Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Nie vždy končí sex výstrekom: Je to jeho alebo vaša chyba?

Nie vždy končí sex výstrekom: Je to jeho alebo vaša chyba?
Ak to nejde, treba to obrátiť na srandu, veď sa nič nedeje.

Občas to skrátka nevyjde, nech robíme, čo robíme. Chlap nezvýskne od radosti a žiadna erupcia sa nedostaví. Cítite sa previnilo alebo je to „jeho vina“?

 

Stalo sa mi to len raz. Išli sme s frajerom v aute a on si ho oškrel. Potom sa nevedel urobiť. Nepripisujem to ani svojej nezručnosti, ani frajerovej neschopnosti, ale vonkajším okolnostiam – na aute mu záleží a bol rozladený.“ (Margita)

 

Prečo by to mala byť moja vina? Je množstvo faktorov, ktoré to ovplyvňujú. Možno ho v robote nahneval kolega, lebo si kúpil lepší telefón, ktovie, čo sa im v hlave odohráva? V každom prípade, ak to nejde, treba to obrátiť na srandu, veď sa nič nedeje.“ (Adriana)

 

„Nie, mne sa to nikdy nestalo.“ (Lenka) 

3 obrázky v galérii Chlap sa mi pod rukami nespravil jedine vtedy, keď bol na mol opitý.

Mám tridsať a za sebou už dosť posteľných známostí. Chlap sa mi pod rukami nespravil jedine vtedy, keď bol na mol opitý.“ (Danka)

 

Mne chlap nevyvrcholil, keď mu operovali mamu alebo vždy po nejakom športovom výkone, napríklad po 12 km behu. Beriem to tak, že je veľmi citlivý.“ (Saša)

 

Závisí od veku, od skúseností, či ide o jednorazovku, alebo o vzťah. Ak mi ide o sex na jednu noc a muž sa neurobí, lebo sme po mega párty, urazím sa, hoci viem, že na vine je alkohol. Lebo som si chcela užiť.“ (Karin)

3 obrázky v galérii Urazím sa, hoci viem, že na vine je alkohol.

Áno, niekedy mu to krvopotne robím a robím a on nič. Hladím ho a ubezpečujem, že je to v poriadku a sa to stáva každému, aj keď som vnútorne frustrovaná a v jednom kuse uvažujem, či ma podvádza.“ (Milada)

 

„Nepotrebujem výstrek, aby som bola šťastná. Milujem ho.“ (Miriam)

 

Opäť sa potvrdilo, že ženy sú dámy a zlyhania (svojich) chlapov zbytočne nerozpitvávajú. Správne. Nabudúce sa spýtame to isté mužov a sme zvedavééé:-)!

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Milovanie, Výroky o sexe, Orgazmus, Pár, Sex, Dvojica, Vzťahy a sex, Sex v meste

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Fantastická milostná poloha na júl: Testujte ju celý mesiac!
3 príbehy, ktoré vás rozpália: Letné sexuálne zážitky sú vždy...
Potešte ho najlepším sexom všetkých čias: Prekvapujúco, hravo a nespútane
Kde všade ste už sexovali: Extrémne miesta, extrémne zážitky!
Nie je to ako z romantického filmu: Sex na pláži sa zmenil na horor!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×