Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Čaká vás odlúčenie? Postarajte sa o to, aby myslel iba na vás!

Čaká vás odlúčenie? Postarajte sa o to, aby myslel iba na vás!
Sexi pozornosťou nemôžete nič pokaziť.

Čo ak na vás zabudne? Postarajte sa o to, aby na vás stále myslel, a pribaľte mu do kufra darček!

 

Ja chodím so starším partnerom. Ten už bol aj ženatý a deti mu, bohužiaľ, zostali. Preto trávim niektoré dni pravidelne osamote alebo v kruhu rodiny a priateľov. On vezme deti a ide sa s nimi lyžovať a dovolenkovať. Je to nepríjemné a smutné, ale tak si zariadil život, kým ma stretol,“ začala vážnejšie Renáta.

 

Nie vždy môžete byť s chlapom, keď si zmyslíte. Prijmeme to ako fakt a ideme sa pozrieť na to, čo môžeme spraviť, aby sa čas, ktorý nemôžete stráviť spolu, na vzťahu nepodpísal. Náš jednoznačný návrh znie – pribaľte mu do kufra video! Vieme, v súčasnosti sa posielajú fotky cez Snapchat, no ak by ste mu vložili tenučké a elegantné DVD do kufra, verte, že by takýto darček nadobudol omnoho významnejšiu atmosféru. Števka to vyskúšala:Ja som frajerovi dala normálne video na DVD a bol ním nadšený. Ani keď sú k dispozícii najrôznejšie aplikácie, by som mu neposielala erotické video. Nikdy neviete, ktorý hacker ho uvidí. Dnes mu dávam DVD, ktoré vidí len on, keď si ho vloží do DVD prehrávača. Je to náš spôsob intimity aj v čase, keď nemôžeme byť spolu,“ dodáva.

3 obrázky v galérii Niet nad klasickú vytlačenú fotku. Tie v mobile sú fajn, no keď sa vybije, nedostanete sa k nim.

A čo na takom videu je?Občas nás pri sexe nakrúcam a do takýchto darčekových videí dám niečo z čias, na ktoré už dávno zabudol. Dostanem ho tak do spomienkového módu. A ten chcem docieliť, keď ma nemá pri sebe. Aby na mňa myslel. Ani mu nezíde na um, že by si mal užívať s inou, keď vidí na videu, ako si to perfektne rozdal so mnou... Keď si na našom vlastnom porne ešte aj urobí dobre, viem, že darček splnil funkciu. A úplne mega je, keď sa stretneme po odlúčení a pozrieme si ho spolu.

 

Ak nie ste technické typy, vôbec nemáte náladu lamentovať nad videami a natáčaním a chceli by ste niečo jednoduchšie, možno vás osloví Aničkin recept, trochu klasickejší. „Ja využívam v rámci prekvapení fotky. Myslím, že je to jednoduchšie. A niet nad klasickú vytlačenú fotku. Tie v mobile sú fajn, no keď sa vybije, nedostanete sa k nim. Mám v zálohe pár svojich erotických záberov, ktoré sú aj profesionálne vyretušované. Keď viem, že frajer niekam ide na dlhšie, jednu z nich mu šupnem do notebookovej tašky. Viem, že tú určite otvorí a viem, že ho to vždy úprimne poteší.“

3 obrázky v galérii Keď si na našom vlastnom porne ešte aj urobí dobre, viem, že darček splnil funkciu.

Ďalšou možnosťou je priložiť mu tam aj vašu spoločnú fotku. Nie je problém konvertovať fotku z mobilu a dať si ju vytlačiť do klasickej podoby. Je to spomienka, ktorú nájde. A nájde ju sám. Hanka hovorí: „Dnes si stále píšeme cez kadejaké aplikácie, ak sa teda máme odlúčiť na týždeň, ani to nevnímame. Je to škoda. Preto som rada, že sú páry, ktoré udržiavajú iskru a napätie aj takými tradičnými spôsobmi. Myslím, že baby, ktoré stále vypisujú frajerom smutné správy a posielajú bozkávacie gify, ich aj tak len otravujú.

 

Nič sa nestane, ak svojmu chlapovi nedáte okrem bozku na rozlúčku nič a uvidíte sa o týždeň-dva. No druhá pravda je, že čím sme s chlapom dlhšie, tým menej si ho rozmaznávame a máme tendenciu brať ho ako samozrejmosť. Sexi pozornosťou nemôžete nič pokaziť. Na vzťahu je dôležité pracovať. Vymýšľať veci, ktoré ho môžu posunúť dopredu, aj keď spolu fyzicky nie ste. Či by nemal aj on? Nuž, mal. Keďže však druhého človeka nemôžete ovplyvniť, iba seba, tak pracujte na sebe. ;-)

Čítajte viac o téme » Sexuálna fantázia, Výroky o sexe, Pár, Sex, Zakázané strany, Dvojica, Vzťahy a sex, Zakázané stránky, Milovanie

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
3 príbehy, ktoré vás rozpália: Letné sexuálne zážitky sú vždy...
Fantastická milostná poloha na júl: Testujte ju celý mesiac!
Potešte ho najlepším sexom všetkých čias: Prekvapujúco, hravo a nespútane
Obrovská LOŽ menom push-up: Toto si o nich naozaj myslia muži!
Kde všade ste už sexovali: Extrémne miesta, extrémne zážitky!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×