac, ani o tom, ako bojovať a presadiť si to svoje. Nový rok vám dá dar v podobe niekoho, kto vám ukáže všetky svoje chyby a vy mu odhalíte tie svoje. Objavíte čaro lásky, v ktorom vaše chyby už nebudú chybami.

3 obrázky v galérii Za posledného dva a pol roka vám Saturn hádzal pod nohy všetky možné prekážky.

4. Ryby

V tomto roku prestanete vidieť seba ako otroka lásky, a začnete vnímať, ako láska slúži vám a čo všetko vám priniesla. Za posledného dva a pol roka vám Saturn hádzal pod nohy všetky možné prekážky a preto ste sa nedočkali takého vzťahu, aký ste si predstavovali. Možno cítite, že to nie je to, čo chcete. Pravdou však je, že počas celého tohto obdobia vám vesmír dával všetko, čo ste potrebovali. Namiesto toho, aby ste neustále bojovali proti tomu, čo sa vám deje, sa poddajte prúdu a uvidíte, čo sa začne diať.

 

5. Lev

V tomto roku sa naučíte hodiť svoju hrdosť za hlavu. Pretože niekedy je potrebné požiadať o radu iných, keďže partner vám nevie dať všetko. Možno si poviete, že túto lekciu už niekde vo svojom srdci máte, a tento rok vám dokáže, aj keď ste múdra a šikovná, o láske určite neviete všetko. Pustite preto do svojho života ľudí, ktorí vám majú čo povedať a poskytnúť vám nové informácie o tom, ako pristupovať k láske, vzťahom. Skúste svoju potrebu dokazovať svoju silu premeniť do vášne a plamene vášho temperamentu zmeniť na mierny stály ohník.

Čítajte viac o téme » Znamenia horoskopu, Život, Vzťahy, Krásny život, Vzťahy a sex, Láska magická, Láska, Život po tridsiatke, Láska a vzťahy

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Horúci letný horoskop lásky: Hviezdy budú priať týmto piatim znameniam!
Tieto 3 znamenia čaká veľmi zvláštna budúcnosť: Ste medzi nimi aj vy?
Viete na rande urobiť dobrý prvý dojem? Vaše znamenie vám to prezradí
Narodili sa, aby zmenili svet: Tieto 3 znamenia majú tie najlepšie...
Strelec Júl

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×