Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Vaše nechty nemusia byť len pre parádu: Zapojte ich do vášnivej predohry!

Vaše nechty nemusia byť len pre parádu: Zapojte ich do vášnivej predohry!
"Som za to, aby sme sa pri sexe neobmedzovali, veď musia predsa niečo vydržať."

My ženy máme niečo, čo muži nemajú, a práve TO by sme mohli využiť pri najbližšej posteľnej zábavke. No predsa dlhé nechty!

 

Dlhé nechty predsa nemajú plniť len estetickú funkciu. Využite ich v posteli a zapojte do sexuálnej akcie s mužom, s ktorým sa práve hráte. Môžu totiž poskytnúť obom veľmi vzrušujúce a zmyselné pocity. A nemyslíme tým rovno hotové sado-maso a doráňaný chrbát. Veď aj tí muži sú ako malé mačiatka, ktoré keď škrabkáte pod krkom, budú tichučko driemkať a slastne priasť.

 

Verzia Jemne

Práve Oto s úsmevom a s iskrou v oku spomína na nežnú verziu nechtíkovej hry. „Moja bývalá mala vždy veľmi ženskú manikúru a často sme využívali ako formu predohry to, že som ležal doluznačky s hlavou úplne zaborenou do vankúša, zatiaľ čo ona si na mňa sadla obkročmo. Už to bolo wau! No potom ma začala jemnučko, pomaličky škrabkať na chrbte a okolo uší. Ach, ešte teraz mi naskakuje husia koža, keď si na to spomínam. Bolo to neskutočne vzrušujúce, dráždivé. Po chvíli som ju pretočil, vyliezol na ňu a vnikol som do nej. Hej, bolo to fakt príjemné." Jasné, vieme na tých chlapov pekne kričať, keď neurobia to a ono a nepovedia tamto, ale toto. A potom, keď sme v posteli a jemne ich škrabkáme nechtíkmi, ktoré oni nemajú, cítia sa ako v bavlnke. Rozmaznávaní. To chcú.

3 obrázky v galérii Keď sme v posteli a jemne ich škrabkáme nechtíkmi, ktoré oni nemajú, cítia sa ako v bavlnke.

Verzia Hard

Ja mám celý život dlhé nechty. Sú prirodzene pevné, takže patrím k tým šťastným. Pri sexe však odkladám rozum na poličku, naplno sa ponáram do rozkoše, ktorú mi partner robí, a vôbec si nestrážim nechty. Čiže partner má niekedy ráno na hrudi pár škrabancov ako dôkaz z predošlej noci, ale ešte mi nenapadlo robiť to naschvál a cielene ho dodriapať,“ povedala Kristína.

 

A nie je to už vlastne trochu príliš? Driapať mužovi kožu?! Na toto je Monika expert. „Netreba ich toľko ofukovať. Muži si vedia dávať pri futbale kopačky ako diví, a dokonca hrávajú airsoft a dobrovoľne do seba strieľajú guľky, ktoré síce nie sú smrteľné, ale pekelne bolia a majú po nich riadne modriny. To je v pohode, hej? Ale keď si my vieme užiť sex a uvoľníme sa, zahodíme zábrany a poriadne na ňom jazdíme, máme si strážiť nechty? Aby sme im, chúďatkám, nezničili pokožku? V žiadnom prípade. Som za to, aby sme sa pri sexe neobmedzovali, veď musia predsa niečo vydržať.

3 obrázky v galérii Partner má niekedy ráno na hrudi pár škrabancov ako dôkaz z predošlej noci.

Nezdá sa vám Monika typická mačka? Robí si, čo chce, a popritom si pestuje svoje mačacie pazúriky. Pravda je, že si dávame všelijaké darčeky, ktoré po rozchodoch aj tak len vyhadzujeme. Mať poškrabaný chrbát alebo hruď je celkom pekný suvenír z noci, ktorú síce vystriedala ďalšia noc a vystrieda ju opäť ďalšia, ale okrem toho, že sa vpísala do vašej pamäti (možno i do srdca), vpísala sa aj do kože toho, čo s vami prežíval tento okamih. Škrabanec na koži síce nevydrží navždy ako tetovanie, ale to ani nie potrebné. Vydrží tak akurát.

 

Čítajte viac o téme » Vlasy a nechty, Sexuálna fantázia, Sex, Zakázané strany, Vzťahy a sex, Zakázané stránky, Milovanie

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Obleč sa podľa farby vlasov: Do týchto farieb by sa mali obliekať...
Zatúžili ste po zmene? Stavte na ofinu! Návod, ako ju správne odstrihnúť
Hustá hriva môže byť problém: Aký strih zvoliť, keď je vlasov jednoducho...
Aj vlasová pokožka potrebuje vašu pozornosť: Neignorujte ju!
3 netradičné oleje, ktoré by ste mali toto leto určite vyskúšať!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×