Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

SÚŤAŽ S MADAM EVA: Vyhrajte exkluzívny parfum!

SÚŤAŽ S MADAM EVA: Vyhrajte exkluzívny parfum!
Vyvoňajte svoj nový rok šťavnatým ovocím v jemnom púdrovom variante!

Vyvoňajte svoj novučičký rok šťavnatým ovocím v jemnom zmyselnom púdrovom variante. O parfum Marc Jacobs Decadence Eau So Decadent môžete teraz súťažiť len u nás!

 

Najnovšia vôňa Decadence Eau So Decadent z portfólia Marc Jacobs je nesmierne ženská. Jej nositeľka vie presne, ako si vychutnať pôžitky, ktoré jej život prináša. Miluje slobodu a užíva si chvíľku sama pre seba.

 

Vôňa

Prepychová čistá kvetinová vôňa ponúka nový spôsob, ako si užívať život. Je ideálna na deň aj na večer. Jemná, ľahká, bohatá a luxusná vôňa stvárňuje ženskú zvodnosť v kombinácii šťavnatého ovocia a kvetov

 

Dizajn 

Dizajn flakónu je inšpirovaný ikonickými kabelkami Marc Jacobs. Ide o bezchybné prepojenie parfumu a módy. Parfum Decadence Eau So Decadent je povýšený na skvostný luxusný doplnok. Dokonale klenutý uzáver s haďou kožou ozvláštňuje ružová škvrna. Tá sa dotýka tmavej modrozelenej farby. Dáva tak vyniknúť výraznému kontrastu medzi svetlom a tmou. Okolo flakónu so ovíja zlatá retiazka. Parfum je nápadný svojou modrozelenou farbou, zamatovým povrchom a luxusným zlatým písmom.

Decadence Eau So Decadent

Ako môžete tento skvost vyhrať

Veľmi jednoducho! Podmienkou účasti v súťaži je zaslať nám mail na e-mailovú adresu eva@eva.sk s heslom "Decadence Eau So Decadent" a správne odpovedať na otázku: Ktorá veštica pripravuje horoskopy pre MADAM EVU. Súťaž potrvá do 22.01.2018 a vyžrebovaný výherca získa najnovšiu vôňu Decadence Eau So Decadent z portfólia Marc Jacobs. 

 

Zapojením sa do súťaže súhlasíte s jej podmienkami.

 

Čítajte viac o téme » Špičkové kozmetické výrobky, Svet vôní, Beauty, Štýl, Sebavedomá a úspešná, Beauty tipy, Kozmetika , Sebavedomie

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Tento tutoriál ste už videli? Blogerka si urobila mejkap POD VODOU!
Vyskúšali sme kozmetiku hollywoodskych hviezd Colbert MD: Pozrite sa,...
Nechty ako ozdoba: 5 inšpirácií na dokonalú vianočnú manikúru!
Chcete mať krásnu pleť? Týchto zlozvykov sa okamžite zbavte, ničia vás!
Chlapi, takto nás zaručene dostanete! Viete, ako nám máte voňať?

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×