Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

SÚŤAŽ S MADAM EVA: Vyhrajte exkluzívny parfum!

SÚŤAŽ S MADAM EVA: Vyhrajte exkluzívny parfum!
Vyvoňajte svoj nový rok šťavnatým ovocím v jemnom púdrovom variante!

Vyvoňajte svoj novučičký rok šťavnatým ovocím v jemnom zmyselnom púdrovom variante. O parfum Marc Jacobs Decadence Eau So Decadent môžete teraz súťažiť len u nás!

 

Najnovšia vôňa Decadence Eau So Decadent z portfólia Marc Jacobs je nesmierne ženská. Jej nositeľka vie presne, ako si vychutnať pôžitky, ktoré jej život prináša. Miluje slobodu a užíva si chvíľku sama pre seba.

 

Vôňa

Prepychová čistá kvetinová vôňa ponúka nový spôsob, ako si užívať život. Je ideálna na deň aj na večer. Jemná, ľahká, bohatá a luxusná vôňa stvárňuje ženskú zvodnosť v kombinácii šťavnatého ovocia a kvetov

 

Dizajn 

Dizajn flakónu je inšpirovaný ikonickými kabelkami Marc Jacobs. Ide o bezchybné prepojenie parfumu a módy. Parfum Decadence Eau So Decadent je povýšený na skvostný luxusný doplnok. Dokonale klenutý uzáver s haďou kožou ozvláštňuje ružová škvrna. Tá sa dotýka tmavej modrozelenej farby. Dáva tak vyniknúť výraznému kontrastu medzi svetlom a tmou. Okolo flakónu so ovíja zlatá retiazka. Parfum je nápadný svojou modrozelenou farbou, zamatovým povrchom a luxusným zlatým písmom.

Decadence Eau So Decadent

Ako môžete tento skvost vyhrať

Veľmi jednoducho! Podmienkou účasti v súťaži je zaslať nám mail na e-mailovú adresu eva@eva.sk s heslom "Decadence Eau So Decadent" a správne odpovedať na otázku: Ktorá veštica pripravuje horoskopy pre MADAM EVU. Súťaž potrvá do 22.01.2018 a vyžrebovaný výherca získa najnovšiu vôňu Decadence Eau So Decadent z portfólia Marc Jacobs. 

 

Zapojením sa do súťaže súhlasíte s jej podmienkami.

 

Čítajte viac o téme » Špičkové kozmetické výrobky, Svet vôní, Beauty, Štýl, Sebavedomá a úspešná, Beauty tipy, Kozmetika , Sebavedomie

Autor: redakcia EVA

NEPREHLIADNITE
Vyberte si parfum správne: Našich 6 skvelých tipov vám pomôže nájsť ten...
EVA VÔŇA ROKA 2018 ŠTARTUJE: Testujte, hlasujte, vyhrajte!
Novú EVU plnú megatrendov musíte mať: Hriešne krásne flip-flopy len...
Súťaž s MADAM EVOU: Zapojte sa a vyhrajte letný parfum Miu Miu!
Súťaž s MADAM EVOU ukončená: Parfum Baiser Fou od Cartier posielame...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×