Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Ponúknite mu túto 1 sexuálnu špecialitku na večer a bude vás zbožňovať!

Ponúknite mu túto 1 sexuálnu špecialitku na večer a bude vás zbožňovať!
Možno by ste neverili, ale takýmto spôsobom je možné priviesť k orgazmu aj ženu.

Tak schválne! Akú pozornosť venujete svojim chodidlám? Že koho by už zaujímali chodidlá? Foot fetišistu určite áno!

 

Je to totiž vyznávač krásnych ženských nôžok, čo je sexuálna šmakocinka, pri ktorej sa dotyčný zameriava práve na ne. Vzrušujú ho ženské chodidlá, ktoré sú nádherne vykrojené, sú nežné, drobné, sú tajomné a málokedy odhalené. Ich bratia sú milovníci siloniek, ktorí sa nevedia nabažiť štíhlych dámskych lýtok obtiahnutých vo zvodných silonkách.

 

Zdá sa vám to čudné?

Nám ani nie. Veď koľko mužov je posadnutých ženským poprsím? No a niekomu sa páčia zase chodidlá. Zamyslime sa však vážne, ako je možné takýchto ľudí vzrušiť. Určite ste videli vo videách pre dospelých masáž penisu, ktorú robila dotyčná svojimi chodidlami. Muž, ktorý je celý stoporený z vašich labiek, sa cíti ako v raji, keď mu dávate erotickú masáž práve nimi. Táto zvláštna pochúťka pritom vznikla v dobe, keď sa rozšírili pohlavné choroby, a tak ľudia vymýšľali, ako sa neprestať tešiť a zároveň nešíriť nákazu ďalej. Ak sú medzi vami Evičky, ktoré by sa chceli s frajerom v posteli trochu pohrať, foot fetish je to pravé. Ak si myslíte, že sa takto orgazmus dosiahnuť nedá, ste na omyle a mali by ste to vyskúšať. Tento druh sexuálnej špecialitky si môžete prispôsobiť podľa chuti a môže vyzerať drsne a žiadostivo, ale aj nežne a romanticky. Veď muž bozkávajúci žene nôžky je pekná predstava aj pre odporkyne foot fetišu, nie?

3 obrázky v galérii Ak sú medzi vami Evičky, ktoré by sa chceli s frajerom v posteli trochu pohrať, foot fetish je to pravé.

Oplatí sa vyskúšať

Musíte sa upokojiť a uvoľniť, čo platí pri každom sexe. Pri tejto nožnej zábavke rozšírte prípravu aj o dôkladnejšiu hygienu. Keďže kľúčovú úlohu zohrávajú vaše nohy, ich čistota bude veľmi dôležitá. Ďalej ide už len o to, ako veľmi sa vášmu partnerovi vaše nohy zapáčili.

 

Je niekoľko možností:

  • Buď bude vaše nôžky obdivovať, láskať, zbožňovať, alebo ich použije namiesto vašich dlaní.
  • Alebo to vezmete z relaxačno-ezoterického konca, obstaráte si dobré masážne oleje (pohľad na lesklé chodidlá je zvodný aj pre človeka, ktorý nie je fetišista) a naštudujete si masáže chodidiel.

 

Len tak bezcieľne mastiť olej na chodidlá nestačí, a zároveň sa pri tom osvojíte citlivé body, ktorých je na chodidlách neúrekom. Naučíte sa s nimi pracovať a budete presne vedieť, ako partnera/partnerku vzrušiť. Možno by ste neverili, ale takýmto spôsobom je skutočne možné priviesť k orgazmu aj ženu. Keď prejdú prvotné rozpaky a druhotné šteklenie, nastane stimulácia, ktorú nepoznáte a... bude sa vám páčiť.

3 obrázky v galérii Keďže kľúčovú úlohu zohrávajú vaše nohy, ich čistota bude veľmi dôležitá.

Možno ho máte doma aj vy

Muži často nehovoria o svojich skrytých túžbach, lebo sa za mnohé hanbia. Ani neviete, koľkí stimuláciu chodidiel milujú, ale hanbia sa, že ich onálepkujete štítkom „to je teplé, zlatko“. S partnerom nežne komunikujte, hrkútajte mu do uška, navoďte naozaj príjemný pocit, ktorý zmetie zo stola aj ten posledný ostych. Do tohto celého patrí aj bozkávanie palcov na nohách, satie či cmúľanie. Nemajte pocit poníženia, však keď sa viete maznať s jeho penisom, dokážete to aj s jeho nohami. Platia tu všetky pravidlá a príjemné ťahy ako pri klasickom sexe.

 

Príjemne poslúži aj ako predohra, celý sexuálny akt sa predĺži a orgazmus, ktorý je na dosah ruky, sa zintenzívni. Spoznajte sex cez svoje nohy. Možno ani netušíte, aké môžu byť citlivé a koľko prekvapení pre vás ukrývajú. Vyskúšajte naše rady a orgazmus budete mať v malíčku.

 

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Milovanie, Výroky o sexe, Vzťahy, Orgazmus, Sex, Zakázané strany, Vzťahy a sex, Zakázané stránky, Láska

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Kde všade ste už sexovali: Extrémne miesta, extrémne zážitky!
Rozkoš či bolesť: Ak vás láka análny sex, tieto základy si DOBRE...
Nie je to ako z romantického filmu: Sex na pláži sa zmenil na horor!
Naštartujte ho z nuly na sto: VEĽMI nemravnou debatou!
Potešte ho najlepším sexom všetkých čias: Prekvapujúco, hravo a nespútane

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×