Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Týmto herečkám stúpla sláva do hlavy: Nenávidí ich celý Hollywood

Týmto herečkám stúpla sláva do hlavy: Nenávidí ich celý Hollywood
Jennifer Lopez

Ak celý život snívate o stretnutí s niektorou z týchto herečiek no ešte sa vám to nepodarilo, možno ste o nič neprišli.

Teri Hatcher

Táto herečka mala nezhody s celou zvyšnou zostavou Zúfalých manželiek, ktorá bola aj neraz preberaná v médiách. Zašlo to až tak ďaleko, že jej meno úplne vynechali z ďakovnej karty po dokončení celého seriálu. Jej herecká kolegyňa Nicollette Sheridan ju navyše nazvala „najúbohejšou ženou na celom svete“.

6 obrázkov v galérii Dana Delany, Marcia Cross a Teri Hatcher.

Julia Roberts

Aj napriek svojmu statusu najpopulárnejšej herečky Hollywoodu (alebo možno aj kvôli tomu), sa Julia stala nie úplne obľúbenou herečkou v tomto období. Mnohí dokonca tvrdia, že jej talent bol dosť preceňovaný a jej smiech či úsmev vôbec nie je najkrajší. No, jej soške Oscarova to ale zjavne neprekáža.

6 obrázkov v galérii Julia Roberts

Jennifer Lopez

Tanečnico-herečko-speváčka Jennifer si získala túto reputáciu „vďaka“ svojmu diva správaniu za posledné roky. Aj keď sa stále prezentuje ako Jenny from the block, mnohí si myslia, že jej správanie je len spôsob, ako skryť to, že úplne stratila konktakt so svojimi skutočnými koreňmi.

6 obrázkov v galérii Jennifer Lopez

Angelina Jolie

Rovnako ako Julia, aj talent Angeliny Jolie sa spája s prívlastkom precenený. Mnohí fanúšikovia ju navyše vinia z toho, že je vinná z rozpadu manželstva Aniston – Pitt. Navyše si nezískala sympatie ani tým, že svojho brata na červenom koberci pobozkala na ústa.

6 obrázkov v galérii Angelina Jolie

Gwyneth Paltrow

Možno je to len žiarlivosť zo strany fanúšikov, no po tom, čo sa Gwyneth rozišla s frontmanom Coldplay, Chrisom Martinom, si na obľúbenosti nepridala. Vyzerá to tak, že si ju ľudia zaškatuľkovali ako namyslenú a elitárskou.

6 obrázkov v galérii Gwyneth Paltrow

Lindsay Lohan

Lindsay je príkladom toho, ako sa život bývalej detskej hviezdičky zmenil na totálny chaos v dospelosti. Posledné desaťročie strávila na odvykačkách a jej závislosti sa odzrkadlili aj na tom, do akých filmov ju začali obsadzovať. Teda skôr neobsadzovať.

6 obrázkov v galérii Lindsay Lohan

Čítajte viac o téme » Krásne róby celebrít, Celebritné vzťahy , Julia Roberts, Gwyneth Paltrow , Angelina Jolie, Ľudia, Lindsay Lohan, Jennifer Lopez, Červený koberec

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Každý na svete vraj má dvojníka: Obyčajní ľudia, ktorých by ste si bez...
Mysleli ste si, že ich poznáte? Skutočné mená svetových celebrít vás...
Svet obletela jedinečná fotografia: Madonna so všetkými svojimi deťmi!
Včera sa konala veľkolepá ESPY GALA: Toto sú tie najkrajšie róby...
Túto topmodelku Victoria Beckham nenávidí: Nazvala ju „masívnou kravou“!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×