Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Snívalo sa vám toto? Pripravte sa, že sa vám skomplikuje život

Snívalo sa vám toto? Pripravte sa, že sa vám skomplikuje život
Neignorujte svoje sny. Možno sú to varovania.

Niekedy sú sny len obrazom toho, čo sme počas dňa videli, a niekedy sú reflexiou toho, čo videli naše oči, no hlava prehliadla.

A niektoré takéto sny môžu predpovedať červené vlajky, ktoré signalizujú problémy. O ktorých snoch hovoríme?

 

Mávate vlajkou

Čo môže byť jasnejšie varovanie ako zdvihnutá mávajúca vlajka? Vaše podvedomie sa vás snaží uvedomiť na niečo dôležité. Môžno je to spojené s vaším ex alebo vaším vzťahom, v ktorom vám niečo už dlhšie nesedí a v hĺbke duše cítite, že potrebujete zmenu. Nech už je to čokoľvek, skúste sa v pokoji zamyslieť nad tým, či je všetko v poriadku. Neignorujte preto, ak vo vašich snoch vy alebo niekto iný máva vlajkou. Nič očividnejšie neexistuje.

3 obrázky v galérii Nech už je to čokoľvek, skúste sa v pokoji zamyslieť nad tým, či je všetko v poriadku.

Maskovali ste sa alebo skrývali

Ak sa v sne snažíte zamaskovať, môže to znamenať, že sa snažíte pred okolím alebo pred sebou niečo skryť – možno je to časť vašej osobnosti, ktorá chce zažiariť alebo skutočné tajomstvo, ako napríklad to, že sa vám páči váš spolubývajúci. Prejavte svoje pravé ja, aj keby to znamenalo risk.

 

Dusili ste sa niečím

Toto môže znamenať, že sa nachádzate v zložitej situácii, alebo že nechcete veriť niečomu, čo ste sa dozvedeli. Je to v podstate prirodzené, že takto reagujeme na niečo, čo nechceme počuť – napríklad, že má váš priateľ niekoho iného.

3 obrázky v galérii Čo môže byť jasnejšie varovanie ako zdvihnutá mávajúca vlajka?

Hady

Hady vo všeobecnosti vzbudzujú v ľuďoch strach, takže nie je prekvapivé, že sny o hadoch vo vás vyvolajú nepríjemné pocity. Dokonca sa hovorí, že hady sú predzvesťou smrti. Takýto sen preto môže byť symbolom, že niekto alebo niečo ohrozuje vaše psychické alebo fyzické zdravie.

 

Vrany a drozdy

Ďalšie pomyselné symboly smrti alebo výstraha, aby ste si svoje tajomstvá strážili lepšie. Ak máte problém niekomu dôverovať alebo sa chystáte uzatvoriť zmluvu a vo sne sa vám objaví jeden z týchto vtákov, vycúvajte, alebo si všetko ešte raz premyslite. Niekedy ale vrany a drozdy môžu znamenať aj koniec niečoho zlého a začiatok toho dobrého, takže aj túto stránku berte do úvahy.

Čítajte viac o téme » Pokojný spánok, Pokojný spánok, Krásny život, Život, Vzťahy, Vzťahy v rodine, Žena, Vzťahy a sex, Spánok, Život po tridsiatke

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Snívalo sa vám toto? Aj milionári potvrdili, že sa nečakane dostanete...
Je klebetenie zdravé? Pozrite sa, čo sa deje vo vašom tele, keď ohovárate
Kráľovskú rodinu opäť čaká svadba: Po Meghan je to ďalší dôkaz,...
Máte problém so zaspávaním? Vyskúšajte trik 4-7-8, budete prekvapené, ako...
Chcete ho mať pri sebe? Zabudnite na týchto 5 klišé, ktoré zabíjajú vzťahy
Mohlo by Vás zaujímať

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×