Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Viete, čo tvorí príjmy Meghan a Harryho? Čaká ich bohatá budúcnosť!

Viete, čo tvorí príjmy Meghan a Harryho? Čaká ich bohatá budúcnosť!
Ako vyzerá finančná budúcnosť v ich podaní?

O tom, že Harry je dostatočne finančne zabezpečený, nie je pochýb. Ako na tom ale bude Meghan?

Predtým, než sa zasnúbila s Harrym, rozbehla úspešnú hereckú kariéru, založila úspešný lifestyle blog a popri tom navrhovala oblečenie. Jej život sa ale po svadbe zásadne zmení a tieto aktivity sa budú musieť posunúť na druhú koľaj – bude sa totiž venovať svojim kráľovským povinnostiam.

 

Rovnako ako Kate Middleton, ani Meghan nebude mať prácu. Namiesto toho bude štátnou zamestnankyňou vybraných charít. Vzhľadom na dôležité kráľovské povinnosti je bude aj Meghan oslobodená od povinnosti nájsť si „reálnu“ prácu, no niekto predsa za svadbu zaplatiť musí…

 

Ako presne teda tieto dve hrdličky zarábajú peniaze? Napríklad aj takto:

1. Obrovské dedičstvo

Iste nie je prekvapením, že Princ Harry má na konte nemalé dedičstvo, keďže pochádza z rodiny s dlhým kráľovským rodokmeňom. Najväčší diel mu ale zanechala jeho matka Diana. Na svoje 30-te narodeniny (2014) obdržal peknú sumičku – asi 10 miliónov libier.

 

2. Plat zo seriálu Suits

Už pred zasnúbením mala Meghan honorár 50 000 dolárov za jednu epizódu seriálu Suits. Jeden americký magazín dokonca predpokladá, že sa k tomu môže pripísať suma 80 000 dolárov, ktorú Meghan „zozbierala“ od sponzorov a z eventov, na ktorých sa zúčastnila. Aj napriek tomu, že Meghan už zmluvu na ďalšiu sezónu nepodpísala, peniaze bude dostávať vždy, keď sa niektorá televízia rozhodne seriál odvysielať znova. Aj keď Suits nie je ani zďaleka taký populárny ako seriál Friends, Meghan za to dostane nemalé peniaze.

3 obrázky v galérii Meghan Markle.

3. Predošlý príjem Princa Harryho

Nesmieme zabúdať na to, že Harry slúžil celých 10 rokov v armáde, bol na dvoj výpravách v Afganistane a získal titul Kapitán. Za svoju službu dostával ročný plat 35 000 libier, čo je síce oveľa menej ako to, čo jeho snúbenica dostane za seriál, no vzhľadom na to, že jeho životné náklady sú pokryté, je možné, že tieto peniaze investoval alebo daroval na charitu.

 

4. Dane

Tento párik sa o svoje mesačné výdavky či dane z nehnuteľností naozaj starať nemusí, teda pokiaľ budú žiť v Kensingtonsom Paláci. Parlament totiž zo zozbieraných daní odvádza nemalú čiastku na vykonávanie kráľovských povinností (na rok 2018/2019 je to približne 100 miliónov libier). Meghan a Harry z toho budú profitovať taktiež, keďže sú tieto peniaze použité na udržiavanie nehnuteľností spadajúcich pod Kensingtonský palác a ostatných jeho súčastí.

 

5. Dom Meghan

Meghan sa vyjadrila, že sa presťahuje do Nottingham Cottage, čo ale znamená, že svoj doterajší domček v Toronte v hodnote asi 1300 miliónov libier sa bude musieť predať. To znamená ďalšie pekné prilepšenie.

3 obrázky v galérii Meghan si už hľadá nové britské kamošky

6. Verejné prejavy a charita

Súčasťou kráľovskej dohody sú aj pravidelné verejné vystúpenia a zapájanie sa do rôznych programov. Meghan a Harry síce nebudú dostávať pravidelný plat, ich aktivity budú predplatené dopredu. Harry, William a Kate za to v roku 2016 dostali pekných 9 miliónov libier.

 

7. Meghanina kolekcia

Meghan navrhla úspešnú kolekciu pre kanadského predajcu a aj keď je nejasné, koľko presne jej za to táto spoločnosť ponúkla, môžeme odhadnúť, že veľa. Okrem toho, je viac ako jasné, že to, ako to funguje u Kate (že znásobuje predaje značiek už len tým, že ich nosí), Meghan odštartuje svoj štýl v podobnom zmysle.

Čítajte viac o téme » Červený koberec, Celebritné vzťahy , Vzťah bez detí, Kate a Wiliam, Ľudia, Krásne róby celebrít

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Toto počúva kráľovská rodina? Neuveríte, na akých songoch ulietava Meghan...
Princ Harry bol poriadny kvietok: Na tieto škandály svet len tak ľahko...
Poznáte najlepšiu kamošku Meghan Markle? Vyzerajú ako sestry
Veľký kráľovský súboj: Ktorá vojvodkyňa vyzerala na oslavách lepšie?
Kate Middleton na Wimbledone doslova zažiarila: Top outfit posledných dní!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×