Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Na túto Novoročnú párty Zuzana určite nezabudne: Strávila ju so ženou!

Na túto Novoročnú párty Zuzana určite nezabudne: Strávila ju so ženou!
Nikdy v živote by som nepovedala, ako ma to blonďavé dievča prekvapí.

Priťahujú ma tmavovlasí svalovci a bola som presvedčená, že najlepší orgazmus zažijem len s niekým takým. Ach, ako veľmi som sa mýlila. Najlepšie ma urobila žena!

 

Silvester, Nový rok a celý ten humbug okolo Vianoc je katastrofa. Ale čo už má človek v 21. storočí žijúci na Slovensku urobiť? Jedine zavrieť sa do jaskyne a prečkať, kým ľuďom opäť prestane švitoriť, alebo sa prispôsobiť a skúsiť sa na tejto pochybnej vlne nezblázniť. V jeden taký mrazivý deň bez snehu som o tom diskutovala so svojou kamarátkou. „Však už ani sneh nie je, tak načo sa tu hráme,“ hlesla som, keď vôňa škorice v čaji bola to jediné, čo vo mne vyvolávalo pocit Vianoc. „Bože, Zuzi, ty si strašná frfloška! Stále na niečo hundreš. Nie je Nový rok skvelý?“ Nadvihla som obočie: „V čom ako?“ „Predsa v tom, že uzatváraš kapitolu a začínaš niečo nové. Začínaš žiť inak a riadiš sa novoročnými predsavzatiami.“

 

Nadvihla som pre zmenu obe obočia. „Ti šibe? Novoročné predsavzatia sú blud, lebo keby si chcela schudnúť, tak dám krk na to, že schudneš alebo chudneš aj v novembri a nepotrebuješ čakať do 1. januára. Nič sa nemení, len ľudia na chvíľu uveria, že bude lepšie.“ „Zuzi, ty si taká negativistka, s tebou sa nedá vydržať! Tak kašli na celý Nový rok a poď aspoň na novoročnú párty. Či zatracuješ aj zábavu?“ „Nie, v pohode, však drinky mi možno otvoria myseľ,“ povedala som a obe sme sa rozosmiali. Keď nadišiel deň novoročnej žúrky, nahodila som sa tak, ako by som chcela vyzerať počas celého budúceho roka.

3 obrázky v galérii Drinky boli také lahodné, až som zabudla, že je v nich alkohol.

Možno vo mne teda bolo predsa len ukrytých trocha povier a optimizmu! A nebudem vám ani opisovať, ako to v tom dome, kde sa organizovala žúrka, vyzeralo. Jedným slovom, BRUTUS! „Všade je prítmie a dym, no normálna Amerika!“ smiali sme sa s kamoškou. No a priznám sa, že som sa tam neskutočne bavila. Hudba totiž vrieskala tak hlasno, že som nemusela s nikým viesť otravné diskusie. Drinky boli také lahodné, až som zabudla, že je v nich alkohol, no ten mi stúpol rýchlo do hlavy a zrazu som sa vlnila na parkete ako had. Hm, to by nebolo také zlé, keby som necítila, že sa na mňa zozadu tlačí... niečo. A nie, nebol to penis. Panebože, však na mňa sa tlačia niečie prsia!!!

 

Strhla som sa, otočila sa a hľadela do tváre malej vysmiatej blondínke. Vyzerala ako stelesnené šťastie sveta, takže mi bola automaticky nesympatická. Navyše mi začala niečo rozprávať, ale cez hlasnú hudbu sme sa skoro vôbec nepočuli. „Čaaau, ako sa voláš?“ „Zuzana,“ odpovedala som. Vrtela sa okolo mňa, akoby som bola tyč v erotickom bare. „A ako sa volá tá tvoja kamoška?“ udržiavala so mnou stále konverzáciu. „Volá sa Bronislava,“ artikulovala som dostatočne, ale zase sa len smiala. Tak ma štvala, až som odišla do jednej zo spální v dome, v ktorom sme žúrkovali. Trochu ticha a trochu menej ľudí okolo mňa mi len pomôže. Sadla som si na posteľ, zaklonila som sa dozadu, oprela sa o predlaktia a vydýchla vzduch. Vtom vstúpila do izby tá malá hluchá blondína. Už sa nesmiala. S vážnym pohľadom sa ku mne priblížila a vopchala mi jazyk do úst. Vlastne ten jazyk mala v mojich ústach stále, aj počas toho, ako zo mňa vyzliekala svetrík a ako mi rozopínala zips na nohaviciach.

3 obrázky v galérii Jazyk mala v mojich ústach aj počas toho, ako zo mňa vyzliekala svetrík.

Keď som ležala na posteli už iba v nohavičkách, spýtala som sa jej šeptom, čo to robí. „Chcem ti to urobiť. Prosím, dovoľ mi to,“ znela odpoveď. Nevedela som, čo sa to deje a prečo chce práve mňa, ale bola som vzrušená. Chcela som to. Neodpovedala som jej verbálne, iba som zavrela oči a nechala ju, nech si so mnou robí, čo uzná za vhodné. Veľmi pomaly mi prechádzala jazykom po klitorise a ja som sa celá roztriasla. Zrýchľovala a menila smer... a potom... potom to prišlo! Povedala mi, aby som si chytila pysky, takže vagína sa roztiahla a klitoris bol vyvýšený. Ona potom odhalila svoje prsia a bradavkou mi chodila po klitorise hore a dole. Neviete si to predstaviť! Som vlhká ešte aj teraz! Tvrdá a horúca bradavka mi udierala do môjho pahorku a bolo to stokrát lepšie ako lízanie jazykom alebo poklepkávanie prstom či penisom. Vybuchla som, vykríkla... a keď ma urobila, celé som jej to oplatila. Nikdy v živote by som nepovedala, ako úžasne ma jedno malé blonďavé dievča prekvapí, no vedela som, že tento Nový rok s cynizmom určite nezačnem. Aaach. :-)

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Výroky o sexe, Sex, Intímne partie, Vzťahy a sex, Zakázané stránky, Zakázané strany, Milovanie

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
3 príbehy, ktoré vás rozpália: Letné sexuálne zážitky sú vždy...
Nie je to ako z romantického filmu: Sex na pláži sa zmenil na horor!
Potešte ho najlepším sexom všetkých čias: Prekvapujúco, hravo a nespútane
Bad girl rulez: Čo robia inak, že sú z nich všetci muži hotoví a zbožňujú...
Fantastická milostná poloha na júl: Testujte ju celý mesiac!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×